Autor Wątek: Konkurs fotograficzny  (Przeczytany 59647 razy)

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
zdjęcia kolegi Łukasz Telus
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:15:23 »
- 1

- 2

- 3

- 4

- 5

- 6

- 7

- 8

- 9
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
zdjęcia kolegi Grzesiu
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:30:05 »
- 1

- 2

- 3

- 4

- 5

- 6
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
zdjęcia kolegi wolf
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 07, 2008, 19:35:57 »
- into the light

- lekka zadymka

- o krok od śmierci

- przyszła zima

- z popielnika na wojtusia
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 09:29:17 wysłana przez mario68 »
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
zdjęcia kolegi cinek998
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:20:29 »
- 1

- 2

- 3

- 4

- 5

- 6

- 7

- 8

- 9
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
zdjęcia kolegi root
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:31:44 »
- 1

- 2

- 3

- 4

- 5
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline kRZYSIEK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 10, 2008, 20:18:01 »
Witam wszystkich cisza jakaś zapanowała chyba na coś czekamy a komisja myśli dobrze jakby się pojawiły tytuły zdjęć.

Offline vombat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Galeria Ratownicza Czerwone Samochody
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 15, 2008, 02:06:58 »
No to teraz czekamy na werdykt Jury :milcz:  :kwit: Życzę wszystkim powodzenia  :mail:

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 15, 2008, 08:43:53 »
JURY pracuje, niewykluczone, że przesuniemy ogłoszenie wyników na jutro - są pewne wątpliwości co do zgodności niektórych zdjęć z regulaminem dlatego chcemy tą sprawę rozstrzygnąć obiektywnie

pozdro
mario

Offline vombat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Galeria Ratownicza Czerwone Samochody
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 15, 2008, 14:43:41 »
A można wiedzieć co to się podziało ??  :milcz:

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 15, 2008, 15:08:33 »
Troszkę to mało profesjonalne podejście do sprawy konkursu. Ewentualne niezgodności z regulaminem powinno się rozpatrywać w momencie nadesłania kontrowersyjnej fotki, a nie po terminie ogłoszenia wyników. W zasadach konkursu napisano, że wyniki zostaną przedstawione DO 15-go grudnia. Nie oznacza to ani 15-go grudnia, ani tym bardziej 16-go. Wyniki powinny być ogłoszone wczoraj do północy (przed 15-tym grudnia). Na miejscu sponsora nie byłbym zadowolony z takiego rozwoju sytuacji.

Dla mnie to bez różnicy, mogę poczekać i nie robię szumu, ale tak ogólnie, to nie wygląda to najlepiej. Wolałem też napisać tę opinię teraz, niż po ogłoszeniu wyników, żeby nie było niepotrzebnych aluzji, że nie wygrałem i robię dym.

Pozdrawiam organizatorów i uczestników.

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline emciek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
    • flick.com
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 15, 2008, 18:20:22 »
Zgadzam się z przedmówcą.

Jednak mnie szczególnie zastanawia jakie niezgodności z regulaminem mogły się pojawić skoro zasady określały jedynie rozmiar zdjęć, który wg mnie jest nieco krzywdzące dla osób które nadesłały zdjęcia robione horyzontalnie i chciały zmieścić sie w szerokości zdjęcia 500 pikseli.

Mimo wszystko mam nadzieję, że nie będziemy musieli oczekiwać na ogłoszenie wyników zbyt długo.

Pozdrawiam serdecznie

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 15, 2008, 19:27:47 »
szanowni koledzy - właśnie ze względu na szacunek do fundatora głównej nagrody konkursu i te wątpliwości o których piszecie chcemy wyjaśnić tę sprawę należycie. Podkreślam, że nie powstały one dzisiaj lub wczoraj ale również w trakcie przyjmowania i zamieszczania zdjęć na forum.

Główna nagroda jest za bardzo wartościowa, główny sponsor jest poważną, szanowaną firmą  aby dla czyjegoś "widzimisię" i kaprysu bez rozważnej oceny nadesłanych zdjęć pod wszystkim względami rozstrzygnąć konkurs. 

Aby nie narazić się na zarzuty skrzywdzenia  konkursowiczów posiadających zdjęcia nie spełniające  warunków regulaminu nie zawahamy się ponownie przesunąć terminu rozstrzygnięcia konkursu z jednoczesnym daniem Wam szansy dosłania zdjęć o formacie innym niż określony w regulaminie.

Chciałbym to jeszcze raz podkreślić: NIE ZAWAHAMY SIĘ NAD PONOWNYM PRZESUNIĘCIEM TERMINU NADSYŁANIA I ROZSTRZYGNIĘCIA  KONKURSU.
Decyzja zostanie podjęta w porozumieniu z przedstawicielem sponsora, który znajduje się w składzie JURY. Zapewniam Was , że jego obecność w naszym gronie stanowi gwarancję najwyższej uczciwości i obiektywności w dokonywanych ocenach.


Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych kolegów
mario

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 15, 2008, 19:59:45 »
Dziecinada

Jeśli wiedzieliście od dawna o jakimś problemie to trzeba było interweniować wcześniej i zmienić konkretny punkt regulaminu w trakcie jego trwania, tak jak miało to miejsce w przypadku przedłużenia terminu nadsyłania zdjęć.

Tymczasem już po zakończeniu przyjmowania prac konkursowych, a wręcz w czasie obrad jury stwierdziliście, że jednak coś jest nie tak. Był na to czas wcześniej.

Trzeba było wtedy poinformować konkursowiczów, że ich zdjęcia zostają odrzucone ze względów formalnych. Skoro nie zrobiliście tego wtedy to teraz nie pozostaje wam nic innego jak odrzucić zdjęcia podczas obrad jury i wybrać wśród spełniających warunki WASZEGO regulaminu.

Dura lex sed lex, nie przygotowaliście się należycie do konkursu to należy się pokajać, trzymać się regulaminu, który sami opracowaliście i rozstrzygnąć konkurs w zgodzie z regulaminem, a nie uwalać cały konkurs.

Jeśli podkreślacie, że nie zawahacie się ponownie przesunąć termin nadsyłania i rozstrzygania konkursu, to tylko można spekulować, że nie zostanie on nigdy rozstrzygnięty.

Zdjęcia zostały nadesłane, termin przyjmowania zdjęć minął. Otwarcie furtki umożliwiającej ponowne nadesłanie zdjęć będzie nie fair wobec ludzi, którzy nadesłali zdjęcia w zgodzie z regulaminem.

Otwarcie możliwości nadsyłania ponownie zdjęć w nowym terminie, może doprowadzić do sytuacji, że pojawią się nowi uczestnicy, lub obecni znając prace innych zmienią swój wcześniejszy wybór a to już w ogóle byłaby granda.

Jeśli istnieje problem tylko w punkcie dotyczącym rozmiaru zdjęć, to jedyną sprawiedliwą opcją jaką mogę rozważyć to kontakt przewodniczącego jury z każdym z uczestników konkursu i zapytanie się czy wyraża zgodę na modyfikację lub usunięcie tego punktu z regulaminu. W mojej opinii wielkość zdjęcia nie wpływa na to co przedstawia fotografia, a jedynie na jej estetykę i możliwość usunięcia tego podpunktu dopuszczam.

Tak czy inaczej ja w tym momencie tracę szacunek do organizatorów konkursu i sponsora, który nie wykazali się należytym profesjonalizmem.

