Autor Wątek: Hełmy PAB FIRE  (Przeczytany 11593 razy)

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Hełmy PAB FIRE
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2008, 20:04:47 »
Cytuj
najlepszym hełmem pod względem linii skorupy jest PAB 01
Kto ci człowieku takich pierdół naopowiadał? Czy to są raczej własne spostrzeżenia ?
Cytuj
jezeli jedynem parametrem jest cena to walczymy z KZPT
Wnioskuję po przejrzeniu większości pańskich wypowiedzi że pańska firma ma jakiś problem związany z KZPT. Wszędzie pan drwi i naśmiewa się z tej firmy a tymczasem pańska dzięki takiej postawie swojego wodza traci w oczach klientów i przestaje mieć znaczenie że w waszej ofercie jest kilka nawet dobrych produktów.
Auer też kiedyś miał takiego tyrana i już sie go pozbył więc może warto sie zastanowić nad wypowiedziami w kierunku konkurencji.
Cytuj
pozdrawiam i zapraszam na stoisko na edurze
Ja również pozdrawiam i odwiedzę na pewno. Koniecznie muszę zobaczyć to nowe osiągnięcie Pab-Fire. Mam nadzieję że nie jest to ten sam hełm wzbogacony tylko o trzeci pasek  ^_^. Liczę że zarówno Pacyfik jak i Gallet po tej wystawie będą daleko za waszym  produktem a nie jak do tej pory odwrotnie. ^_^

Offline RAFKA

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 252
Odp: Hełmy PAB FIRE
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:12:28 »

 Mam pytanie czy firma KADIMEX zaprezentowała na targach EDURA 2008 nowy model hełmu 04 zaprojektowany dla firmy DRAGER ? :mellow:
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
                        Albert Einstein

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Hełmy PAB FIRE
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:17:07 »
Odpowiedź brzmi - nie.  -_-

Offline RAFKA

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 252
Odp: Hełmy PAB FIRE
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:30:07 »
ROBERT28 Dziękuje za odpowiedz ^_^
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
                        Albert Einstein

Offline Kiełb998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Hełmy PAB FIRE
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:33:48 »

 Mam pytanie czy firma KADIMEX zaprezentowała na targach EDURA 2008 nowy model hełmu 04 zaprojektowany dla firmy DRAGER ? :mellow:

to widze że DRAGER schodzi na psy  ^_^ :rolleyes:

Offline Gacek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Hełmy PAB FIRE
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:43:50 »
Panowie...

Hełmy PAB-FIRE są one mało dopracowane. Nie mam ich w swojej jednostce, ale miałem to na głowie i jeśli o mnie chodzi to wolę juz KZPT ZS-03 więc raczej zamiana się nie szykuje. Gdybym miał wybierać to: KZPT (przy mniejszej gotówce), zaś przy większej kasie wolałbym GALLETA F1 SF za 590zł ;) w końcu mam małą głowę:)