Autor Wątek: Trochę luzu i bez skrępowania...  (Przeczytany 14916 razy)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 26, 2008, 21:39:59 »
Kloss, forum nie jest po to by szafować na nim nazwiskami. Mamy piętnować głupie pomysły i zachowania a nie z imienia ludzi......
A poza tym ten pomysł z sygnalizatorami nadaje sie do konkursu organizowanego przez dago: "Jožin z bažin"  :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
EGO = 1 / wiedza

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 27, 2008, 19:56:02 »
Cytuj
''A co do Kol.@wisielec to niech się tak nie wychyla bo jest w grubym niestety błędzie ponieważ ja niestety nie pracuję w służbach mundurowych,a z teorii jakie tu insynuuje to nadawał by się do jednostek ORMO,ABW,CBA...Pozdrawiam.''
 
i tak w woli mojej refleksji to nawet nie powinni sprzątać koszar,bo od tego są sprzątaczki a skoro w komendach są to i w JRG powinny się znależć(wzorem policjantów,tam nikt nie sprząta bo im za to nie płacą)
       
.

Coca-cola zdaje się ,że strach cię obleciał i wyparłeś się munduru  :angry:,a jeśli naprawdę nie pracujesz w psp to jakim prawem wypowiadasz się w tematach ściśle związanych z psp.

Co do sprzątaczek to najlepiej żeby były młode zgrabne i robiły loda, bo nic tak strażaka nie odpręża po ciężkiej akcji jak porządne lody.Jeśli nie ma akcji to też loda i najlepiej żeby jedna sprzątaczka przypadała na jednego strażaka :wub: (a tak poważnie to niektórym bohaterom pie....li się w głowach oj pie....li :angry:)


   

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 27, 2008, 21:42:19 »
To pojechałeś, a nie wiesz, że strażacy to "jedna wielka rodzina", więc może chociaż 1 sprzątaczka na zmianę?

Oj daliście się chłopy podprowadzi trolowi - Ty tomstrazak również. No chyba, że to bezrobotna sprzątaczka, marząca o karierze w straży pisała. Nie wiedziała bidula, że w JRG nie robi się kariery. :mellow:

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 27, 2008, 22:03:52 »
Ogólnie...
Jest jak jest:
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,8860.msg90613.html#msg90613
Ja bynajmniej /u mnie/ na to nie mam najmniejszego wpływu!  :angry:
Cytuj
No chyba, że to bezrobotna sprzątaczka, marząca o karierze w straży pisała. Nie wiedziała bidula, że w JRG nie robi się kariery.
Owszem robi, ale na pewno nie na "szmacie", chyba, że samemu się nią /nim/ Jest!!!
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline kolo998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 28, 2008, 18:24:43 »
witajcie
powiem wam tak po części macie racje niech kazdy sprząta po sobie tylko...... powiedzcie uczciwie ile razy w ciągu służby jesteście u d-cy lub z-cy JRG, ile razy u technika lub kwatermistrza, u kadrowej, księgowej no i oczywiście najwięcej u samego Komendanta i powiem wam całkowicie szczerze że jak dla mnie średnia przyjemność by była gdyby miałbym sprzątać po kierowcach którzy prosta z warsztatu walą do technika w brudnych butach lub wracających prosto z akcji i udających się do kwatermistrza po np nowe rękawice robiąc ślady po całym korytarzu i pokoju a dla ciekawostki dodam że na sypialnie przynajmniej u nas chłopacy wchodzą w kapciach (są wykładziny)  i na swietlice czy jadalnie w koszarowym obuwiu ponieważ skutery, oficery czy haix zostają na garażu jaki wniosek z tego jak sami sprzątacie to lepiej szanujecie







 

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 28, 2008, 20:11:33 »
ależ strażacy biurowi sprzątają po sobie, sam widziałem nie raz jak zaczynają dzień od mycia stosu brudnych szklanek i takoż go kończą. nie wiem jak to możliwe że w pokoju w którym siedzą trzy osoby  nazbiera się taki stos brudnych naczyń i jak to możliwe  że myjąc je po południu to rano są znowu brudne...  :wacko:

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 28, 2008, 20:30:33 »
bo w nocy nie pracują i tosię tak zbiera ta robota, zbiera i dlatego rano muszą znów myć....

Offline kolo998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 28, 2008, 20:44:23 »
a czy was ktos rozlicza z czasu który poświęcacie śniadaniu, kawie, obiadowi? i patrzy wam na ręce ile to garów zmywacie po sobie i jak słusznie zauważyliście nie robi tego rano sprzątaczka ani po południu

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 28, 2008, 21:36:51 »
kolo998 - no przecież tak sobie ironizujemy ..... a Ty od razu się denerwujesz... ;)

co do tych śniadań to jeden gość zawsze mówił:
"Strażak do służby ma przychodzić wypoczęty, najedzony, wypróżniony i gotowy do działań..."


Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 28, 2008, 21:38:44 »
Hehee  -_-
Jak już odnośnie "tych" porządków!
Cytuj
jak sami sprzątacie to lepiej szanujecie
Dlatego właśnie żadna sprzątaczka kariery w PSP nie zrobi zmywając szklanki po kawie, herbacie i odkurzając dywany ze słonecznika, dyni, zbierając papierki którymi ktoś nie trafił do kosza.^_^
Skoro PB szanuje swoją pracę to może również w KP/KM ? Jednak tylko jak sami zaczną  :angry:
Temat zastępczy - Wiem i nie mam najmniejszego zamiaru wprowadzać jakieś podziały, ale skoro jedni mogą /muszą/ to dlaczego drudzy to wręcz olewają - skoro wszyscy niby jesteśmy w 1 i tej samej służbie.
Włazi jeden z drugim <ze sklepu> i nawet nie widzi wycieraczek po drodze. W tzw. oficerkach nogi ciągnie po wykładzinie jakby kule jakie miał!! Zarówno na PB i SK - więc szanujmy się nawzajem. Zarówno w biurze jak i.. trzeba grzecznie zwrócić uwagę. Skoro nie dociera może zrozumie jak sam posprząta po sobie. Ja bynajmniej zwracam uwagę podobnie jak i na zamykanie drzwi za sobą  :wacko:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline MAGIK8311

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Bogu na chwałe,ludziom na pożytek...
Odp: Trochę luzu i bez skrępowania...
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 28, 2008, 22:32:43 »
 jest coś podobnego u mnie jak i u ciebie jak jednego dnia skręciłem kostkę podczas gry w siatkę to był rozkaz zakaz gry w siatkę a najleprze było to gdy zastępca dowódcy rzucił palenie to 
wszystkich  ganiał i wydano rozkaz palenia fajek w miejscu do tego wyznaczonym a sam wcześniej palił gdzie się dało

« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2008, 08:28:05 wysłana przez MAGIK8311 »