Autor Wątek: Wyniki Z Egzaminów  (Przeczytany 4219 razy)

Offline Mosqu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Wyniki Z Egzaminów
« dnia: Czerwiec 28, 2004, 20:07:59 »
Board napisał :
Cytuj
No ja dzisiaj już qrwa powrócilem z Częstochowy, qurwa masakra taki jeden zaliczyl mi tylko 13, a podciągnolem się sie 18 razy. Bieg na 50 m pierwsza próba 7.67, poprawka identycznie. Zabraklo mi normalnie 0,02 s do zaliczenia :/ Do biegu na 1 km nie przystąpilem bo nie zaliczono mi biegu na 50 niestety qrwa. Przesiewka była ładna po biegu na 50m, duuuużo osób odpadlo, tak samo na drążku :|

Pozwoliłem sobie stworzyć nowy temat coby nie robić off topa. ;)

Ja tez byłem dzisiaj w Częstochowie, moje wyniki to :

50 m - 7.00 sek.
podciąganie - 21 ( jedno niezaliczone i w ogóle drążek śliski i kręcił się  <_<  )
1000 m - 3,13 min.

Ogólnie osiagnąłem gorsze wyniki niż w zeszłym roku, kiedy to brakło mi 3 pkt z chemi żeby zdać  :angry: . W tym roku nie licze na zakwalifikowanie się, bo za dużo sobie odpuściłem, ale przyszły rok to już moja ostatnia szansa ( skończe 22 lata ) więc będzie hardcore   :ph34r:  

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2004, 21:31:35 »
czemu niby z takimi wynikami masz sie nie zakwalifikowac ?  :blink:  
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Mosqu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2004, 22:18:06 »
Sorry jak zwykle chciałem zbyt wiele informacji umieścić w zbyt małej liczbie zdań    :rolleyes:   Co spowodowało niezrozumienie.

Oczywiście z takimi wynikami na teście sprawnościowym zakwalifikowałem sie do egzaminu teoretycznego.
Nie licze natomiast na pozytywne zdanie całego egzaminu z tego względu że nie przyłożyłem się w tym roku do nauki  :unsure:
Chyba że bede miał farta równoważnego z wygraniem szóstki w totka i obstawię wszystkie odpowiedzi prawidłowo. :lol:  

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2004, 22:32:33 »
No to wszystko jasne  :D  Juz sie przestraszyłem ze szukają cyborgów i Twoje wyniki były za słabe...

Cóż, pozostaje Ci już tylko bić się w pierś i żałować, że choć trochę nie przyłożyłeś się nauki. Inni idąc znowu z wiedzą na egzamin marzą o takich wynikach testu sprawnościowego. Życze powodzenia za rok (brzmi strasznie, ale szybko zleci   :P )
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Mosqu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2004, 07:19:18 »
Zapomniałem dodać: Jeżeli ktoś startował do którejkolwiek szkoły to może sie w tym temacie pochwalić swoimi wynikami :)

To Board: Musisz stary w przyszłym roku poćwiczyć troche przynajmniej dwa miechy przed egzaminem a będzie dobrze ;)  

Offline Waszi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2004, 11:31:09 »
Ja zdawalem do SGSP co prawda drugi raz ale tym razem sie udalo, w zeszlym roku brakowalo mi troche punktow z fizyki i angielskiego ale mialem rok na podszkolenie sie :)

Moje wyniki

Sprawnosciowy: 41,17 s. czyli 28,5 pkt
Fizyka: 36 pkt
Matematyka: 29 pkt
J. angielski: 25 pkt

Minimum do zakwalifikowania sie

Sprawnosciowy: 10 pkt
Fizyka: 28 pkt
Matematyka: 23 pkt
J. angielski: 19 pkt
 

Offline Gruffi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2004, 14:34:55 »
Ja startowalem pierwszy raz na SGSP i moje wyniki to:

Matematyka: 24 (uff  :D )
Fizyka: 45
Angielski: 32
Sprawnościowy: 24,5

Offline board

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
    • http://
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2004, 19:48:44 »
Cytuj
Zapomniałem dodać: Jeżeli ktoś startował do którejkolwiek szkoły to może sie w tym temacie pochwalić swoimi wynikami :)

To Board: Musisz stary w przyszłym roku poćwiczyć troche przynajmniej dwa miechy przed egzaminem a będzie dobrze ;)
No ja myśle, qużwa musze troche bardziej popracowac :)  

Guest

  • Gość
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 04, 2004, 00:44:30 »
ja tez startowałem do Czestochowy. Sprawnosciowe przeszedłem miałem 7:22
 19 na drązku i 2.58 na tysiąc teoretyczne zaliczyłem wiem ze dobrze sprawdzałem 10 razy z kumple dzwoniłem dzis i zdziwko nie ma mnie na liscie przyjetych . Wiec za rok trzeba bedzie chyba znow zastartowac

jasiek

  • Gość
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 04, 2004, 14:12:03 »
Witam  Ja startowalem do sapsp w krakowie...

wyniki ze sprawnosciowki :

drazek (zaledwie)- 14
50 m.               -7.28
1000m            -3,14

Nastepnego dnia byly testy.... no i udalo sie. Mialem na graniczy czyli z fizyki 13 zaliczonych a  z chemi tez gdzies tyle... no i udalo sie wstepnie zostalem przyjety
(chodz jak widac .. rewelacyjnych wynikow nie mialem teraz czekaja mnie badania... ktos wie na czym one beda polegaly ???

pozdrowka
 

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 04, 2004, 16:45:34 »
Tak porównuje wyniki Guesta i Jaśka: 19, 7:22 i 2:58 // 14, 7:28 i 3:14. Pierwszy - z lepszymi wynikami się nie dostał, drugi z gorszymi tak.  Guest - czyżbyś zawalił egzamin teoretyczny ?? Jasiek - gratulacje  :)  
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Vi

  • Gość
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2004, 14:58:47 »
jasiek a wiesz juz kiedy sa badania?

Offline jasiek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
    • http://brak
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2004, 18:50:12 »
Tak dzisiaj dzwonilem do szkoly. ja mam dopiero 19 lipca ( ale  badania zaczynaja sie od 12-tego) ... eh w niedziele(121-tego)  mialem jechac z dziewczyna na wakacje... mam/mialem  wykupione bilety na prom  wszystko zalatwione..... i niestety lipa ...  tzn fajnie bo mnie wstepnie zakwalifikowali :) spelnia sie moje marzenie ....  eh

Vi Ty tez sie dostales ? skad jestes ?

pozdrowka  

Gość_wesoly

  • Gość
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 06, 2004, 18:28:20 »
A nie wiecie do kiedy trwają te badania, może można je zrobić pod koniec sierpnia, albo w drugiej połowie sierpnia? Tak jak Jasiek wyjezdzam z kraju ale na południe.

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 670
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 06, 2004, 20:54:52 »
Wyjazd z kraju chyba nie bedzie mozliwy w te wakacje :/ W drugiej połowie sierpnia to będziesz już bratku brał udział w kandydatce`04  :)  
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline jasiek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
    • http://brak
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2004, 22:00:00 »
w Krakowie badania sa od 12-tego do 19-tego. i musisz wziasc udzial w tych badaniach jezeli Cie nie ma no to papa szkolo .... tylko sie zastanawiam czy sa to badania juz ostateczne przed "obozem" czy cos jeszcze jest ...

pozdrowka  

Mruwa

  • Gość
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 11, 2004, 11:07:15 »
No to chopcy Wam szczerze gratuluje - ilu dałoby się zabic żeby byc na waszym miejscu - JA startwoałem do Częstochowy
Wyniki - w sumie nie ma się czym chwalic ale
Drązek 10
50 - 7:27
1 km - 3.09

ALE TESTY TO SĄ MAKABRA - BEDZIE CIĘZKO W PRZYSZŁYM ROKU :))

POzdrawiam pozostałych strazaków z którymi byłem w pokoju 161 w halach noclegowych . :)) DO zoabczyska za rok :))

Offline SAPSPKrakow-Juras

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
    • http://1364.prv.pl
Wyniki Z Egzaminów
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 12, 2004, 13:28:27 »
Cytuj
w Krakowie badania sa od 12-tego do 19-tego. i musisz wziasc udzial w tych badaniach jezeli Cie nie ma no to papa szkolo .... tylko sie zastanawiam czy sa to badania juz ostateczne przed "obozem" czy cos jeszcze jest ...

pozdrowka
mylisz sie kolego ja np. mam badania 23 lipca do 26 lipca :)
pozdro