Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 1194635 razy)

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4675 dnia: Marzec 24, 2020, 11:03:36 »
Pojawiły się dwa nowe nabory, zastanawiające  jak się będą odbywać w związku z panującym wirusem 🤔

Offline marcinos99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4676 dnia: Marzec 24, 2020, 16:59:07 »
Pojawiły się dwa nowe nabory, zastanawiające  jak się będą odbywać w związku z panującym wirusem 🤔
Gdzie znalazłeś te nabory ? :)
Będzie złożenie podań A potem podadzą terminy testów sprawnościowych

Offline AdrKar88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4677 dnia: Marzec 24, 2020, 21:11:30 »
Pojawiły się dwa nowe nabory, zastanawiające  jak się będą odbywać w związku z panującym wirusem 🤔
Gdzie znalazłeś te nabory ? :)
Będzie złożenie podań A potem podadzą terminy testów sprawnościowych

Informacje o naborach są w wątku "Nabory PSP. (Cała Polska)"

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4678 dnia: Marzec 24, 2020, 22:20:49 »
Teraz ograniczają skupiska, przecież na nabór może przyjść nawet kilkadziesiąt osób. Każdy indywidualnie 😀

Offline Jarecki13a

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4679 dnia: Marzec 25, 2020, 14:44:51 »
Znajomy mi dziś mówił że słyszał wypowiedź prezydenta, zekomo ci co są po rozmowach a nie mają badań mają zostać przyjęci a badania później. Słyszał ktoś o tym ? Trochę dziwne dla mnie to ale teraz wszystko jest inne. Ciekawy jestem jak to będzie. Jestem przed badaniami i są wstrzymane jak dzwoniłem

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4680 dnia: Marzec 25, 2020, 14:46:50 »
Prezydent zapowiada jedynie przedlużenie ważności badań dla Ochotników..  :krzyk:

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4681 dnia: Marzec 25, 2020, 15:38:41 »
Kwestia samych naborów jak będą wyglądać jak jest zakaz skupisk ludzi  :fiuu:

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4682 dnia: Marzec 25, 2020, 19:24:22 »
Znajomy mi dziś mówił że słyszał wypowiedź prezydenta, zekomo ci co są po rozmowach a nie mają badań mają zostać przyjęci a badania później. Słyszał ktoś o tym ? Trochę dziwne dla mnie to ale teraz wszystko jest inne. Ciekawy jestem jak to będzie. Jestem przed badaniami i są wstrzymane jak dzwoniłem
Kto weźmie "odpowiedzialność" za np Ciebie żeby przyjąć Cie do straży bez badań gdzie np może wyjść że ciśnienie Ci wali albo coś innego jeszcze i niech coś się stanie jak nie byłeś badany... Nie wierzę w to co Twój kolega słyszał :gwiazdki:

Offline AdrKar88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4683 dnia: Marzec 25, 2020, 21:19:12 »
Też mi się wydaje to mało prawdopodobne. Warunkiem przyjęcia do PSP jest nie tylko pozytywne przejście rozmowy kwalifikacyjnej ale również badań lekarskich. Tak jak kolega wyżej napisał, kto za Ciebie weźmie odpowiedzialność gdy podczas akcji zasłabniesz, bo np. masz jakąś ukrytą wadę serca?

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4684 dnia: Marzec 25, 2020, 21:49:03 »
Rozmowa kwalifikacyjna to tak na prawdę nie połowa sukcesu. Najważniejsze są badania i wystawione orzeczenie z kat Z. Każdy dobrze wie że badania są najgorszym etapem

Offline AdrKar88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4685 dnia: Marzec 25, 2020, 21:54:49 »
Dokładnie. Badania są najgorsze  :gwiazdki:

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4686 dnia: Marzec 26, 2020, 07:22:58 »
Jeden z naborów został odwołany.

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4687 dnia: Marzec 26, 2020, 07:36:38 »
Chyba wszystkie zostaną wstrzymane

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 882
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4688 dnia: Marzec 26, 2020, 08:42:50 »
Na przykład tutaj:
https://psp-sztum.pl/wp-content/uploads/2020/03/CCF12032020.pdf
wstrzymano procedurę naboru. Poza tym, chyba i komisje lekarskie wstrzymują się z wydawaniem orzeczeń dla m. in. kandydatów do służby, więc nie za bardzo jest możliwość zrobić te badania.
Si vis pacem, para bellum

Offline Maestro1993

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 253
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4689 dnia: Marzec 26, 2020, 08:57:30 »
Przecież szpitale, przychodnie itp są zamknięte jedynie nagle przypadki więc i MSW nie przyjmuje kandydatów na badania

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4690 dnia: Maj 14, 2020, 16:02:38 »
Wie ktos moze kiedy rusza nabory z ulicy?

Offline aleksssa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4691 dnia: Maj 22, 2020, 14:59:03 »
mam takie pytanie. W lutym skończyłem badania do psp. Od tamtej pory nie dostałem konkretnego terminu przyjęcia do słuzby. Komendant mówi, że musi poczekać na informacje o tym czy aspiranci chcą pracować w tej jednostce. Czy może być tak, że mimo skończonych badań nie zostane przyjęty?

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4692 dnia: Maj 23, 2020, 06:06:32 »
Widze ze w tym roku bedzie troche lipa z naborami bo na razie cisza

Offline arelik123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4693 dnia: Maj 23, 2020, 18:43:13 »
Nabory prawdopodobnie ruszą dopiero sierpień/wrzesień, jak komendy pozyskają aspirantów ze szkół.

Offline sowa97

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4694 dnia: Maj 25, 2020, 20:43:09 »
Witam. mój pierwszy post tutaj także sory za ewentualne błędy, ale do rzeczy. Czy ktoś orientuje się w aktualnej sytuacji w badaniach lekarskich do Wrocławia, a mianowicie dostałem kartę obiegową na której zaznaczone są tylko badania u psychologa i psychiatry, tyle. I moje pytanie czy w przychodni MSW mamy się stawić tylko na te badania i na komisję a reszta po ewentualnym przyjęciu do służby czy, w/w 2 badania potem komisja i kierowanie na kolejne badania zlecone przez komisję?

Offline marcinos99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4695 dnia: Maj 25, 2020, 22:56:33 »
Nabory prawdopodobnie ruszą dopiero sierpień/wrzesień, jak komendy pozyskają aspirantów ze szkół.
W PSP Szydłowiec nabór się odbył w tamtym tygodniu ( test sprawności fizycznej)

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4696 dnia: Maj 26, 2020, 23:24:18 »
Witam. mój pierwszy post tutaj także sory za ewentualne błędy, ale do rzeczy. Czy ktoś orientuje się w aktualnej sytuacji w badaniach lekarskich do Wrocławia, a mianowicie dostałem kartę obiegową na której zaznaczone są tylko badania u psychologa i psychiatry, tyle. I moje pytanie czy w przychodni MSW mamy się stawić tylko na te badania i na komisję a reszta po ewentualnym przyjęciu do służby czy, w/w 2 badania potem komisja i kierowanie na kolejne badania zlecone przez komisję?
Byłem ostatnio w przychodni, bo też dostałem obiegówkę Pani powiedziała mi, że mam zacząć się interesować badaniami po 1 czerwca (covid)
Wydaje mi się, że dopiero internista zleci resztę badań

Offline karol 147

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4697 dnia: Czerwiec 03, 2020, 16:19:41 »
Ma ktos jakies info kiedy na slasku startuja z jakimis naborami

Offline Stefan12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4698 dnia: Czerwiec 09, 2020, 08:05:02 »
Witam. mój pierwszy post tutaj także sory za ewentualne błędy, ale do rzeczy. Czy ktoś orientuje się w aktualnej sytuacji w badaniach lekarskich do Wrocławia, a mianowicie dostałem kartę obiegową na której zaznaczone są tylko badania u psychologa i psychiatry, tyle. I moje pytanie czy w przychodni MSW mamy się stawić tylko na te badania i na komisję a reszta po ewentualnym przyjęciu do służby czy, w/w 2 badania potem komisja i kierowanie na kolejne badania zlecone przez komisję?
Byłem ostatnio w przychodni, bo też dostałem obiegówkę Pani powiedziała mi, że mam zacząć się interesować badaniami po 1 czerwca (covid)
Wydaje mi się, że dopiero internista zleci resztę badań

Witam, 
Ja już po badaniach we Wrocławiu,  powoli wszytko rusza musicie się dowiadywać jak lekarze, ale dzwonisz zostajesz zarejestrowany na dany dzień godzinę.
Co do obiegówki to na początek dostajesz psycholog, psychiatrę, jak to zaliczysz wracasz tam gdzie dostałeś obiegówkę Pani wpisze pozostałych lekarzy, badania, kardiolog rejestrujesz się w rejestracji na parterze z pozostałymi lekarzami pewnie teraz telefonicznie, na końcu internista. Jak wszystko jest ok to czekasz na termin komisji, bierzesz ze sobą ksero badań od lekarza pierwszego kontaktu z okresu 5lat.

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #4699 dnia: Czerwiec 09, 2020, 09:00:44 »
Witam. mój pierwszy post tutaj także sory za ewentualne błędy, ale do rzeczy. Czy ktoś orientuje się w aktualnej sytuacji w badaniach lekarskich do Wrocławia, a mianowicie dostałem kartę obiegową na której zaznaczone są tylko badania u psychologa i psychiatry, tyle. I moje pytanie czy w przychodni MSW mamy się stawić tylko na te badania i na komisję a reszta po ewentualnym przyjęciu do służby czy, w/w 2 badania potem komisja i kierowanie na kolejne badania zlecone przez komisję?
Byłem ostatnio w przychodni, bo też dostałem obiegówkę Pani powiedziała mi, że mam zacząć się interesować badaniami po 1 czerwca (covid)
Wydaje mi się, że dopiero internista zleci resztę badań

Witam, 
Ja już po badaniach we Wrocławiu,  powoli wszytko rusza musicie się dowiadywać jak lekarze, ale dzwonisz zostajesz zarejestrowany na dany dzień godzinę.
Co do obiegówki to na początek dostajesz psycholog, psychiatrę, jak to zaliczysz wracasz tam gdzie dostałeś obiegówkę Pani wpisze pozostałych lekarzy, badania, kardiolog rejestrujesz się w rejestracji na parterze z pozostałymi lekarzami pewnie teraz telefonicznie, na końcu internista. Jak wszystko jest ok to czekasz na termin komisji, bierzesz ze sobą ksero badań od lekarza pierwszego kontaktu z okresu 5lat.
Jakieś porady odnośnie psychologa i psychiatry ?