Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 1194616 razy)

Offline Stefan12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4700 dnia: Czerwiec 09, 2020, 13:38:53 »
U psychologa kilka testów do wykonania można powiedzieć dużo pisania w określonym czasie, Pani analizuje wyniki, później rozmowa indywidualna wywiad. Podstawa być sobą. Psychiatra bazuje na psychologu.

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4701 dnia: Czerwiec 09, 2020, 19:25:52 »
"Być sobą". Tak i wystarczy że powiesz pani psycholog że panikujesz jak widzisz krew albo ręce Ci się trzęsą to możesz już się zbierać do domu 😉
Musisz się wstrzelić jednak w ten zawód inaczej Cię uwali na czymś bo sobie np ze stresem nie poradzisz. Taka prawda

Offline Stefan12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4702 dnia: Czerwiec 10, 2020, 08:46:15 »
"Być sobą". Tak i wystarczy że powiesz pani psycholog że panikujesz jak widzisz krew albo ręce Ci się trzęsą to możesz już się zbierać do domu 😉
Musisz się wstrzelić jednak w ten zawód inaczej Cię uwali na czymś bo sobie np ze stresem nie poradzisz. Taka prawda
Jak ktoś panikuje bo widzi krew, ręce się trzęsą, działa nieracjonalnie lub zawiesza się podczas stresu to wiadomo ze oczywiście może oszukać psychologa, tylko później z taką osobą jest ciężko współpracować jak nie wiesz co zrobi. To tylko przykład. Każdy ma jakiś strach przed czymś mówią że tylko idiota niczego się nie boi. Psychologa warto traktować jak każdego innego lekarza. Nie podchodzić z nastawieniem że jest od nas jakoś szczególnie lepszy to też człowiek. I należy pamiętać że tam ludzi specjalnie nikogo nie uwalają, oni tam są dla nas, a nie my dla nich.

Offline marcinos99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4703 dnia: Czerwiec 12, 2020, 13:10:00 »
Mam pytanie do was. Czy ktoś  z was spotkał się z tym, że osoba zdała testy do szkół SA/SGSP  i mogła pozyskać zaświadczenie  o zdanych testach, ktore mogla przedstawić na naborze z ulicy.?

Offline Tomek1905

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4704 dnia: Czerwiec 13, 2020, 11:43:02 »
Tak, kolega miał taką sytuację w Czewie

Offline marcinos99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4705 dnia: Czerwiec 13, 2020, 13:50:47 »
Bez problemu mu się udało załatwić zaświadczenie ?

Offline Tomek1905

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4706 dnia: Czerwiec 14, 2020, 20:36:14 »
Tak, nie było problemu i z pierwszego naboru udało mu się dostać do KM :)

Offline marcinos99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4707 dnia: Czerwiec 14, 2020, 22:41:00 »
Tak, nie było problemu i z pierwszego naboru udało mu się dostać do KM :)
Dzięki za informację

Offline jjlukasz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4708 dnia: Czerwiec 15, 2020, 13:32:18 »
Jesteś już po wszystkich badaniach? Ja tez z obiegówka ale dzwoniłem, ciężko byli się dodzwonić, a jak pojechałem to okazało się, że system padł i nie mogli zarejestrować. Psychologa i psychiatrę mam w tym i przyszłym tyg. Po tych badaniach dzwoniłeś do komisji i kierowali na kolejne? Wg info z listu który dostałem mam się zgłosić na komisie po psychologi i psychiatrze. Ale to oczywiste, że te badania nie będą wystarczające,

Offline jjlukasz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4709 dnia: Czerwiec 15, 2020, 13:59:24 »
U psychologa kilka testów do wykonania można powiedzieć dużo pisania w określonym czasie, Pani analizuje wyniki, później rozmowa indywidualna wywiad. Podstawa być sobą. Psychiatra bazuje na psychologu.

Jesteś już po wszystkich badaniach? Ja tez z obiegówka ale dzwoniłem, ciężko byli się dodzwonić, a jak pojechałem to okazało się, że system padł i nie mogli zarejestrować. Psychologa i psychiatrę mam w tym i przyszłym tyg. Po tych badaniach dzwoniłeś do komisji i kierowali na kolejne? Wg info z listu który dostałem mam się zgłosić na komisie po psychologi i psychiatrze. Ale to oczywiste, że te badania nie będą wystarczające,

Offline Stefan12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4710 dnia: Czerwiec 22, 2020, 06:29:16 »
U psychologa kilka testów do wykonania można powiedzieć dużo pisania w określonym czasie, Pani analizuje wyniki, później rozmowa indywidualna wywiad. Podstawa być sobą. Psychiatra bazuje na psychologu.

Jesteś już po wszystkich badaniach? Ja tez z obiegówka ale dzwoniłem, ciężko byli się dodzwonić, a jak pojechałem to okazało się, że system padł i nie mogli zarejestrować. Psychologa i psychiatrę mam w tym i przyszłym tyg. Po tych badaniach dzwoniłeś do komisji i kierowali na kolejne? Wg info z listu który dostałem mam się zgłosić na komisie po psychologi i psychiatrze. Ale to oczywiste, że te badania nie będą wystarczające,
Najpierw wyznaczają psychologa i psychiatrę,  jak to zaliczysz, to z obiegówką tak gdzie wydawali,  Pani dopisze kolejnych lekarzy i wyniki które trzeba zrobić. Jak wszystko będzie ogarnięte "bez zmian" to ksero historii chorób od lekarza rodzinnego z okresu 5lat i wtedy telefon do komisji, wyznaczają godzinę, datę i wydają decyzję.

Offline jjlukasz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4711 dnia: Czerwiec 25, 2020, 11:33:49 »
U psychologa kilka testów do wykonania można powiedzieć dużo pisania w określonym czasie, Pani analizuje wyniki, później rozmowa indywidualna wywiad. Podstawa być sobą. Psychiatra bazuje na psychologu.

Jesteś już po wszystkich badaniach? Ja tez z obiegówka ale dzwoniłem, ciężko byli się dodzwonić, a jak pojechałem to okazało się, że system padł i nie mogli zarejestrować. Psychologa i psychiatrę mam w tym i przyszłym tyg. Po tych badaniach dzwoniłeś do komisji i kierowali na kolejne? Wg info z listu który dostałem mam się zgłosić na komisie po psychologi i psychiatrze. Ale to oczywiste, że te badania nie będą wystarczające,
Najpierw wyznaczają psychologa i psychiatrę,  jak to zaliczysz, to z obiegówką tak gdzie wydawali,  Pani dopisze kolejnych lekarzy i wyniki które trzeba zrobić. Jak wszystko będzie ogarnięte "bez zmian" to ksero historii chorób od lekarza rodzinnego z okresu 5lat i wtedy telefon do komisji, wyznaczają godzinę, datę i wydają decyzję.

Dzięki za odpowiedz. Ty już jesteś po wszystkich badaniach?
Ja dopiero po psychiatrze i czekam na kolejne, prawie miesiąc do kolejnego terminu...

Offline lukaszm1862

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4712 dnia: Lipiec 14, 2020, 13:13:42 »
Panowie macie może jakieś informacje O najbliższych naborach Opolskie/Śląskie??

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4713 dnia: Sierpień 12, 2020, 20:56:45 »
Wie ktos moze kiedy na Slasku jakies nabory rusza?

Offline Tomek1905

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4714 dnia: Sierpień 14, 2020, 09:49:21 »
Nie ma naborów bo nie ma szkoleń podstawowych. W Opolu na jesień będzie znowu.

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4715 dnia: Sierpień 14, 2020, 10:13:26 »
Aaaa ok a przeciez teraz byl nabor na 1 stanowisko

Offline msem1994

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4716 dnia: Wrzesień 01, 2020, 10:19:02 »
witam , czy zawsze na badania potrzebujemy zaświadczenie z ostatnich 5 lat od lekarza pierwszego kontaktu?

proszę o info
dzieki

ps. pytam bo kolega ostatnio robił badania w szczecinie i nie było mu to potrzebne

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4717 dnia: Wrzesień 01, 2020, 11:17:12 »
Nic takiego nie jest wymagane

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4718 dnia: Wrzesień 01, 2020, 12:10:33 »
witam , czy zawsze na badania potrzebujemy zaświadczenie z ostatnich 5 lat od lekarza pierwszego kontaktu?

proszę o info
dzieki

ps. pytam bo kolega ostatnio robił badania w szczecinie i nie było mu to potrzebne
Wydaje mi się, że nie ten dział ale odpowiem
Mnie internista poinformował, że na komisje powinienem mieć. Nawet głupie zaświadczenie o tym, że „zgodnie ze zgromadzoną historia z lat x informuję, że pacjent nie leczy się przewlekle”
Nie wiem jakby komisja zareagowała, gdybym nie przyniósł

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4719 dnia: Wrzesień 02, 2020, 23:02:09 »
To ja nie wiem gdzie tak jest ale internista to przegląda Twoje badania które robiłeś bo internistę robisz na koniec a nie ze on chce Twoja całą kartę z x lat do tyłu. Przynajmniej w Łodzi tak jest.

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4720 dnia: Listopad 02, 2020, 19:28:23 »
Chlopaki beda jeszcze jakies nabory na slasku ma ktos jeszcze jakies info?

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4721 dnia: Listopad 04, 2020, 18:27:41 »
Bylem ostatnich dniach na naborze i wspomnialem na naborze ze mam dziecko i pan kapitan stwierdzil ze jestem nieodpowiedzialny bo jak moge zostawic rodzine i jechac na kurs 2 miesieczny i zostawic rodzine doradzie wspominac nastepnym razem ze mam dziecko czy nic nie muwic? Bo odnioslem wrazenie ze przez to sie nie dostalem

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4722 dnia: Listopad 04, 2020, 18:55:23 »
Na rozmowie? Może być bo to przecież PSP  :straz: to chyba zależy na jakiego człowieka trafisz... Gdzie nabór jeśli można wiedzieć?

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4723 dnia: Listopad 04, 2020, 19:19:14 »
Slask nie chce pisac gdzie dokladnie zeby fama sie nie rozniosla i to 2 taka rozmowa gdzie wmawiali mi ze jestem nieodpowiedzialny

Offline dominques

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4724 dnia: Listopad 04, 2020, 19:40:04 »
Popraw ortografię najpierw. Wątpię żeby to był powód. Ja z żoną i dzieckiem zostałem przyjęty :)