Autor Wątek: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"  (Przeczytany 1832 razy)

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« dnia: Luty 10, 2008, 22:34:29 »
Witam,
Chciałem poznać wasze zdanie na temat nowego magazynu EDURA.
Dotarł do was pierwszy numer?? Co jest na plus co na minus?? Tylko proszę konstruktywnie.
Jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się z tym wydawnictwem można go pobrać ze strony http://edura.pl/html/mag_edura.html
Pozdrawiam i czekam na opinie
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2008, 00:32:49 »
Przepraszam, nie żaden magazyn, tylko gazetka reklamowa, jakich wiele można znaleźć na skrzynce pocztowej. Zwykła maszynka do robienia pieniędzy przy pomocy jawno- i kryptoreklamy i nic więcej. W każdym razie należy dokładnie umyć ręce po użyciu.

Acha, miało być konstruktywnie - no to proponuję odebrać rzeczonej fundacji słowa edukacja i ratownictwa z nazwy jako wysoko niewłaściwe i mylące.
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2008, 12:08:50 »
Gdyby nie reklamy to magazyn nie mógłby być darmowy. Nie mógłby być również wysyłany za darmo. Ani nie można byłoby go pobrać za darmo z netu.
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2008, 13:47:39 »
Wstań od biurka i wyjdź na zewnątrz budynku, widzisz na drzwiach kartkę - akwizytorom dziękujemy? Może też być gdzieś na gablocie przy wejściu. Tutaj, ten sam akwizytor zamiast przyjść osobiście i dostać siarczystego kopa, wysyła prospekty w okładce i nazywa to magazyn. Dla mnie może nazwać to dowolnie - encyklopedia, tomik wierszy, kotlet mielony, ja i tak wiem, co widzę.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2008, 16:47:33 wysłana przez pszemek »
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline HAZMAT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 377
  • jeden wielki rozpiździej
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2008, 14:53:27 »
puki co o dobrą literaturę (w tym prasę) ciężko w polskim pożarnictwie...za to magazynów reklmowych skolko godno
Pozdro dla wszyskich PODZIAŁOWCÓW i Chemików po fachu

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2008, 21:44:56 »
zgadzam się z przedmowcami. jedynym pismem które warto czyta bo nie pisze jakie to wielkie i dzielne jest nasze kierownictwo jest "w akcji"

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2008, 19:50:14 »
Acha, miało być konstruktywnie - no to proponuję odebrać rzeczonej fundacji słowa edukacja i ratownictwa z nazwy jako wysoko niewłaściwe i mylące.

W jakiś sposób trzeba pozyskiwać środki na działalność statutową.

Tak czytając wasze wypowiedzi odnoszą, możliwe że mylne wrażenie, że nie czytaliście tego magazynu.

A jeszcze jedno. Jakie są inne magazyny reklamowe branży ppoż??
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Nowy bezpłatny Magazyn "Edura"
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2008, 22:50:46 »
Widzisz, sutener także pozyskuje środki na działalność statutową, tyle, że nie robi z siebie feministki. Zapewniam Cię, że dokładnie zapoznałem się z treścią. Moją szczególną uwagę przykuł tekst dyrekcji państwowego CNBOP (zresztą ważnej figury w fundacji), który nie widzi najwyraźniej żadnej etycznej przeszkody w publikowaniu w wydawnictwie w całości utrzymywanym przez swoich klientów.
Jako dystrybutor różnych materiałów, w tym także edury możesz oczywiście inaczej patrzeć na tą całą sprawę.
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters