Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Utrzymanie Sie Na Sgsp...

(1/3) > >>

mugezi:
Witam!
Zaczynam poważnie myśleć o studiach na SGSP (służba kandydacka).Tak sobie myślę
dostać się na te studia to jedno a utrzymać się to drugie :)) Jestem w 2 klasie liceum mat-inf
z matmą i fizyką stoje nieźle ale chemia....pożal sie boże i muszę przyznać że się tym martwię.
A tak na marginesie, to prawda że chętnych na jedno miejsce jet 6 osób ?!

PS.
Szukam kontaktu z kimś kto studiuje na SGSP i mógłby mi coś więcej dokładnie opowiedzieć o tej uczelni i egzaminach wstępnych.Dzięki za jakikolwiek kontakt !
 

aspirantos:
O ile wiem to chętnych mężczyzn jest nie 6 a ok. 10 lub 11, ciesz się że nie jesteś kobietą, bo  w tym przypadku jest 20 na jedno miejsce.
Przysiądź do tej chemii, bo jest bardzo ważna, ale w ciągu 2 lat jesteś w stanie na pewno nadrobić braki.  

aspirantos:
Przepraszam, zapomniałem że to już chyba za rok chcesz startować do sgsp.  

bartek6:
mugezi- jak nie nadrobisz zaległości z chemii to nie wróże ci ukończenia sgsp-także trudny jest rysunek tech. -ale tutaj może ci ktoś pomóc, niestety po ogólniaku będziesz miał kłopot z mechaniką

Baldhead:
Bartek6 nie wiem ile masz do czynienia z SGSP, ale wiem ze mylisz sie co do chemii. Mugezi, nic sie nie boj, sa ze mna na roku goscie nie kumajacy chemii wcale(technikum elektroniczne n.p. zero chemii), i jakos sobie radza. Najtrudniejsze to ciagle dostac sie, z utrzymaniem nie ma problemow, trzeba albo chciec wyleciec albo miec powazne klopoty ze zdrowiem. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej