Służba > Forum zawodowców

System Pracy Po 01.01.05

(1/16) > >>

Hanti:
Koledzy może ktoś poda informacje o systemie pracy po 01.01, informacje do nas docierające są tak sprzeczne, a wzbudzają tylko emocje.
Pozdro.
 

boszo:
Ja u siebie w jednostce tez juz rozne rzeczy slyszalem, kazdy mowi co innego. Najnowsza infomacja jaka uslyszalem to taka, ze system 4 - amianowy bedzie dopiero od 2006 roku. Moim zdaniem nie ma co deliberowac - trzeba poczekac i zobaczyc.
 

Uzi:
Najszybsze zmiany w mojej komendzie to prawdopodobnie 7 wolna,ale pożyjemy zobaczymy.

Geddeon:
Mogę sie założyć że żadnych zmian nie będzie .... przynajmniej od 1 stycznia.
Panowie "władza najwyższa" podarowała sobie narazie rozwiązanie tego problemu...

Wersje zasłyszane przeze mnie to 12/24/48, 24/72, co 7 WS, co 5 WS  i podobno wszystko to wchodzi w grę.... tylko z decyzyjnością jest gorzej.

pk998:
cześc- słyszałem o 4-zmianówce z tym,że wykorzystani mają zostać odrabiajacy zastępczą słuzbe wojskową. Ale nie wiem jak to widzą na górze- bowiem ci cywile mieliby byc zatrudnieni (tak własnie zatrudnieni) 8 godzin dziennie. Sa dwie możliwości.1) jako pracownik cywilny- od sprzatania placu i otwierania bram garażowych i to pozostawiam bez wyjaśnień 2) jako strażak po 4 tygodniowym kursie z możliwościa wykonywania zadań pomocnika 2 roty.Ten drugi rodzaj pracy przez 8 godzin dziennie z tym, że część zatrudnionych od 8:00 do 16:00 zaś inni od 16:00 do 24:00 (jak obsługa sklepu).Czas całkowitego zatrudnienia - 18 miesięcy.Ogólnie ma wyglądac to tak- 30 osobowa JRG podzielona na 4 zmiany plus ci za wojsko.Ale jak miałoby to funkcjonować w rzeczywistości w czasie urlopów zwodowców lub wielkiej ilości wyjazdów jeżeli nowi mogliby wykonywać tylko część zadań- NIE WIEM. Czy ktoś słyszał o podobnym rozwiązaniu? Pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej