Autor Wątek: Podwyżki 2025  (Przeczytany 42887 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.405
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2024, 11:29:26 »
W czerwcu rząd oficjalnie przedstawi założenia do budżetu w RDS a przewodniczy Solidarności strażaków jako jedyny strażak tam jest więc na pewno na bieżąco będziemy informowani.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2024, 13:21:50 »
W czerwcu rząd oficjalnie przedstawi założenia do budżetu w RDS a przewodniczy Solidarności strażaków jako jedyny strażak tam jest więc na pewno na bieżąco będziemy informowani.
Dzięki za odpowiedź  :straz:

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.935
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2024, 16:19:46 »
W czerwcu rząd oficjalnie przedstawi założenia do budżetu w RDS a przewodniczy Solidarności strażaków jako jedyny strażak tam jest więc na pewno na bieżąco będziemy informowani.
Pięknie...zobaczymy czy będą rozmawiać. Potem czekamy o ile KG będzie w ogóle z Wami chcieć prowadzić jakiekolwiek konsultacje po ostatniej manifestacji w Warszawie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.405
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 12, 2024, 16:54:38 »
Pięknie...zobaczymy czy będą rozmawiać. Potem czekamy o ile KG będzie w ogóle z Wami chcieć prowadzić jakiekolwiek konsultacje po ostatniej manifestacji w Warszawie.
Robi wrażenie? Kilkadziesiąt tysięcy ludzi a odpowiadają za to strażacy bo szef KSP jest odpowiedzialny za zgromadzenie a służby porządkowe pilnujące sceny głównej to strażacy z lubelskiego  :straz:
Swoją drogą wy dalej nie rozumiecie jak to działa  jak to działa teraz nie jest etap konsultacji z KG tylko przy planowaniu budżetu jest dialog trójstronny są przedstawiciele strony pracowników, pracodawców i władzy i na tym etapie jesteśmy i mundurowych reprezentować będą tam 3 funkcjonariusze czyli najwyżej postawiony w RDS funkcjonariusz czyli Bartek Mickiewicz szef zespołu ds usług publicznych policjant Rafał Jankowski szef podzespołu ds służb mundurowych i Marcin Kolasa z SG... Na tym koniec  :rofl:
Swoją drogą kolejne memy po waszej decyzji w sprawie dodatku dla stażystów dostaje i ten jest dobry  :rofl: :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.935
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 12, 2024, 18:19:03 »
Pięknie...zobaczymy czy będą rozmawiać. Potem czekamy o ile KG będzie w ogóle z Wami chcieć prowadzić jakiekolwiek konsultacje po ostatniej manifestacji w Warszawie.
Robi wrażenie? Kilkadziesiąt tysięcy ludzi a odpowiadają za to strażacy bo szef KSP jest odpowiedzialny za zgromadzenie a służby porządkowe pilnujące sceny głównej to strażacy z lubelskiego  :straz:
Swoją drogą wy dalej nie rozumiecie jak to działa  jak to działa teraz nie jest etap konsultacji z KG tylko przy planowaniu budżetu jest dialog trójstronny są przedstawiciele strony pracowników, pracodawców i władzy i na tym etapie jesteśmy i mundurowych reprezentować będą tam 3 funkcjonariusze czyli najwyżej postawiony w RDS funkcjonariusz czyli Bartek Mickiewicz szef zespołu ds usług publicznych policjant Rafał Jankowski szef podzespołu ds służb mundurowych i Marcin Kolasa z SG... Na tym koniec  :rofl:
Swoją drogą kolejne memy po waszej decyzji w sprawie dodatku dla stażystów dostaje i ten jest dobry  :rofl: :rofl: :rofl:
Nie zrzucaj na lubelskie..wiem kto za tym stoi bo z mojego województwa też byli..

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.405
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2024, 19:46:38 »
Nie zrzucaj na lubelskie..wiem kto za tym stoi bo z mojego województwa też byli..
Mało wiesz a w zasadzie nic nie wiesz  :wacko: kto miał jakie zadania i jest tak jak ja napisałem  :rofl: Ale nie zmieniaj tematu bo ma być o podwyżkach więc może się odniesiesz do tego co pisałeś albo chociaż do mema bo dotyczy podwyżki :rofl:
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2024, 19:50:31 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2024, 12:17:46 »
Nie zrzucaj na lubelskie..wiem kto za tym stoi bo z mojego województwa też byli..
Mało wiesz a w zasadzie nic nie wiesz  :wacko: kto miał jakie zadania i jest tak jak ja napisałem  :rofl: Ale nie zmieniaj tematu bo ma być o podwyżkach więc może się odniesiesz do tego co pisałeś albo chociaż do mema bo dotyczy podwyżki :rofl:
Wiesz Siusiek się nie odniesie - bo on z zasady nie odnosi się do niczego- nawet pytań, które notorycznie wpływają do Prezydium ZK :rofl: i to od 4 grudnia 2023r.:kwit: :wall: :fiuu:a jest połowa maja 2024.
Ach zapomniałem - Prezydium żyje teraz drugim turniejem piłkarskim i nie mają czasu na tak banalne rzeczy jak odpowiadanie na pytania swoich członków o finanse :szalony:
Czekamy z niecierpliwością na propozycję rządu ws przyszłorocznych podwyżek...

Offline kufus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 15, 2024, 17:47:46 »
Wątpię żeby takie były, bo ta władza, o ile dobrze pamiętam, nie dała żadnych podwyżek które by zaplanowała.


Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 15, 2024, 20:35:46 »

Offline Wróżbita

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2024, 11:13:43 »
Z tymi ambulansami to mam wrażenie ze KG nie wie o czym w ogóle mówi

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.405
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 16, 2024, 15:28:35 »
https://infosecurity24.pl/sluzby-mundurowe/straz-pozarna/zeby-zreformowac-system-plac-nie-mozemy-dawac-podwyzek-wszystkim-po-rowno-szef-psp-o-progresji-uposazen-kadrach-i-studiach-na-collegium-humanum
Z oszczędności dajemy specjalny dodatek dla stażystów więc z mojej perspektywy lepiej dawać po równo niż dawać wolne środki. Dodatek wprowadzający będzie finasowany z "wolnej kwoty" o którą zabiegał ZK ZZS FLORIAN. Wszyscy strażacy się na to zrzucili...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 16, 2024, 16:55:51 »
https://infosecurity24.pl/sluzby-mundurowe/straz-pozarna/zeby-zreformowac-system-plac-nie-mozemy-dawac-podwyzek-wszystkim-po-rowno-szef-psp-o-progresji-uposazen-kadrach-i-studiach-na-collegium-humanum
Z oszczędności dajemy specjalny dodatek dla stażystów więc z mojej perspektywy lepiej dawać po równo niż dawać wolne środki. Dodatek wprowadzający będzie finasowany z "wolnej kwoty" o którą zabiegał ZK ZZS FLORIAN. Wszyscy strażacy się na to zrzucili...

To może jest ten system motywacyjny dla systemu codziennego  :rofl:

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.935
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 16, 2024, 17:14:25 »
https://infosecurity24.pl/sluzby-mundurowe/straz-pozarna/zeby-zreformowac-system-plac-nie-mozemy-dawac-podwyzek-wszystkim-po-rowno-szef-psp-o-progresji-uposazen-kadrach-i-studiach-na-collegium-humanum
Z oszczędności dajemy specjalny dodatek dla stażystów więc z mojej perspektywy lepiej dawać po równo niż dawać wolne środki. Dodatek wprowadzający będzie finasowany z "wolnej kwoty" o którą zabiegał ZK ZZS FLORIAN. Wszyscy strażacy się na to zrzucili...
Myślę że jeszcze się zdziwisz. A po drugie pampersowy jak zwą dodatek bardzo mocno popiera 01. To że teraz gdzieś zdradził że jest za rozpłaszczeniem siatki płac to juz inna kwestia.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.405
Odp: Podwyżki 2025
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 16, 2024, 17:20:09 »
Myślę że jeszcze się zdziwisz. A po drugie pampersowy jak zwą dodatek bardzo mocno popiera 01. To że teraz gdzieś zdradził że jest za rozpłaszczeniem siatki płac to juz inna kwestia.
Weź już przestań... Najbardziej popiera szef F ktory jeździ po Bydgoszczy i ściemnia na ten temat do ludzi.Wystarczy już bo nawet mi się ulewa... Miały być dodatkowe środki a co jest? Wszyscy, w tym ty za to płacimy... PSP nie ma oszczędności PSP zapłaci  za to większym zaciskaniem pasa.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2024, 17:24:23 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.