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 15, 2008, 20:25:36 »
Szczerze mówiąc, myślałem, że chodzi o poważniejszy problem, niż rozmiar zdjęcia...
Dlaczego w takim razie nie odrzucano na bieżąco zdjęć o złym formacie? Czy było ich tak strasznie dużo, że organizatorzy nie mogli ogarnąć tematu? Mam pewne zastrzeżenia do samego formatu zdjęcia, który pojawił się w konkursie. Co to jest za dziwny wymiar 900x500? Standardowy aparat fotograficzny wykonuje zdjęcie w formacie 4:3 lub 3:2 w przypadku bardziej zaawansowanego sprzętu. Są to więc zdjęcia o wymiarach po zmniejszeniu 900x675 lub 900x600. Żeby spełnić wymagania organizatorów, wypadałoby wykadrować programowo zdjęcie, co spowodowałoby utratę części fotografowanego obiektu i kompletne rozbicie kompozycji. Ja kadruję w aparacie, a nie w programie i nie mam zwyczaju ucinania 1/3 zdjęcia. Inny wariant, to wysłanie zdjęcia, które spełnia wariant długości dłuższego boku max. 900 pikseli. Taki wariant wybrałem, co spowodowało przekroczenie krótszego wymiaru o 100 pikseli. Założyłem jednak, że KTOŚ MNIE POINFORMUJE, JEŻELI ZDJĘCIE BĘDZIE ZA DUŻE, albo po ludzku i bezproblemowo je zmniejszy. Gdybym zinterpretował ten zapis regulaminu jako max format 900x500 przy spełnieniu obydwu warunków, to moje zdjęcie miałoby wymiar 750x500. Dla mnie to żaden problem, wysłałbym je ponownie, gdyby o to chodziło, ale MUSIAŁBYM MIEĆ TAKĄ INFORMACJĘ. Wysłałem zdjęcia na pare dni przed terminem. Dlaczego nikt mnie nie poinformował, że coś jest nie tak? Zdjęcia przyjęto, opublikowano, bez tytułów co prawda, co jest moim zdaniem kolejnym poważnym niedociągnięciem. Jedne zdjęcia opublikowano z tytułami, a inne bez, okrajając je z wartościowego elementu, który nieraz pozwala na prawidłowe zrozumienie fotografowanego tematu i postawy autora. Przyjąłem więc, że skoro zdjęcie figuruje na liście przyjętych, nie odrzuconych, to wziąłem udział w konkursie. A tu takie kwiatki.

Jedyne rozwiązanie jakie widze, to albo unieważnić cały ten konkurs i tym samym wykazać brak szacunku dla wszystkich nadsyłających prace, albo raz dwa pozmniejszać te zdjęcia, których jest AŻ 3 strony. Nie ma rozwiązań częściowych, skoro nie odrzucano prac na bieżąco. Opublikowanie ich na stronie forum oznaczało, że zdjęcie wzięło udział w konkursie, figurowało na liście do czasu zakończenia konkursu, więc wyrzucanie zdjęcia z listy po zakończeniu konkursu jest bardzo mocnym naruszeniem zasad.

A wystarczyło napisać: przyjmujemy zdjęcia o maksymalnej długości dłuższego boku 900 pikseli, wszystkie zdjęcia nie spełniające tych wymagań będą odrzucane. Wtedy by problemu nie było. A teraz... jest sprzeczność w interpretacji regulaminu, prac nie odrzucono, konkurs się zakończył, mija już dzień 15 grudnia, wyniki powinny być od prawie doby opublikowane, a jest jedna wielka niewiadoma. Zawiodłem się trochę. Nawet więcej niż trochę...

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 15, 2008, 20:44:23 »
koledzy , tragizujecie tak jakby przechodziło Wam koło nosa zwycięstwo w World Press Photo.
A tu chodzi tylko o rzecz tak prozaiczną jak różnica w przypadku kilku zdjęć od wymogów regulaminowych.
Niestety, JURY chce postępować odpowiedzialnie i wybrnąć z tej sytuacji  w sposób który nie skrzywdzi nikogo. A żadne roziwązanie zapewniam Was na pewno nikogo nie skrzywdzi. Bo chodzi o wymiar artystyczny zdjęcia a nie o jego rozmiar. więc nikt mi nie weprze że gdyby mógł przysłać zdjęcie o innym rozmiarze przedstawiałoby zupełnie co innego niż to które nadesłał. Dla mnie nie ma to znaczenia gdyż podobnie jak kol. reporter998 uważam że wystarczy te zdjęcia przerobić na odpowiedni format i będzie OK.

Na razie proszę o opanowanie emocji bo to trochę niezdrowo. Szkoda, że Wy (zakładam że doświadczeni) wczesniej nie zgłosiliście wątpliwości co do postanowień regulaminu. Pozwoliłoby to uniknąć pewnych niedociągnięć. Ale zawsze ten pierwszy raz jest "pod górkę"..

Ale każda sytuacja niesie ze sobą coś pozytywnego - kol. @reporterowi998 pozwoli na stworzenie pierwszych postów na forum a kol. @Łukasz Telus po 7 miesiącach pojawił się ponownie na forum. 

pozdro
mario

Offline vombat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Galeria Ratownicza Czerwone Samochody
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 15, 2008, 20:55:59 »
Czyli kiedy można się spodziewać rozstrzygnięcia tego konkursu  :pyt:

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 15, 2008, 21:02:42 »
po 1.

w zaistniałej sytuacji wszystkie opublikowane zdjęcia zostały przyjęte do konkursu

po 2.

obecnie jury wybiera najlepsze zdjęcia z pośród wszystkich nadesłanych na konkurs - czekamy ma głos przedstawiciela sponsora głównego

po 3.

jutro o godzinie 17 zostaną podane wyniki konkursu dokładnie o 17 nie wcześniej i nie później.

po 4.

za wszystko was wszystkich serdecznie przepraszam...
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline vombat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Galeria Ratownicza Czerwone Samochody
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 15, 2008, 21:11:19 »
I w końcu jakieś konkrety  ^_^ A co dobrego oprócz aparatu jest do wygrania  :rolleyes:

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 15, 2008, 21:37:12 »
W takim razie pozostaje mi życzyć forum, żeby kolejne edycje były dopięte na ostatni guzik. Dobrze, że uda się rozstrzygnąć obecną bez jakiejś afery i rewolucji. Post mi wyszedł jaki wyszedł, a że sam z charakteru jestem trochę perfekcjonistą i często mam wrażenie, że coś zrobiłbym lepiej, to i przełożyło się to na post. Z drugiej strony czym ten konkurs różni się od World Press Photo poza poziomem prac? Dlaczego nie próbować dorównać najlepszym chociażby pod kątem organizacji?
Tak czy siak, mam szacunek do organizatorów za podjęcie się tego przedsięwzięcia. Sam myślałem o czymś takim kilka razy, żeby zrobić konkurs z prawdziwego zdarzenia, ale brakowało czasu i motywacji, albo były ważniejsze sprawy. Napisałem, że się zawiodłem, bo miałem nadzieję, że ten konkurs będzie wreszcie wyglądał tak, jak taki konkurs wyglądać powinien. Brałem już kiedyś udział w podobnym i miałem nadzieję, że organizacja stanie na wyższym poziomie. Tymczasem znowu trafiły się zgrzyty, ale mam nadzieję, że to wina niedotarcia zespołu w organizacji takich konkursów i że w następnym wszystko będzie działało jak w zegarku. Tego życzę. Życzę również powodzenia wszystkim uczestnikom oraz zadowolenia z wyników.

Co do pierwszych postów - fakt, coś pozytywnego w tym jest ^_^ Do tej pory byłem wyłącznie "użytkownikiem czytającym".

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 15, 2008, 21:50:39 »
Panowie (i panie) - chciałbym podkreślić jedno - każdy z nas, forumowiczów jest tu z własnej i nieprzymuszonej woli. Poświęcamy swój własny czas dla dobra wyższej idei jaka jest SPOŁECZNE tworzenie czegoś co raz działa lepiej raz gorzej. I tak dobrze , że udało nam się to doprowadzić do w miarę szczęśliwego końca. Pomijam tu oczywiście prowadzone przez kol @sylwka nasze Konkursy Wiedzy Pożarniczej które biją rekordy popularności.
Oprócz tego , że jesteśmy czynni w tym wirtualnym świecie forum żyjemy także (a może przede wszystkim) w świecie realnym gdzie mamy swoją pracę, żony, dziewczyny, dzieci, obowiązki, kłopoty, stresy, depresje, doły psychiczne... NIestety czasami tych dwóch światów nie da się pogodzić do końca (upada tu teoria "światów równoległych"  :rofl: ) więc pomimo tego iż podejmujemy się  realizacji pewnych zadań to niejednokrotnie pomimo szczerych chęci nie udaje się czegoś doprowadzić do stanu do jakiego by się chciało. Oczywiście powie ktoś - "skoro tak to lepiej się nie brać za coś..." - tylko jest jeden problem - tu na forum jest tylko kilka/kilkanaście osób które próbują dać coś od siebie aby rozwój naszej społeczności postępował.
Ale będzie lepiej już przy następnym konkursie...

Offline Porozumienie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 15, 2008, 21:50:51 »
Cytuj
W takim razie pozostaje mi życzyć forum, żeby kolejne edycje były dopięte na ostatni guzik. Dobrze, że uda się rozstrzygnąć obecną bez jakiejś afery i rewolucji. Post mi wyszedł jaki wyszedł, a że sam z charakteru jestem trochę perfekcjonistą
Tego po Twoich wypowiedziach nie da się jednak ukryć ;) - profesjonalizm !
Na miejscu organizatora w kolejnej edycji konkursu, proponowałbym Ciebie na przewodniczącego Jury, skoro dokładnie wiesz jak perfekcyjnie powinno się to zrobić, powinieneś sam się zgłosić a wylewać pomyje.
Wnioskuje że w Twoim odczuciu to wina organizatora i jego regulaminu, a gdzie ci wszyscy nadsyłający zdjęcie nieregulaminowe, o nich zapomniałeś ?
Czyżby nie doczytali, chyba dobrze jednak że wszystkie zostały przyjęte  ^_^
Połowa zdjęć moim zdaniem nadaje się do "SuperExpresu" a nie do konkursu, ale i są kwiatuszki na których można zawiesić oko  :rofl:.
 
Jutro pogratuluję zwycięzcy i  :gitara:

Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku.

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 15, 2008, 21:58:10 »
Andrzej - jest coś złego w profesjonalizmie i dążeniu do niego? Dlaczego już nie pierwszy raz słyszę to słowo w swoim kierunku wymawiane w średnio pozytywnym znaczeniu?

Nie obwiniam tylko organizatorów, wiele osób wysłało za duże zdjęcia, może nawet ponad połowa? Zmiana regulaminu i terminu narobiła trochę bałaganu, do tego troszkę absurdalny rozmiar zdjęcia i nieścisłości w sposobach interpretacji tego wymiaru. Ale o tym już pisałem... Nie odgrzebujmy już tego, po co. Czekamy na wyniki, nikt do nikogo nie ma urazy i nie róbmy tu niepotrzebnego dymu.

Pozdrawiam Andrzeja i resztę Koleżanek/Kolegów.

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Konkurs fotograficzny
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 15, 2008, 22:08:23 »
Cytuj
Czekamy na wyniki, nikt do nikogo nie ma urazy i nie róbmy tu niepotrzebnego dymu.

W imieniu organizatora proszę o zastosowanie się do powyższego cytatu :)

Pozdrawiam
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
Wyniki konkursu fotgraficznego "Straż pożarna w obiektywie"
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 16, 2008, 17:12:23 »
Drodzy użytkownicy oraz uczestnicy konkursu fotograficznego....

Jest nam miło poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty...

Do jury wybrało już laureatów tj.:



1 miejsce zajął kolega wolf za zdjęcie "LEKKA ZADYMKA" - nagroda aparat fotograficzny NIKON D40 + gadżety klubowe

WYRÓZNIENIA (wyróżnieni dostaną gadżety klubowe)

TMK za zdjęcie "TYTANI" -


rafal.bula za zdjęcie "PRĄDOWNICA" -


reporter998 za zdjęcie "SCANIA" -


Łukasz Telus za zdjęcie "STRAŻAK POTRAFI ZORGANIZOWAĆ SPRZĘT" -


Laureatom gratulujemy a uczestnikom dziękujemy za udział.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 21:36:30 wysłana przez bulon »
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "STRAŻ POŻARNA W OBIEKTYWIE"
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 16, 2008, 17:33:13 »
Witam serdecznie!
Przyłączam się do oceny, podziękowań i gratulacji Jury. Na pewno nie było łatwo, prosto i przyjemnie oceniać jak to się może (nie którym) wydawać? Tym bardziej, że często /nadal/ nie znamy się nawzajem, ale bynajmniej tzw. "układy" odpadają  ^_^.
Gratuluję wszystkim laureatom - każdy dla mnie jest... Ja tak nie potrafię, choć od czasu do czasu,coś dla siebie pstryknę starą Fudą 330, lub komórą SE C702  :szalony:
Może w kolejnym wezmę też udział pod jakimś innym nickim.  :rofl:
Pozdr.

Ps. Super konkurs - będziemy mam nadzieję nadal...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2008, 17:38:07 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.