Autor Wątek: Wycena  (Przeczytany 1221 razy)

Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Wycena
« dnia: Lipiec 08, 2008, 14:54:09 »
Witam wszystkich. Chciałbym sie od was dowiedziec ile zapłaciliście by za tego komarka?
Jest to bardzo start model ale słuzy mi po dzisiejszy dzień. Może go sprzedam bo kupiłem sobie Quada.
Dane:
Model: Komar 2338
Rok Produkcji:1973
Pojemnośc:49,8 cm3
Przebieg: dokładnie nie znam bo licznik jest zepsuty
Kolor: Czerwony z dodatkiem czarnego.Oryginalny lakier tylko czarny jest domalowany
Uszkodzony: Nie
Moc [KM]: 2
Rodzaj napędu: Łańcuch

Komar miał wymieniane:
-szlif na cilindrze
-pierścienie i tłok
-kosz sprzęgłowy
-gaźnik
-platynki
-magneto

Fotki dostępne pod adresem :  http://barthez315.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Z tych ionformacji chyba mo zna powiedziec ile by sie dało za to. Przypominam to jest prawie zabytek i nadal chodzi.

"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Wycena
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2008, 15:26:47 »
Owszem, pojazd stary i cieszy oko, jednak nie jest to najstarszy model ;)
Poza tym model 2338 oryginalnie powinien być wyposażony w silnik S38SH z jednobiegową skrzynią i odprężnikiem, a tutaj widzę standardową w bardzo pospolitych (no jak na te typy silników :P ) S38 i S38B ręczną dwubiegówkę, czyli przekładka albo przeróbka - więc egzemplarz zabytkowy to nie jest :rolleyes:

Za typ 230 w oryginalne można by sobie było zaśpiewać nawet ponad 1,5 tys. zł, a za tego to w granicach 300-500zł, ale to tylko moje zdanie ^_^
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline DODOWNIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
    • OSP Jordanów
Odp: Wycena
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2008, 20:50:52 »
To zależy na kogo trafisz ale myślę że byle co kolega napisał to spokojnie możesz powiedzieć jak nie więcej:)
...początek a za chwilę... koniec...