strazak.pl Ratowniczy Bank Wiedzy

Pożarnictwo => Taktyka działań ratowniczych => Wątek zaczęty przez: Fireman20 w Maj 08, 2004, 14:03:03

Tytuł: Analizy Ze Zdarzeń
Wiadomość wysłana przez: Fireman20 w Maj 08, 2004, 14:03:03
Potrzebuje pomocy. Jestem kadetem szkoły Aspirantów w Poznaniu i musze napisać Analize ze zdarzenia w regionie Podlasia. Rodzaj zdarzenia nie jest bardzo istotny lecz swietnie by było jakby obejmowało ratownictwo chemiczne. Z góry dzięki za zainteresowanie i siemka!!! B)  
Tytuł: Analizy Ze Zdarzeń
Wiadomość wysłana przez: aniolstroz w Maj 08, 2004, 14:26:29
Oj kadet kadet! Strasznie leniwy jesteś! :) W bibliotece masz całą masę Przeglądów Pożarniczych a tam jest pełno sprawozdań z akcji ratowniczo-gaśniczych - wystarczy poszperać, znaleźć sprawozdanie z akcji z Podlasia, znaleźc jakąś inną analizę na wzór i pisać. Poza tym jest jakieś chyba rozporządzenie które określa jak powinna poprawnie wyglądać analiza ze zdarzenia i co tam powinno być zawarte  
Tytuł: Analizy Ze Zdarzeń
Wiadomość wysłana przez: laps w Maj 13, 2004, 06:26:23
Facet! Kadet, a taki niezaradny. Kto Cię sprawdzi, czy akcja była na Podlasiu czy w Honolulu. Liczy się , żeby analiza była wymuskana. Dane możesz wpisać fikcyjne.
A przy okazji. Nie wiem jak inni, ale ja najpierw obwąchuję meldunek i zaczynam analizę od szkicu. Do niego dorabiam wykaz sił i środków, potem zgłoszeniówki i całą pozostałą ideologię. Działa!
Jak kiedyś miałem zrobić kontrolę obiektu hotelowego i opracować wyniki według "17-stki" a następnie "10-tki", a na koniec porównać oba D.U. to sobie sam wymyśliłem hotel z knajpą na dole, ale taki, żeby mi było wygodnie zastosować te przepisy. Ocena była cacy i jeszcze mi dopisali, że praca ciekawa :) Numer może nie dokońca był moralnie nienaganny, ale przecież chorążówka to nie seminarium ;)))
Pozdrawiam następcę :)