Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

Dział z konkursami - zapowiedzi

(1/3) > >>

mario:
Okazało się, że dla przejrzystości forum niezbędny jest oddzielny dział z konkursami.
Dlatego też powstał.

W trakcie jest konkurs "Pożarniczy JOZIN z BAZIN".
Bolejemy nad faktem iż wszyscy, zapewne z uwagi na podświadome obawy, mają opory do dzielenia się wiedzą o bzdurach, idiotyzmach, wygłupach, lapsusach językowych naszych kolegów lub przełożonych. Uwierzcie - to co (a w zasadzie KTO)  napiszemy tutaj w żaden sposób nie trafi na biurka naszych szefów. No, chyba że anonimowo poczytają sobie na forum.
ZAPRASZAMY do dzielenia się fajnymi anegdotami.

W planie (tzn od 1 czerwca) rusza drugi konkurs - "konkurs fotograficzny".
Tu zapewne nikt zahamowań mieć nie będzie  i chyba wszystko ruszy z kopyta.
Czyśćcie karty pamięci i optykę w Waszych cyfrówkach. Przeszukujcie archiwa.

Michaszs:
Na czym będzie polegał ten konkurs fotograficzny, bo nie wiemy czego szukać w tych archiwach :D ^_^

mario:
jutro zamieścimy regulamin  i kwestie techniczne dotyczące konkursu (a może nawet jeszcze dzisiaj)

W związku z rosnącym zainteresowaniem wrzuciłem już regulamin na nowy wątek.
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,9944.msg99231/topicseen.html#msg99231

DODOWNIK:
Witam mam pytanie.
Czy będzie 6 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu straża.pl ??? Jak tak to kiedy planujecie jego początek?

Sylwek:

--- Cytat: DODOWNIK w Lipiec 10, 2008, 11:18:48 ---Witam mam pytanie.
Czy będzie 6 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu straża.pl ??? Jak tak to kiedy planujecie jego początek?

--- Koniec cytatu ---
tak, mam trochę pytań ale że mamy wakacje i sezon ogórkowy więc wrzuciłem na luz,

jak myślisz robić konkurs wakacyjny? będzie zainteresowanie? czy może zaczekać do września?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej