Autor Wątek: Egzaminy Do Sa W Częstochowie Dla Podoficerów  (Przeczytany 1962 razy)

Jędrek

  • Gość
Egzaminy Do Sa W Częstochowie Dla Podoficerów
« dnia: Czerwiec 01, 2004, 13:36:56 »
Czy ktoś z kolegów strażaków ma jakieś wiadomości na temat egzaminów teoretycznych(testy) do SA w Częstochowie.Jestem podoficerem d-cą zastępu i kursem podoficerskim sprzed 15 lat.Mam wrażenie,że już występuje u mnie analfabetyzm wtórny i dlatego decyzja aby się szkolić w SA.Nie chciałbym odpaść już w przedbiegach.DLATEGO PROŚBA-POMOCY!!!!!!

Offline pielgrzym

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
    • http://
Egzaminy Do Sa W Częstochowie Dla Podoficerów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2004, 21:28:53 »
Jędrek
Mam prośbę, gdybyś coś zdobył to podziel się informacją. Mój kumpel nie daje mi żyć  :blink: , a ja nie mogę mu pomóc, bo dawno kończyłem dzienną i miałem całkiem inny zakres egzaminów
Pozdrawiam
Pomyśl zanim coś powiesz, jeśli nie masz czasu zamilknij.

Boże chroń mnie od "mundrych" którzy są wszystkowiedzący i uważają, że nikt i nic już ich niczego nie nauczy.

Jędrek

  • Gość
Egzaminy Do Sa W Częstochowie Dla Podoficerów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2004, 21:45:51 »
Przykro mi ale nie mam nic.U nas egzamin jest w poniedziałek 07.06.04.Jeśli macie póżniejszy termin to postaram się przekazać co było i jak. :rolleyes:  B)  

Offline pielgrzym

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
    • http://
Egzaminy Do Sa W Częstochowie Dla Podoficerów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2004, 09:43:15 »
Będę Ci niezwykle wdzięczny. U nas egzaminy są chyba po 15 więc info od Ciebie przyda się i powinno pomóc chłopakom się choć trochę przygotować. Co roku nabór wyglądał jak do tej pory inaczej.
Pozdrawiam i powodzenia w poniedziałek!!!!
Pomyśl zanim coś powiesz, jeśli nie masz czasu zamilknij.

Boże chroń mnie od "mundrych" którzy są wszystkowiedzący i uważają, że nikt i nic już ich niczego nie nauczy.

jar

  • Gość
Egzaminy Do Sa W Częstochowie Dla Podoficerów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2004, 16:23:27 »
Cytuj
Przykro mi ale nie mam nic.U nas egzamin jest w poniedziałek 07.06.04.Jeśli macie póżniejszy termin to postaram się przekazać co było i jak. :rolleyes:  B)
Ja zdaję do SA w Częstochowie 18 czerwca. Możesz podzielić się co było na egzaminie w Poznaniu