Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 215435 razy)

Offline Fcraptor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 18, 2008, 22:15:40 »
Ja wogule nie cwiczyłem toru oprocz odmyku, a jestem tak srednio sprawny fizycznie i mysle ze tak zle nie poszło.
Zrobiłem 39sec, powinno starczyc ,a wy pochwalcie sie :)
Nie ma sie czym chwalić, pewnie 10s wiecej i też minimum byś spełnił, obyś tak dobrze napisał maturę lub testy na szkole jak poszedł Ci tor ;]
Nie chwale sie bo Backdraft chciał zebysmy napisali jakie zrobilismy czasy ale mowie prawde jak było, wystarczy byc troszke sprawnym fizycznie zeby zaliczyc tor,według mnie to czesc osob poprostu dopadł stres i nie pokazali co potrafili, a czas czasowi nie jest rowny bo niektorzy mieli zły dzien. A co do matur to bedzie o wiele gorzej :( nie bedzie juz tak miło jak na sprawnosciowce. Z egz. sprawnosciowego z wtorku to nie wyszedłem cały bo mam cała prawa nage w udzie strzaskana i wyglada jak by mnie 5 szerszeni zaatakowało:/ Powodzenia czwortkowym uczestnikom :)

Do Backdraft: Czasy były porownywalne do zeszłego roku, wiec sredni czas bedzie cos powyzej 50s

PS: Ja nie spotkałem Saho ale z nim gadałem, zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 18, 2008, 23:50:30 »
własnie sie zastanawialem dlaczego SGSP ma taki beznadziejny przelicznik matury rozszerzonej na podsatwe ;| kazda wyzsza uczelnia promuje ludzi zdajacych rozszerzenie a tu jest odwrotnie, dla przykladu kolega ktory pisze podstawe na 50% nie zaliczyl ani razu rozszerzenia czyli nie osiagnal nawet 30% !! a tutaj za rozszerzenie 60% dostane 75% z podstawy (o ile dobrze pamietam przelicznik  :huh:)
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline kuli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 19, 2008, 00:11:51 »
do Wicher:
po co mi to cytujesz? czytałem to..jak w teori jest to wiem,
ale to, że ktoś otrzymał 0% z jednego przedmiotu nie oznacza ze sie nie dostanie..
wiec pytam czy zdarzyła sie taka sytuacja, że ktoś sie dostał..
i nie musisz złośliwych cyctatow zaraz mi tu pisać..
bo ni jak sie ma praktyka do teori..;P

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 19, 2008, 00:20:25 »
Ale tego nie doczytałeś:
"W  dalszym etapie  postępowania rekrutacyjnego  brani są  pod uwagę tylko ci  kandydaci,  którzy uzyskali średni czas z egzaminu  sprawnościowego równy lub mniejszy od średniego czasu pokonania toru przeszkód, a z matematyki oraz fizyki i astronomii mają wynik równy lub wyższy od średniego wyniku z poszczególnego przedmiotu. O kolejności na liście rankingowej decyduje suma wyniku z matematyki oraz fizyki i astronomii, a w przypadku równych wyników o miejscu decyduje lepszy wynik egzaminu sprawnościowego."
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2008, 08:50:41 wysłana przez Emilovic »

Offline kuli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:40:46 »
Emilovic, aaa no faktycznie masz racje..dzięki..:)
tylko jedno mnie ciągle męczy..jaka jest ta średnia wyników z matury, która pozwala sie dostać..?
nie orientujesz się jaki był ten próg rok temu?

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 19, 2008, 21:29:54 »
Emilovic, aaa no faktycznie masz racje..dzięki..:)
tylko jedno mnie ciągle męczy..jaka jest ta średnia wyników z matury, która pozwala sie dostać..?
nie orientujesz się jaki był ten próg rok temu?

matematyka 27,5
fizyka 28,5
W-F 50,5

Offline kuli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 19, 2008, 23:15:26 »
"matematyka 27,5
fizyka 28,5
W-F 50,5"

wf ok..rozumiem że czas..ale 27,5 pkt? czy jak? to jest przelicznik z % na pkt? ;>

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 19, 2008, 23:41:44 »
Tak to są punkty wg. przelicznika.

Offline kuli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 20, 2008, 00:52:42 »
czyli 27,5 pkt to ile % z maturki?
Jeżeli się orientujesz oczywiscie..?

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 20, 2008, 08:46:51 »
27,5/50 *100% = 55 %
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline rumcajs89

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 21, 2008, 09:46:37 »
moze mi ktos powiedziec gdzie idzie znalesc wyniki z  sprawnościówki ??

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 22, 2008, 16:05:43 »
Wracając do egzaminów a konkretnie sprawnościówki - chciałbym bardzo serdecznie podziękować studentom SGSP za doping! naprawdę nie spodziewałem się takiej atmosfery i powiem szczerze że gdyby nie oni to drugiej próby bym chyba nie ukończył a oni mnie bardzo zmotywowali;) Poza tym chętnie podpowiadali jak pokonywać poszczególne elementy toru. Naprawdę nie spodziewałem się takiego przyjęcia - raczej wyśmiewania itp. Naprawdę WIELKIE DZIĘKI PANOWIE -_-

Offline rumcajs89

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 23, 2008, 22:01:54 »
moze mi ktoś pomóc bo ni umie znaleść wyników egzaminu wie moze ktos czy sa w internecie lub moze ktos ma fotke zrobiona bo ponoc w szkole były wywieszone?? z góry dzieki

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 27, 2008, 10:46:38 »
30 czerwca o godzinie 14:00 mam rozdanie świadectw maturalnych w szkole. Jak myślicie dojdzie to świadectwo do 2 lipca do SGSP???? Ja tak średnio wierzę w niezawodność naszej poczty.

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 27, 2008, 12:14:13 »
Szczerze, ja też średnio wierzę w jej niezawodność....

No właśnie i co z tym zrobić???
A liczy sie data stempla czy data dotarcia do sekretariatu???

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 27, 2008, 12:34:25 »
czolem mam odpowiedzi na dqwa pytania bo dzwonilem w SGSP w tej sprawie bo jestem bezposredni zainteresowany
po pierwsze co do limitu czasowego to ustali go dopiero komisja ktora zbiera sie gdzies w lipcu
a co do matury to ma ona dojsc do 2lipca do godz 15 i nie wazne kiedy wyslana
jak ktos sie boji o poczte to moze wyslac faksem a orginal poczta i jak by sie poczta spoznila to zostanie to uwzglednione ale jezeli wyslemy tylko poczta i przyjdzie np 3 chodz wyslemy 30 to najprawdopodobniej nam tego nie uwzglednia tak przynajmniej wywnioskowalem z rozmowy
ja osobiscie wysylam kuririerem DHL ma mi to dowies 1lipca i moge spokojnie bigac w krakowie na aspirantce bez zbednego przejmowania sie

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 27, 2008, 23:00:13 »
o limicie czasowym po torze przeszkod
a co do ceny tego spokoju to po zaplaceniu 100zeta oplaty 120 za przejazd tam i z powrotem to te 20zeta se dla pewnosci moge poswiecic

Offline Fcraptor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 28, 2008, 15:32:17 »
Kurier najlepsza sprawa :D ale ja mysle ze wysle sobie ja faksem i tez bedzie dobrze :)

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 28, 2008, 15:52:34 »
powiedzcie mi koledzy i koleżanki czy to z tym czasem ze sprawnościówki to nie jest tak że limitem czasowym jest średni czas wszystkich zdawających? Do tej pory tak myślałem - że trzeba mieć conajmniej średni czas...

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 28, 2008, 16:37:52 »
tak niby jest w przepisach ale bylo w tym roku nas okolo 300 pare osob nie zdawalo matury z fizy lub matmy wiec odpadna na dziendobry pae osob nie zrobilo toru przy tak malej ilosci osob czasami moze i zwieksza limit jezeli winiki z matury beda cienkie a pozatym kto ich tam wie kogo zaprosza na dalsze rozmowy....

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 28, 2008, 22:34:06 »
Panowie, przepraszam, że wbijam się w dyskusję, ale mam krótkie pytanko:
66% z matmy rozsz. i 38% z fizyki rozsz. - jest szansa na dostanie się w 2009, patrząc na progi i wyniki z poprzednich lat? (pomijając temat toru przeszkód). Czy jednak wypadałoby troszkę tę fizykę poprawić?
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 28, 2008, 22:40:49 »
nie jestem w tym dokladnie zorientowany ale jednka wydaje mi sie to zdeka zamalo
taka opinia po lekturze  forum na SGSP to trzeba miec w okolicach 70%z kazdego ale co roku jest inaczej
pozatym poprawic nidy nie zaszkodzi^_^

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 29, 2008, 11:05:33 »
w okolicahc 70% ale mowisz chyba o podstawie ? a kolega ma rozszerzenie chociaz z ich h*jowymi przelicznikami to bedzie cos +10% w zamianie na podstawke ;SS
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 29, 2008, 11:59:54 »
panowie a wiecie już kiedy można spodziewać się wyników ostatecznych?? tzn kiedy będzie ogłoszona lista wstępnie zakwalifikowanych? mam też jeszcze jeden problem - na stronie  jest napisane że "osoby, które zostaną wstępnie zakwalifikowane na studia mają obowiązek złożyć oryginały świadectw dojrzałości i ukończenia szkoły w pokoju 116, parter, Ob. 02, w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników rekrutacji. Niezłożenie oryginału świadectwa dojrzałości i ukończenia szkoły będzie traktowane jako rezygnacja ze studiów". Zastanawia mnie czy jeśli ja już złożyłem wcześniej oryginalny odpis świadectwa dojrzałości to czy muszę jeszcze oryginał składać :huh: Problemu by nie było gdyby nie fakt że ja jeszcze w tym momencie studiuje na innej uczelni i to nie taka prosta sprawa odzyskać świadectwo maturalne na zaraz. Może to dotyczy osób, które nie złożyły jeszcze świadectw w ogóle. Zastanawiam się czy w/g szkoły oryginał świadectwa dojrzałości to pismo wystawione przez szkołę (a nie jakieś ksero u notariusza) a więc oryginalny odpis mógł by być. Wie ktoś coś na ten temat?

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 29, 2008, 12:18:56 »
w okolicahc 70% ale mowisz chyba o podstawie ? a kolega ma rozszerzenie chociaz z ich h*jowymi przelicznikami to bedzie cos +10% w zamianie na podstawke ;SS
Ten przelicznik jest co najmniej masakryczny ;?
Matmę rozszerzoną napisałem na 66%, a arkusz podstawowy (na spokojnie w domu, dla sprawdzenia się) - na 98%, także... Z fizy 38% z rozsz, a podst. napisałem na 82%.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!