Autor Wątek: Jak zostać rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń.. bez egzaminów?  (Przeczytany 11359 razy)

Offline POwiec

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Jak zostać rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń.. bez egzaminów?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2008, 20:41:26 »
Skoro rozpatrujemy taką sytuację to powiem wam jak jest u mnie:
Inwestor nie zrobił zgodnie z przepisami - rzeczoznawca udzielając mu pomocy (oczywiście za dodatkową kase) wyszukuje jakiś przepisów unijnych lub stara się zastosować zamienniki - idzie do KW (oczywiście są kolegami, bo nie ma takiego województwa gdzie sie nie znają) piją kawkę jeden drugiemu mówi co i jak na koniec piąteczka i do usłyszenia - rzeczoznawca wraca do inwestora pwien swojego bo wie że jak coś wojewódzki przyklepie a kontrolujący nie ma wyjścia przyjmie. Później rzeczoznawca zaprasza wojewódzkiego na miły obiad gdzie podają dania: koperta biała, koperta pod stołem, koperta w gazecie, ewentualnie kelnerska obsługa marketingowa
No to Panie inwigilator31!!!! Udowodnij to Pan,że Twój 01 brał łapówkę. Pomówienie jest karalne, tak samo jak zniesławienie i wiele innych tym podobnych........nie chce mi się szukać w KK. "KK"  jest to skrót "Kodeksu Karnego", ale pewnie o tym wiesz, także zastanów sie o czym piszesz. Mniemam że jestes tego pewien o czym napisałeś. Ale jeżeli to juz napisałeś to z urzędu panowie z CBA powinni wszcząć śledztwo. A myślę że tego na pewno nie przegapią.Pozdrawiam.

13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
14.   Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów.

« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2008, 21:37:48 wysłana przez Ajax »

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: Jak zostać rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń.. bez egzaminów?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 23, 2008, 08:50:28 »
POwiec
Cytuj
No to Panie inwigilator31!!!! Udowodnij to Pan,że Twój 01 brał łapówkę. Pomówienie jest karalne, tak samo jak zniesławienie i wiele innych tym podobnych........nie chce mi się szukać w KK. "KK"  jest to skrót "Kodeksu Karnego", ale pewnie o tym wiesz, także zastanów sie o czym piszesz.

piszesz jak prawdziwy i twardy przestępca, jak zatwardziały członek mafii urzędniczej, najeżony, że ktoś smiał ruszyc twoje ciemne intersy. Nie rozumiesz jednak, a moze nie chcesz rozumiec, ze tak naprawdę nie o ciebie tutaj chodzi i nie o Twoje drobne machlojki. Tacy jak Ty rosną jak grzyby po deszczu, jednego sie zrywa, dziesieciu wyrasta - walka z wiatrakami.

Lekarstwo jest proste i znane - przeczytaj moj post wyzej, moze zrozumiesz.

P.S. Masz nick sugerujący, że jestes zwolennikiem PO. Czy dobrze wnioskuje?
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2008, 09:20:43 wysłana przez Mietek »