Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Co Robić Dalej?

(1/2) > >>

Rafiki:
Jestem w II klasie liceum ogólnokształcącego. W przyszłości chciałbym iść na studia pożarnicze ale nie wiem gdzie. Koledzy już tam poszli, m.in. do Warszawy, do Krakowa, do Częstochowy, choć wszyscy jesteśmy z okolic Rzeszowa.
Bardzo interesuję się chemią, matematyką, ale z fizyką nie jest najlepiej. Co trzeba zdawać na egzaminach? Na co jeszcze trzeba przywiązać uwagę?

dudi:
moge ci powiedzieć co zdaje się do SA PSP i CS PSP,a mianowicie:testy z fizyki i z chemi,oraz egzamin sprawnościowy(1000m,50m,i drążek)a jeśli jesteś dobry z matematyki i chemi to napewno dasz sobie rade z fizyką...

ogniomiszcz:

--- Cytuj --- chciałbym iść na studia pożarnicze ale nie wiem gdzie.

 
--- Koniec cytatu ---
No to nie masz żadnego wyboru. STUDIA są tylko w Warszawie.

bartek6:
proponuję ci aszkóły aspirantów po takiej szkole średniej- będziesz miał ciężko z mechaniką i podejrzewam z rysunkiem technicznym

PALTO:
Jeśli masz zamiar studiowac to tak jak pisal ZUBEK nie masz innego wyboru jak SGSP :D a to czy dasz sobie rade zalezy tylko od ciebie..
Polecam dokładne przestudiowanie testów z egzaminów wstępnych publikowanych przez SGSP (można je nabyć w bibliotece szkoly). Jeśli tylko sumiennie sie przyłożysz do przygotowań to może staniesz się podchorążym...masz jeszcze rok czasu
POWODZENIA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej