Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

2 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu Strażak.pl

<< < (3/4) > >>

Kogut:
ja tam jechalem uczciwie
bylo mowione, ze nie ma sprawdzania odp, to nie ma...


chyba,ze komus bardzo zalezy na grze emergency 4, lub koszulce scani ;D
hahahah

wiem, ze niekogo nie namowie do uczciwosci......

sylwekk90:
Kogut zgadzam sie z Toba zadnego sprawdzania odpowiedzi
chcialem sie sprawdzic wiec napisalem to co wiedzialem a nie wertowalem internet w poszukiwaniu odpowiedzi
choc w taki sposob tez sie mozna sporo nauczyc

Sylwek:
Panowie przeczytajcie pierwszy wątek dotyczący konkursu - konkurs ma być przede wszystkim zabawą i pożyteczną nauką a nagrody i miejsca to tylko dodatek.

Korzystanie pomocy, szukanie informacji jest jak najbardziej wskazane bo zawsze coś w głowie pozostanie.

To, że się chcecie sprawdzać to Wasza sprawa ale nie piszcie, że ktoś coś robił nieuczciwie bo nikt nie kazał Wam nie szukać i nie sprawdzać. Jedyne o co prosiłem to nie podawanie na forum gotowych rozwiązań w stylu 1-A, ... 5-C bo to by było bez sensu.

Jeśli w przyszlości ktos będzie chciał zrobić konkurs, który będzie przede wszystkim konkursem (a powiem Wam, że są takie głosy w Klubie) to zrobi(my) to w takiej formie, że się umówimy na konkretną godzinę i każdy będzie miał tylko np 60 minut na rozwiązanie i wysłanie.

Ja w tej chwili rozkręcam inna formę konkursu, taką, żebyście się jak najwięcej przy okazji mogli nauczyć i ta mnie przede wszystkim interesuję.

Kogut:
a niech kazdy robi tak zeby dla niego bylo jak najlepiej, jesli chodzi o zdobywanie wiedzy....

ja owszem sprawdzalem odp. podczas pisania testu ale zaciskalem piesci kiedy sie pomylilem i wysylalem odp bledna...
np. w pytaniu o stopien w PSP
 dzieki temu mi wchodzi do glowy szybcie i juz wiecej tego bledu nie popelnie...

strazakbj998:
ja nie bylem w jednym pytaniu pewien i sie zapytalem ojca ( naczelnik OSP ) . mialo byc dobrze a okazalo sie ze zle ( chodzilo o srodki zwilzajace )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej