Służba > Gorące dyskusje strażaków

Wypadek Wozu Strażackiego

(1/82) > >>

sawkowy:
Właśnie usłyszałem w radiu o wypadku wozu strażackiego gdzieś koło Kłodzka - zderzenie czołowe z Fiatem 126p (?), strażacy jechali "na sygnale", kierowca malucha nie żyje. Czy ktoś wie coś więcej? Co z chłopakami?

ŁYSY:
nie fiat tylko tiko kierowca kobieta zgineła na miejscu.chłopakom ze srraży nic się nie stało.kobieta wpadla w poślisk i wiechała na przeciwny pas jezdni prosto pod Mana jadącego na syygnałach .szkoda nieszczęśliwy wypadek
jak ktoś zna dokładniejsze inf niech pisze
 :(  

urban:
Witam

Wóz strażacki zderzył się z fiatem
 
Do tragicznego wypadku doszło we wtorek na drodze nr 8 Wrocław-Kłodzko k. Kłodzka. Wóz strażacki, jadący na sygnale, zderzył się czołowo z fiatem punto. Kierowca fiata zginął na miejscu. Policja zorganizowała objazdy.
 - Trasa koło Kłodzka jest zablokowana. Dlatego też zalecamy wyjątkową ostrożność w tamtych okolicach oraz korzystanie z objazdu przez Szalejów Dolny – mówią funkcjonariusze. Obecnie trudno powiedzieć, z czyjej winy doszło do wypadku, i który z kierowców nie zachował należytej ostrożności. (PAP)

eja  

http://tvp.pl/1691,20041109131864.strona
 

bartek6:
pomimo że nie było winy kierowcy samochodu strażackiego to będzie sporo się musiał tłumaczyć- jak by nie było to uczęstniczył w wypadku w którym była ofiara- myślę że trzeba poczekać na ciąg dlaszy tych wydarzeń

zero-11:
znowu strażacy poszkodowani - i to 2 wozy + karetka
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/warminsko-mazurskie/news/kraksa-na-drodze-nidzica-wielbark,1229585,227

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Karambol-pod-Nidzica,60466

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej