Autor Wątek: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny  (Przeczytany 12974 razy)

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2008, 20:53:18 »
W zasadzie popieram Sajmonowskiego.
Ja z kolei zobowiązuję się do nie brania udziału w bezprzedmiotowych dyskusjach o wyższości jednego związku nad drugim .... :)
Daję związkom mandat zaufania. Stronie służbowej też...
Poczekamy , zobaczymy ...

Pozdrawiam wszystkich.

Offline alpinista depresji

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2008, 01:34:11 »
A ja Panowie strażacy proponuję przerwać kłutnie zorganizować autobusy i jechać na Warszawkę - pomożemy tym niezdecydowanym u góry. Bo jeżeli nie to lekarze zbiora owoce , policjanci i górnicy liście a nam się tylko suche konary ostaną!!!!
PS
Już raz byłem mogę przed M odwiedzić stare śmieci :wub:

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 31, 2008, 23:22:58 »
Cytuj
A ja Panowie strażacy proponuję przerwać kłutnie zorganizować autobusy i jechać na Warszawkę - pomożemy tym niezdecydowanym u góry.
A ja proponuję siedzieć na dupie i nie wydawać kasy na marne. Też odwiedzałem W-wę i chętnie tam wpadnę, ale przy innej okazji. Najpierw trzeba posprzątać u siebie.
Cytuj
Bo jeżeli nie to lekarze zbiora owoce , policjanci i górnicy liście a nam się tylko suche konary ostaną!!!!
PS
Już raz byłem mogę przed M odwiedzić stare śmieci
A tak na marginesie to Sędziowie też.

Cytuj
Widząc doskonałe zrozumienie tematu nie widzę żadnych przeciwwskazań, żeby Pan wstąpił do jednego ze związków i zaczął działać należycie tak jak Pan sam to określa w ostatnim wpisie. Ludzi podobnie myślących jest mnóstwo (łącznie ze mną) więc może warto spróbować ?
Chyba nic nie stoi na przeszkodzie ......
Posłuchajcie, narzekanie na ZZ niczego nie załatwi. Jeżeli chcecie coś osiągnąć to nie na zasadzie wzajemnego obrażania siebie. Nie możecie liczyć, że bossowie ZZ sami się wyprowadzą ze swoich gabinetów. Trzeba im w tym pomóc.
Goddeon ma rację, jeżeli chcecie innych guru to musicie sami to zorganizować, od najniższych struktur. Teraz jest was czas. Najpierw posprzątajcie u siebie, a później na górze. Na jakim zebraniu rozliczyliście waszego Przewodniczącego z jego działalności. Ilu Przewodniczących zakończyło wcześniej karierę bo wybór był nietrafiony – dbali o siebie, byli klakierami, czy imponowało im tylko siedzenie przy krajowym korycie. Nie słuchajcie tylko mówcie. Wybierajcie tych co powinni zająć stanowiska, a nie tych zasiedziałych od lat pociskających bzdury całej gawiedzi siedzącej z otwartymi ustami bo przewodniczący wrócił z W-wy. Wszyscy tu udajecie super dobrze poinformowanych. Krótki test: ilu ludzi zasiada w strukturze krajowej i strukturach wojewódzkich łącznie, a teraz to, co w tym teście jest najważniejsze ILU Z NICH JEST PODOFICERAMI I ASPIRANTAMI z PB. Od całości odejmijcie te dwa ostatnie korpusy a otrzymacie odpowiedź na zadawane tu na forum pytania.
Mogę sobie pofilozofować bo u mnie ZZ działają na 5+. zajmują się tylko sprawami pracowniczymi, a nie polityką. W głębokim poważaniu mają, kto jest u władzy, nie chodzą w cuglach i nie wiedzą co to są wędzidła. Interesuje ich tylko strażak. Działają w jego imieniu i dla jego dobra. ZZ załatwiły mnóstwo spraw. Ale oni potrafią: negocjować, dogadywać się, pójść na kompromis, dać sobie czas na wzajem, itp. Bo dla nich najważniejszy jest strażak, nawet ten szeregowy. U mnie przewodniczący jest też strażakiem. Cały czas zapycha przy tych sprawach, a oprócz tego robi swoją robotę służbową rzetelnie i uczciwie. To nie jest pan przewodniczący on jest po prostu Przewodniczącym ZZ wybranym przez załogę. Wybierzcie sobie odpowiednich ludzi to będziecie mieli prawdziwe związki a nie koniunkturalne. Jak będzie takich więcej, to oni już zrobią resztę.
Pozdrawiam
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline Zbycho

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 01, 2008, 14:45:02 »
Może by sie Panowie Związkowcy zastanowili, dlaczego coraz więcej zwykłych strażaków ma złe zdanie o ZZ "S" ? Może przez brak umiaru w poparciach dla "swoich" . Jak został odebrany "List Poparcia" dla poprzedniej ekipy, nie muszę przypominać. Tyle tylko, że walka o KG została przegrana, zeszła więc niżej i toczy się dalej, po cichu ale co nieco wypływa. Jeden z kwiatków - http://www.olsztyn24.com/?m=1&i=1307&p=14
Czy na pewno 2 wybrańców rzeczywiste poparcie w tych sprawach wśród swoich członków, czy może jednak występują tu nadużycia ?

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 01, 2008, 19:42:17 »
Przeczytaj post powyżej - zaangażuj sie zacznij działać i zmień to.....
Czy widzisz jakiś problem ? masz moje poparcie jak będziesz startował w wyborach.

Offline blacha

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 04, 2008, 16:11:20 »
CZY TO PRAWDA, ZE PAN ROBERT O. PRZEWODNICZACY, JEST EMERYTEM PSP? BO JEŚLI TAK, TO JA CZEGOS TU NIE ROZUMIEM...

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2008, 16:49:30 »
No to chłopie masz niusa na 3 dni emisji. RO emerytem jest od ok. 1,5 roku, jak nie dłużej. Nie zauważyli tego tylko ci, co krzyczeli, że jest na garnuszku KG (a może nie chcieli zauważyć), bo wtedy nie byłoby o czym pisać.

Offline blacha

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 05, 2008, 08:59:39 »
No widzisz sam_go - ja tez nie wiedziałem. Zresztą cześć mu, że będąc emerytem chce mu sie jeszcze paprać w tym naszym bagienku. O mąceiu nie wspomnę. Bo któż jak nie emeryt (półtoraroczny) zna lepiej bolączki naszej słuzby...

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2008, 07:34:48 »
Chyba rzeczywiście łatwiej jest ustawiać komendantów głównych z pozycji emeryta niż być narażonym na istnienie zależności służbowej. Pogratulować panu Robertowi expresowego usuniecia komendanta Piotra B., cichutkiego pstryknięcia Kazimierza K., thebeściackiego wykopania Witolda S. oraz pięknolistowegopoparciowegopodłożeniaświni Markowi K. Co dalej panie Robercie? Mieszać będziesz Waćpan, czy odpuścisz? A moze obecny się pana nie boi?

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2008, 11:06:03 »
Obawiam się, że próżny Twój trud. Ci, co cho trochę wiedzą o co chodzi, zaśmieją się tylko z twoich rewelek, a ci, co nie wiedzą, i tak to mają w dupie. Obawiam się jednak, że też należysz do tej drugiej grupy, a piszesz, bo piszesz ( "Fakt" też tak pisze, licząc na niskie IQ czytaczy). 

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 06, 2008, 13:26:59 »
Cytuj
Pogratulować panu Robertowi expresowego usuniecia komendanta Piotra B., cichutkiego pstryknięcia Kazimierza K., thebeściackiego wykopania Witolda S. oraz pięknolistowegopoparciowegopodłożeniaświni Markowi K.
A ja kiedyś czytałem na forum (tym forum) że dwóch z tych co wymieniłeś to właśnie zwiazki wepchnęły na to stanowisko......  :huh:
Ale kalejdoskop..... ja pierdzielę...

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 14, 2008, 07:32:27 »
WOJNA, MOŚCI PANOWIE! ZBRÓJ SIE KTO MOŻE!

http://www.skpnszz.org/news.php?readmore=189

Może być ciekawie...

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 14, 2008, 17:53:23 »
"... ten "sierpniowy" rodowód jasno określa arytmetykę i geometrię naszych poczynaniach związkowych w Państwowej Straży Pożarnej. Nie należy się dlatego spodziewać w najbliższym czasie naszych wspólnych wystąpień z pozostałymi organizacjami związkowymi działającymi w Państwowej Straży Pożarnej, o zgoła odmiennym rodowodzie, strukturze i celach."

Czy do wspólnego występowania w imieniu strażaków związków zawodowych X, Y czy Z należy mieć wspólny rodowód, taką samą strukturę. Jakież to różne cele mają ZZ - bo ja naiwniak myślałem, że cele te są jasno określone w ustawie o ZZ. Chęć dzielenia, a nie łączenia to cecha ludzi "maluczkich"  i wg mnie nierozumiejących otoczenia. Widocznie wypuszczenie się na polany działania i wyobraźni orerwało kierownictwa ZZ od rzeczowej rozmowy i rzeczowych działań.

Moja arytmetyka mówi, że wpływy póki co sie urwały, a co za tym idzie zmieniła się geometra na stole sztabowym i trzeba znów klocki układać. I jeszcze jedno szkoda, że nie można spodziewać się wspólnego wystąpienia ZZ choćby ws nadgodzin.

To wszystko przez arytmetykę i geometrię - zawsze nie lubiłem matmy.

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 14, 2008, 21:39:32 »
Dużo w tym racji co piszesz, ale z arytmetycznego punktu widzenia tych działań nie da się zsumować, a z geometrycznego sam wiesz, jak jest trójkąt to tylko jeden może być na górze, dwa pozostałe są przy podstawie. Z kołem byłoby prościej, ale może nie wszyscy chcą żeby to się dobrze potoczyło.
Pozdrawiam

ps. to nie wojna tylko kopanie się po kostkach - to do postu niżej
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2008, 21:46:28 wysłana przez nowy »
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 16, 2008, 12:57:13 »
Tym razem walentynka http://www.skpnszz.org/news.php?readmore=190 wicka Ski. Dla miłośników noweli pt. pracownicze ZZ. Ja nie wiem czy śmiać się czy płakać, z tej wojny, choć walory edukacyjne są. Proponuję sieciowy pojedynek w Quake, w wersji deathmatch Wnętrze można bardziej wystylizować na gabinety KG.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 13:40:35 wysłana przez pszemek »
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Jedynie słuszny zz geometryczno arytmetyczny
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 19, 2008, 19:30:40 »
@pszemek dlaczego w Quake - rozdać broń, zamknąć na poligonie niech wyjaśnią temat skoro nie rozmową to trzeba szukać innych rozwiązań. Zamiast energię życiową zużyć na wspólną działalność to tu sie telenowele odstawia. Z resztą ja nie mogę zrozumieć jak ZZ nie mogą iść jedną drogą - przecież przynajmniej teoretycznie chodzi im czyli ZZ o to samo - DOBRO STRAŻAKA.
Życie wskazuje na co innego, że nie strażak tu najważniejszy. :(