Publiczne > Dowolne tematy

Paliwo po 5 zeta?

(1/2) > >>

BRAVEHEART:
Jeżeli cena benzyny za 1 litr przekroczy 5 zł, to przesiadam się na rower :P

Benzyna po 5 zł/ltr = podwyżka wszystkiego, a zatem inflacja !

Pytam dlaczego Państwo nie hamuje inflacji m.in. wielkością akcyzy ????? Na domiar tego podwyższają stopy procentowe, a to na pewno powstrzyma rozwój budownictwa, które jest głównym motorem napędowym gospodarki. Stopy w górę = EURO w dół = dostają po dupce eksporterzy - rośnie deficyt eksportowy,

Balcerowicz odszedł i cała polityka finansowa państwa legla w gruzach... była inflacja 0,2 % a teraz wg danych nieoficjalnych ma wynieśc ok. 4% !!!!


ehhh ... szkoda gadać ...

Grześ89:
Paliwo po 5 zeta. Nie znam przyczyn dla czego nasi przedstawiciele w rządzie nie chcą wprowadzic BIOPALIW. Mysle że to mogło by dużo pomóc w ograniczeniu cen benzyny. Jeśli ktoś zna szczegóły to niech się wypowie.

Porta:
Dobrze, że nie mam auta - roweru także, jakoś sobie daję radę. Niedługo to po ulicach będą śmigać tylko PR, Policja i nasze czerwone auta  :wub:

Emil:

--- Cytat: Porta w Styczeń 04, 2008, 10:44:26 ---Dobrze, że nie mam auta - roweru także, jakoś sobie daję radę. Niedługo to po ulicach będą śmigać tylko PR, Policja i nasze czerwone auta  :wub:

--- Koniec cytatu ---

Benzyna benzyną ale na benzynie się wszystko opiera.
Także w górę pójdą artykuły spożywcze, materiały budowlane, drewno itp. itd.
oczywiście oprócz pensji wypłacanych pracownikom.
Jeszcze trochę i cukier będzie luksusem, a w polskich domach będą mieli tylko ci z wyższych szczebli społeczeństwa.

BRAVEHEART:

--- Cytat: Emil w Styczeń 04, 2008, 13:07:31 ---
--- Cytat: Porta w Styczeń 04, 2008, 10:44:26 ---Dobrze, że nie mam auta - roweru także, jakoś sobie daję radę. Niedługo to po ulicach będą śmigać tylko PR, Policja i nasze czerwone auta  :wub:

--- Koniec cytatu ---

Benzyna benzyną ale na benzynie się wszystko opiera.
Także w górę pójdą artykuły spożywcze, materiały budowlane, drewno itp. itd.
oczywiście oprócz pensji wypłacanych pracownikom.
Jeszcze trochę i cukier będzie luksusem, a w polskich domach będą mieli tylko ci z wyższych szczebli społeczeństwa.

--- Koniec cytatu ---

... czyli dobrze mają Ci - co mają dobrze ? :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej