Służba > Forum zawodowców

Anikety Abw

(1/3) > >>

Seba:
Mam pytanie czy też je wypełniacie?

Osobiście bardzo mi się to nie podoba ! Inwigilowali nas pare lat temu a teraz za co? Nie mam dostępu do żadnych tajemnic strategicznych dla funkcjonowania państwa więc jakim prawem mam się tłumaczyć gdzie mam rodzinę gdzie konto a gdzie za przeproszeniem kupe robię! tak byc nie mozę i uważam to za łamanie moich praw które gwarantuje mi konstytucja ! Dostarczyłem na początku pracodawcy zaświadczenie o niekaralności ślubowałem przestrzganie tajemnicy, jeżeli teraz łamie prawo to niech mi to ktoś udowodni a nie ja będę się tłumaczył że tego czego nie robię!!!!!

bartek6:
seba napisz coś więcej - ja pierwsze o mtym słyszę ale myślę że jak dotrze to do naszej komendy to będziemy zmuszeni ją wypełnić
przy okazji tego tematu to ja dokładam inne pytanie mające trochę wspólnego z pytaniem seby a mianowicie czy wypełnialiscie stany majątkowe dla potrzeb komendanta?

Ajax:
Również pierwsze słyszę o "ankiecie" ABW. Coś tam kiedyś obiło mi się o uszy, ale nie wiem czy to to samo. Jeżeli jest tak jak co nieco piszesz to kroi się chyba następna niezła "zadyma". Również chętnie sobie poczytam /narazie/ co tam twardogłowi wymyślili nowego! :o  

Seba:
pare tygodni temu dali nam do wypełnienia ankiety z Agencji Bezpieczeństwa Wywiadu podając jako powód dostęp do informacji niejawnych wszystko było by ok gdyby nie pytania o to z kim pije,gdzie czy bywam za granicą, gdzie mam konto ile zarabiam, czy składano mi propozycje szpiegowskie (sic!) itd kurna to jakaś paranoja! żeby tego było mało to co niektórych nachodza (ABW) i karza składać dodatkowe wyjaśnienia, oświadczenia, dokumenty itd. Jak chcą mi coś udowodnić to proszę bardzo niech zbiorą dokumenty postawią mnie przed sądem i skarzą a narazie to ja mam się tłumaczyć z mojego życia prywatnego! posiadanie kont bankowych jest poufne ! tak samo jak zarobki ! księgowej podajemy w końcu nr konta tylko dlatego żeby nie robić problemów ale nie musimy tego nikomu dawać!

Ajax:
Niesamowite!!! Co się wyrabia i o co tu tak naprawdę chodzi /podejrzewam/? Czy koledzy z innych regionów również się z tym spotkali? Aż się wierzyć nie chce - totalna inwigilacja! :ph34r:  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej