Służba > Forum zawodowców

Oficer PodziaŁowy A Biurowy

<< < (2/5) > >>

donhihotpsp:
Z moich obserwacji Oficer z podziału jest traktowany jak trędowaty chociaż zauważyłem że chodzą z podniesioną głową nie wstydzą się tego że zadają się ze strażakami i muszę się przyznać że mało który z nich ma zajoba są wporządku ale potem gdy komenda ich zabierze to są bardzo smutni. Dlatego mam niesmak jak muszę do jednego kotła ich wrzucić bo czasami mnie taka złość bierze że aż strach dlatego przepraszam ich oni mnie rozumieją. Sami się też nie oszczędzali. Kiedyś wyciągałem zawszawionego narkomana z oficerem ja miałem nomex na sobie on tylko koszarowe nawet się nie wachał razem ze mną wlaz w kanały i mi pomógł. Gdyby nie tacy to bym sam osobiście poszedł do prokuratury i zgłosił jaka jest w PSP sytuacja ale mógbym krzywdę im zrobić kurwa co robić.

gabiba:
Witam
niemal wszystkie wypowiedzi są prawdziwe- w rzeczywistości oficerowie (nie tylko) w "biurach" traktowani są jako  uprzywilejowani. Ja juz pracuje oooo.. a moze i wiecej w branzy i tak NIESTETY było - czy będzie? chyba tak, dopóki, dopóty nie wprowadzi sie zasady "praca od podziału bojowego do biura" - wyjątek cywile, którzy powini zajmować etaty nie bedace "przywilejem" mundurowych np. kadry, ksiegowosc.
Co do merytum sprawy - bedzie sie dzialo z  "ponizaniem" podzialu bojowego  jesli komenda rzadzic beda O...  i N......, którzy pozar widzieli z samochodu operacyjnego - a pozniej "komentuja" na wszytskie strony. Awans na dyrcia strazy dostaja z klucza partyjnegi lub ukladowego  a nie KOMPETENCYJNEGO i KWALIFIKACYJNEGO.
Mogłym napisdac wiecej ale przestane bo na sama mysl mam dosyc i mnie to wk.....   pozdrawiam. Były pracownik "podzialu" :lol:  a teraz "biura"

woj-tek1:
nie uwierzycie, ale taka sama sytuacja jest w komedzia wojewódzkiej, skłócona załoga jest na każde nawet głupie i nieprzemyślane wezwanie P. Komendanta...o mobbingu nie wspomnę..to taki kwiatek na Śląsku

Ajax:
No... i co w sumie można tu wiecej w tym temacie, dyskusji dodać? :(   Chyba tylko wyciągnąć jakieś mądre, realne wnioski! ;)
 

aspirantos:
Witam!
Ciekawe, bo ja też zauważyłem różnice, ale najwyraźniej sami oficerowie"biurowi"  i nie tylko  z góry traktują ludzi  z podziału.  Były pracownik "biurowy" a teraz "podziałowy".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej