Autor Wątek: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP  (Przeczytany 7610 razy)

Offline NoFearMan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Cel: CSPSP
Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« dnia: Lipiec 06, 2008, 09:46:23 »
Jakie macie wrażenia po egzaminach wstepnych do CSPSP a mianowicie jak sprawiali sie sedziowie, na jakie aspekty zwracali uwage, czy była miła atmosfera wsrod kadetow i wogole co wam sie tam podobało badz tez nie podobalo?? :huh:

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2008, 17:54:51 »
egzaminy jako tako nie byly trudne jak dla mnie chociaz sedziowie byli ciulowi przy podciaganiu duzo osob oblali ja podciagnalem sie 22 razy a zaliczyli mi 18 i do tej pory nie wiem  dlaczego;/ a kadeci byli spoko pogadalismy z nim posmialismy i wogole atmosfera byla spoko teraz tylko czekac az spotkam ich we wrzesniu:D:D (zeby tylko przejsc jescze przez badania lekarskie mam 15 lipca o 7:30)
pozdrwaiam
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2008, 18:01:43 »
Kadeci byli jak najbardziej spoko:) a co do sędziów to...każdy ma swoja opinie:)

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2008, 19:47:18 »
a TY ślizki tez w tym roku probowales?? dostales sie?? ja sie dostalem jeszce tylko zosatly mi badania:D:D
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2008, 20:21:10 »
dostales sie?? ja sie dostalem jeszce tylko zosatly mi badania:D:D
"tylko"...  trochę bardzo optymistycznie podchodzisz do badań - oby tak było, ale w życiu jak w życiu: na 100% niemożna być niczego pewnym ;)
Powodzenia wszystkim na badaniach :)
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2008, 22:33:12 »
niestety sie nie dostałem bo padłem ofiarą dziwnego liczenia podciągnięć...ale sie nie łamie i za rok będę tez próbował:)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2008, 22:46:14 »
Śliski, napisałeś gdzieś tam ze zrobiłeś 12 podciągnięć, na przyszły rok zrób 30 nawet jak Ci z 10 nie policzą to i tak będzie to świetny wynik. Pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie, bo 12 podciągnięć to robią młodzi goście bez żadnego przygotowania więc widać że odpuściłeś ten element zaliczenia.
pozdr, powodzenia
EGO = 1 / wiedza

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2008, 22:58:15 »
ROBN nie mow ze jest tak latwo na podciagniu wcale tak latwo nie bylo Ci egzaminatorzy naprawde glupio liczyli mi zaliczyli tylko 18 a podciagnalem sie 22 i co to za filozofia?? Mozna powiedziec ze on zaliczal tylko te ktore mu sie podobaly
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:04:55 »
a do ARTISA przeciez badania to nic strasznego jesli jestem normalnym zdrowym chlopakiem to dlaczego mieli by mnie udupic??  :huh:
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:23:51 »
Rozumiem Was, że egzaminatorzy liczą jak im się podoba ale jak się przygotujesz solidnie to zrobisz i te 30 (naucz się technicznie robić) a jak odliczą nawet z 5 to i tak masz maksa. Proste?
do szkoły o której marzysz trzeba sie przygotować na maksa, a nie na 50%. Na forum to się możecie wspierać psychicznie a na egzaminach jest twarda rywalizacja - wygrywają Ci, którzy mają najwięcej punktów. A ilość miejsc jest ograniczona i nikogo nie przyjmują na ładne oczy czy na litość bo mu się noga powinęła. To nie gimnazjum i liceum gdzie była abolicja bo ktoś głupiej lektury nie przeczytał, bo mu się nie chciało (jak to niedawno głośno było w mediach) - tu już pracujesz na siebie, na swój wynik. Tak było, jest i będzie.
tyle w temacie, howg.
EGO = 1 / wiedza

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:32:00 »
nie no przyznaje Ci racje!! madre slowa ja sie przygotowywalem gdzies od polowy marca a efekt jest jaki jest dostalem sie:D dokaldnie tak jak mowisz tam nikt nikogo za ladne oczy nie przyjmie:] ale powiedzcie mi jak to jest naprawde jest tak ciezko na badaniach jak wszyscy mowia??
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:38:34 »
Mam jedną na to prostą odpowiedź,
Czy teraz jesteś coś w stanie zmienić w swoim zdrowiu? Czy przez 2 dni zmienisz badania krwi, swoją postawę, profil psychologiczny , skorygujesz wadę wzroku lub tym podobne?
Raczej jest to niemożliwe, więc po co się nakręcasz???? I innych też? Sam napisałeś, ze jak jesteś zdrowy to zdasz, a jak nie to trudno. Trzeba będzie się rozejrzeć za czymś innym.
Oddychaj powoli i się nie nakręcaj.
EGO = 1 / wiedza

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:42:42 »
ROBN a moge wiedziec kimTy jestes?? chodzi mi o to czy wiesz skonczyles ta szkole czy nie wiem sam...?? no masz racje nic w sobie nie zmienie przez te kilka dni ale tak chcialem wiedziec jak tam jest...
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:44:07 »
a do ARTISA przeciez badania to nic strasznego jesli jestem normalnym zdrowym chlopakiem to dlaczego mieli by mnie udupic??  :huh:

Dokładnie jak piszesz, ale osobiście nie wierzę w opinię psychologiczną na podstawie  pisemnych testów [TAK] [NIE] [NIE WIEM]...  Reszta badań jest jak mówisz:  jeśli jesteś zdrowy to przejdziesz, jak nie to nie...
coprawda ostatnim razem dostałem pozytywną opinię, ale również w nią niebardzo wierzę. Przecież konieczna jest tutaj dłuższa rozmowa z drugą osobą bo tylko tak można ocenić charakter człowieka! ;)
Tak więc zaliczenie psychotestów to pewnego rodzaju łud szczęścia bo niewiadomo  do czego mogą się przyczepić.
Oczywiście życze każdemu kto tylko jest zdrów na umyśle by je przeszedł, ale nie do końca w ów testy wierze i tyle...  to jest moje zdanie  :)

A co do podciągania: stojąc z boku drążka możesz zauważyć jak 75% osób nie prostuje rąk do końca. Pewne osoby się tego czepiają a pewne przymkną na to oko - więc jeśli ktoś zaliczy Ci wsyzstkie podciągnięcia jeśli "nie spuszczasz się do końca" ( ^_^ ) możesz tylko być mu wdzięczny. Nie wiem jak wygląda wasze "spuszczanie się" na drążku więc nie twierdze, że robiliście źle tylko wyjaśniam jakie są prawidłowe podciągnięcia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2008, 23:50:48 wysłana przez Artis »
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:47:54 »
nie wiem czy zauwazyliscie ale przy podciaganiu jeden gosc rzeczywiscie stoi z boku do nas i chyba jednak widac kto sie podciaga dobrze a kto zle...
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:57:48 »
nie wiem czy zauwazyliscie ale przy podciaganiu jeden gosc rzeczywiscie stoi z boku do nas i chyba jednak widac kto sie podciaga dobrze a kto zle...

Za spostrzegawczość należy Ci się piątka!

ps. Nie zakładaj nowych tematów jak również nie pisz post po poscie ( w tym temaciewww.strazak.pl/forum/index.php/topic,10344.0.html )  gdyż można spokojnie zobaczyć wsystkotutaj ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2008, 23:59:24 wysłana przez Artis »
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 10, 2008, 00:02:09 »
wiesz dzisaj dopiero to forum znalazlem wiec dopiero je obczajam przepraszam jeli za duzo ty czegos napisalem:]
a tak wogole to pozdrawiam
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 10, 2008, 09:58:58 »
Robn ma racje...ostatni miesiąc przed egzaminami to miałem troszeczkę pecha ze zdrowiem bo mnie przewiało na 2 tygodnie przed i trochę mnie "poskładało":D i te 12 podciągnięć co zrobiłem to na ten czas był max moich możliwości niestety;/ nie każdy może się dostać za pierwszym razem...teraz od 6 sierpnia idę do wojska, robie prawko na kat.C i za rok znowu walcze o dostanie sie do CSPSP bo z marzeń tak łatwo nie zrezygnuje:)

P.S.
a tak przy okazji:D może ktoś z forum jest lub dopiero idzie do wojska do Grudziądza? I wiem że to nie w tym wątku ale czy ktoś sie orientuje czy w międzyrzeczu mają Wojskowa Straż Pożarną?

Offline zuker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 10, 2008, 13:44:41 »
tak przy okazji to powie mi ktos w koncu czy nie?? dostal sie ktos z was do CSPSP albo moze jakis znajomy?? dajcie znac jak mozecie
To jest nasz czas!!! To są nasze historie…!!!

Offline andrzej_20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
    • OSP Wymiarki
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2008, 17:45:01 »
ja dzisiaj mialem ostatnie badania i jestem po komisji i we wrzesniu witaj CS ;D
Badania rzeczywiscie przeciagaja sie do trzech dni ale jesli chodzi o nie same to tak jak pisano wczesniej, kazdy kto nie mial wczesniej problemow ze zdrowiem spokojnie je przejdzie.
Komisja nie daje jednak potwierdzenia tylko sama wysyla do szkoly, czyli innaczej niz pisza w liscie. Pierwsze slysze ze juz 6 osob odpadlo na 12 w katowicach skoro ja np. jestem z pierwszej dziesiatki i dopiero dzisiaj mialem komisje wiec nie wiem czy 12 osob juz mogloby wogole dotrzec do niej.
pozdrawiam wszystkich ktorzy sie dostali i do zobaczenia we wrzesniu ;)

ps.
sorry za brak polskich znakow ale siedze w kafejce i koles nie moze wlaczyc PL ;/

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Wrażenia i ocena egzaminów CSPSP
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 10, 2008, 19:28:58 »
Ślizki ja byłem w listopadzie na szkółce kierowców w Grudziądzu.Jak masz jakieś pytania to wal śmiało.