Autor Wątek: Zwykły Dzień W Jrg  (Przeczytany 2032 razy)

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Zwykły Dzień W Jrg
« dnia: Wrzesień 11, 2004, 17:42:04 »
piasane było jak wygląda piątek , sobota niedziela i świeta- mnie ciekawi jak u kolegów wyglada zwykły dzień-oczekuję tylko prawdy
u mnie -zmiana służby, szybkie śniadanie- do obiadu cwiczenia praktyczne i teoretyczne, potem do konca pracy biura prace porządkowe- wówczas ja mam władzę i daję czas wolny dla załogi - ale pod warunkiem  że dowództwo przed wyjsciem do domu nie zleci czegoś dodatkowego np. koszenie trawy , malowanie pomieszczeń,sprzątanie itp.-

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Zwykły Dzień W Jrg
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2004, 00:02:44 »
zmiana służby - czasem drobne starcia, czasem grubsze....coś nie zrobione, poprawki itp.
śniadanie - normalka każdy wg. własnego zaopatrzenia i menu
szkolenie, czasem prace, czasem ani jedno ani drugie...ale to już bardzo rzadko
obiad - wspólny lub wg. własnego uznania
popołudnie - głównie właśnie prace zlecone, wszystko zależy ile szef "wchłonie" reszta dla innych zmian na inny dzień 9 oczywiście każda zmiana twierdzi że oni robią najwięcej a inni mniej).
wieczór - rozmowy w toku, najczęściej przy kawie :lol:    tematy: ekonomia, naprawianie świata, istotne zalety naszych wspaniałych samochodów, rolnictwo,handel, itp
późny wieczór - czasem film, czasem dalej dyskusje....różnie
ranek- porządki, kawa, zdanie służby (patrz początek)
oczywiście nie piszę o wyjazdach..bo to nie o to chodziło, ale średnio 3-4 dziennie.
i to by było na tyle...

Offline benekb

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
    • http://
Zwykły Dzień W Jrg
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2004, 13:11:06 »
Jak w każdej JRG 7.30 zmiana służby(przeglad sprzętu i porzadki na świetlicy, sali gier, łazienka,kuchnia),pora jesienna (place - liscie)zimowa(snieg)
ok. 8.00 snidanko wg. wlasnego uznania - wraz z d-ca JRG, podanie porzadku dnia ew. prace.Pora jesien-zima wspolny barszcz biały na rogrzewkę.
ok. 9.00 cwiczenia ze sprzetem, prace zlecone w przerwie lub po cwiczeniach przygotowanie wspolengo obiadu.
ok. 14.00 obiadek mniam
ok.15.30 zajecia sportowe
ok.18.00 kolacja wg. wlasnych potrzeb; TV rozmowy nie dokonczone
ok. 20.00 sprawdzenie łacznosci na samochodach
od 22.00 do 6.00 sen czesto przerwany wyjazdem
od 6.00 -7.30 toaleta, sniadanie, porzadki na rejonach, czyszczenia atutek(gdy byl wyjazd)
7.30 zmina służby powrót do swoich domów