Publiczne > Dowolne tematy

Prawo jazdy

(1/4) > >>

agnieszka112:
Szukałam w internecie cenników prawa jazdy i zauważyłam bardzo zróżnicowane ceny.
Osoby zorientowane w temacie - ile Wy płaciliście (w niedawnym czasie) za prawo jazdy  kat.B i C? Może są jakieś zniżki?jeśli tak to jakie? lub czy w ośrodkach gdzie ceny są niskie- często tuszowane jakieś dodatkowe opłaty?

BRAVEHEART:

--- Cytat: agusiaczek w Luty 21, 2008, 19:12:43 ---Szukałam w internecie cenników prawa jazdy i zauważyłam bardzo zróżnicowane ceny.
Osoby zorientowane w temacie - ile Wy płaciliście (w niedawnym czasie) za prawo jazdy  kat.B i C? Może są jakieś zniżki?jeśli tak to jakie? lub czy w ośrodkach gdzie ceny są niskie- często tuszowane jakieś dodatkowe opłaty?

--- Koniec cytatu ---

Nie orientuję się w bieżących cennikach, ale czytałem dziś na money.pl, że ceny mają ostro pójść w górę, zatem polecam się pośpieszyć :)

ślizki:

--- Cytat: agusiaczek w Luty 21, 2008, 19:12:43 ---Szukałam w internecie cenników prawa jazdy i zauważyłam bardzo zróżnicowane ceny.
Osoby zorientowane w temacie - ile Wy płaciliście (w niedawnym czasie) za prawo jazdy  kat.B i C? Może są jakieś zniżki?jeśli tak to jakie? lub czy w ośrodkach gdzie ceny są niskie- często tuszowane jakieś dodatkowe opłaty?

--- Koniec cytatu ---
Ale chodzi Tobie o sam kurs czy egzamin na daną kategorie?

hapec:
niby od kiedy ma isc w gore ?

agnieszka112:

--- Cytat: ślizki w Luty 21, 2008, 20:20:28 ---
--- Cytat: agusiaczek w Luty 21, 2008, 19:12:43 ---Szukałam w internecie cenników prawa jazdy i zauważyłam bardzo zróżnicowane ceny.
Osoby zorientowane w temacie - ile Wy płaciliście (w niedawnym czasie) za prawo jazdy  kat.B i C? Może są jakieś zniżki?jeśli tak to jakie? lub czy w ośrodkach gdzie ceny są niskie- często tuszowane jakieś dodatkowe opłaty?

--- Koniec cytatu ---
Ale chodzi Tobie o sam kurs czy egzamin na daną kategorie?

--- Koniec cytatu ---

o jedno i o drugie:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej