Autor Wątek: Znajdź znajomych  (Przeczytany 9634 razy)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2007, 16:20:35 »
ja także bym sie nie rozmieniał na drobne, tak jak wspomniał szampan - są inne możliwości kontaktu. Nie ma potrzeby dublowania już czegoś co istnieje. Zresztą kontakty utrzymujemy tylko z niektórymi osobami, z większością poza tym od przypadku do przypadku. Pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2007, 10:56:15 »
Ja też jestem na nie jeśli chodzi o zakładanie takiej klasy na n-k !

Zresztą zamysł twórców n-k był zupełnie inny. Teraz serwis n-k staje się coraz większym śmieciowiskiem (wystarczy wejść na szkoły wyższe).
Oprócz błazeńskich wybryków i podszywania się pod inne osoby, ludzie zapraszają do grona swoich znajomych - kuzynostwo, sąsiada - mimo, iż nie chodzili do tej samej szkoły :P

Ciekaw jestem co będzie dalej z tym serwisem ale sądzę, że organizatorzy zgarną dużą kasę, a idea i tak wkrótce zostanie zatarta ....


barwa

  • Gość
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:01:38 »
Ja wiem, kto Ty!! Nawet kiedyś zaprosiłem Cię do znajomych, ale nie przyjęłaś hahaha!!

Ja też wiem, ale właśnie między innymi, że każdy z nas ma wieeelu znajomych na tej stronce nie przyjmuję żadnych znajomych z grona forum. I to nie dla tego, że nie chcę, ale z ostrożności. (Nie wiem czy to coś daje  ^_^)

A gdybym tak np MGnaczusa przyjęła do grona to już by poszło w świat dalej, tak całkiem przez przypadek jak zwykle.

Nasza-klasa to nasza klasa a nie łańcuszek znajomych znajomych, którzy są znowu znajomymi znajomych.

Tamten portal ma służyć odnajdywaniu przyjaciół, z którymi gdzieś tam nam się kontakt urwał, a nie pokazywaniu ilu to różnych ludzi znamy. Co z tego że znam kupę luda, jak i tak z nimi nie utrzymuję stałego kontaktu? Śmieszy mnie liczba znajomych niektórych ludków 200 z hakiem, 300 z hakiem. To jest chore.

A z Wami, kochany MGnaczusku to pogadam na forum, .... i jest ok.  :wub:

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:05:21 »
Romanse się kręcą :-) Ja mam coś około 100 znajomych do dzisiaj trudny z nimi kontakt mam, a jeśli znajdę kogoś znajomego - to dodam do znajomych, po to to jest. Co do "nasza klasa" wpisujemy się w szkołach, klasach - więc w czym problem? :-) Serwery za wolne? Poczekajmy, mają przejść renowację.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
portal "nasza-klasa"
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 07, 2008, 23:17:44 »
hejooo
na pewno słyszeliście i większość z Was jest zalogowana na tym portalu:
www.nasza-klasa.pl
co sądzicie o pomyśle, żeby podać linki do swoich kont, i zaprosić kolegów z naszego forum do sowich znajomych,
albo lepiej stworzyć taką klasę (tu prośba do moderatorów), coś: "forum pożarnicze" czy coś takiego, widziałem tam dużo takich różnych dziwnych "niby" klas, więc myślę, że i to by sie przyjęło,,,
co o tym myślicie??
pozdrawiam,...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2008, 23:25:33 wysłana przez Feuerwehr »
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: portal "nasza-klasa"
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 07, 2008, 23:21:25 »
Jedna sprawa o której trzeba pamiętać jest taka, że jednym z ważnych atrybutów bycia na forum jest anonimowość, która w przypadku (być może zbyt pochopnego) ujawnienia sobie, może przynieść nieoczekiwane efekty.

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Odp: portal "nasza-klasa"
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 07, 2008, 23:26:36 »
zgadzam się,,,, trzeba to dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw
pozdr.
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 08, 2008, 13:52:04 »
Hej
poza tym nasza-klasa.pl strasznie zamula ... (tzn działa bardzo wolno)
Szymon
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

barwa

  • Gość
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:56:26 »
no no i pierwsza magisterka z naszej-klasy nam sie szykuje  :wacko:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29&w=73448071

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:00:47 »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=83914&wid=9548249&rfbawp=1199948156.493
Tu macie to o czym pisaliśmy - do czego mogą informacje z naszej-klasy posłużyć.
Już mniejsza o tych przestępców szukających ofiar - strażakowi zarabiającemu 2000 zł nikt nie będzie dzieci porywał - ale w kwestii tych firm windykacyjnych czy pedofilów to wymarzone miejsce do poszukiwań...
Ja już wywaliłem np nr GG z naszej-klasy (żeby mnie jakieś oszołomy nie namierzały :) ) a nad likwidacją konta też się zastanawiam.

Chyba już komuś ością w gardle stanął sukces tego portalu bo w ostatnim okresie daje się obserwować początek ataku na niego. Pojawiło się już parę artykułów w stylu jak ten linkowany przeze mnie.

A tak już poza tematem - czy myślicie, że nasze forum nie jest monitorowane przez odpowiednie służby? Z całą pewnością! Stanowimy bardzo dobrą próbkę statystyczną środowiska strażackiego pod kątem sondowania nastrojów i ognisk zapalnych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 08:11:39 wysłana przez mario68 »

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:37:33 »
Niestety od czasu świetności internetu i innych gówieniek technologicznych jesteśmy wiecznie pod lupą... kamery na ulicach, bankomaty, płatności w sklepach wszędzie tam gdzieś są rejestry, bilingi telefonów komórkowych, rejestrowane rozmowy i możliwość odtworzenia treści SMS-ów... szpiegowski internet (GG, fora, blogi i inne), poczta elektroniczna, rejestr przeglądanych stron www, GPS... i wiele wiele innych gadżetów, z których nie zdajesz sobie sprawy... znajdą Cię wszędzie... jedyne wyjście to: zdeptać komóre, odciąć kabel od netu, zlikwidować konto w banku, kupić mapę książkową (papierową), wypalić linie papilarne i wyjechać na jakieś tropikalne wyspy....

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:54:58 »
@braveheart - oczywiście, że masz rację ale tu w swojej naiwności podajemy siebie na tacy ze wszystkimi swoimi danymi personalnymi (imię i nazwisko, data urodzenia, adres mailowy itp itd).

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 11, 2008, 08:05:11 »
następny artykuł -

http://media.wp.pl/kat,9811,wid,9545830,wiadomosc.html?rfbawp=1200035073.791&ticaid=15289&_ticrsn=5

Nadchodzi moment kiedy co bardziej "wystraszeni" użytkownicy zaczną likwidować konta!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2008, 08:09:32 wysłana przez mario68 »

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Znajdź znajomych
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 20, 2008, 09:53:31 »
ie ma klasy strazak pl, ale są szkoły i szkółki pożarnicze. sam jestem w takiej i jest nas tam trochę