Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

5 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu straża.pl

<< < (3/3)

DODOWNIK:
Mam pytanko. Nie wiem czy gdzieś mi to umknęło ale nie mogę znaleźć informacji o tym które miejsce otrzymuje nagrodę?

Sylwek:
a masz rację - przepraszam, Butel ma nagrody a ja sobie nie pozapisywałem co i za co, napiszę do niego i zapytam co ma i za które miejsce, myślę, że 1, 2 i  3 damy radę nagrodzić...

Sylwek:
Miło mi zakomunikować, że do dnia dzisiejszego nie dotarły żadne protesty w związku z 5 edycja konkursu. W związku z tym podane wyniki wstępne zostają utrzymane w mocy i niniejszym stają się wynikami ostatecznymi.

W 5 edycji konkursu mamy dzięki naszemu etatowemu fundatorowi (ukłony w stronę SCANII) do rozdysponowania następujące nagrody:
1. latarka czołowa /niedostępna - wybrał TMK/
2. kubek termiczny /niedostępna - wybrał straluk/
3. czapeczka /niedostępna - wybrał DODOWNIK/
4. czapeczka /wypadło na wodza/
5. breloczek do kluczy /niedostępna - wybrał michael/
6. breloczek do kluczy/wybrała Goska998 

Nagrody są do wyboru - jako pierwszy wybiera zwycięzca, następnie zdobywca 2 miejsca itd do 6 włącznie.
Szczegóły techniczne w mailu do laureatów konkursu - proszę cierpliwie czekać na swoją kolej ;).
Dla ułatwienia wyboru można pooglądać nagrody na stronie: http://www.scania.pl/service/scania_griffin/

Serdecznie dziękuję SCANII POLSKA za ufundowanie nagród.
Serdecznie dziękuję za ułożenie pytań robn i Miko a także prezesowi klubu Butelowi (hmmm nie wiem jak poodmieniać) za sprawdzenie pytań, uwagi i organizację nagród.
I największe podziękowania dla Was drodzy uczestnicy za to, że zechcieliście się z nami bawić w konkurs - zapraszam do następnych edycji!

Butel:
Proszę wszystkich nagrodzonych o przesłanie na PW do mnie lub do Sylwka informacji czy otrzymaliście nagrody. Wiemy jak PP działa ;).

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej