Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Nabór z ulicy jak wygląda ?

<< < (2/957) > >>

yaskoow:
U mnie z tego co wiem to najpierw jest rozmowa kwalifikacyjna i ten niby test z wiedzy ogolnej czyli pytania z roznej beczki kumpel mowil ze jak mieli taki test to bylo takie pytanie:

-Ktora pamiec w kompoterze formatuje sie po wylaczeniu go ^_^

pare pytan ze strazy czyli co oznacza skrot SLRt czy GCBM i pytania z wosu

a pozniej test harward 50 1000 drazek i sprawdzenie leku wysokosci na drabince :wacko:

wyniki na drugi dzien + punkty za bycie w OSP i inne uprawniena( szambonurek  -_- itp.)

suma sumaru jest wybiernaych paru na badania i kto je przejdzie to stary wrobel(komendant) decyduje kogo bierze  i wsio... :rolleyes:

pozdro

sikor:
Ja mam pytanie odnośnie studiów zaocznych w SA. Czy na takie zaoczne studia można sie dostać kiedy nie jest sie strażakiem.Chodzi mi to o to czy sam mogę dać podanie na te zaoczne studium i płacić sam za tą naukę ,czy to jest tylko dla czynnych strażaków których wysyła dowódca jednostki na takie studium?

Komandos:

--- Cytat: sikor w Grudzień 13, 2007, 13:38:35 ---Ja mam pytanie odnośnie studiów zaocznych w SA. Czy na takie zaoczne studia można sie dostać kiedy nie jest sie strażakiem.Chodzi mi to o to czy sam mogę dać podanie na te zaoczne studium i płacić sam za tą naukę ,czy to jest tylko dla czynnych strażaków których wysyła dowódca jednostki na takie studium?

--- Koniec cytatu ---

Z tego co wiem to zaoczna aspirantka jest dla ludzi pracujących już w PSP. Zrobić płatnie aspirantkę zaocznie - za proste by to było  ^_^

lang:

--- Cytat: Komandos w Grudzień 13, 2007, 15:53:52 ---

Z tego co wiem to zaoczna aspirantka jest dla ludzi pracujących już w PSP. Zrobić płatnie aspirantkę zaocznie - za proste by to było  ^_^

--- Koniec cytatu ---

Z grubsza ok, z małym "ale". ZSP i ZSR również mogą kierować swoich pracowników na to studium w systemie przemiennym (SA nie kształcą obecnie w systemie zaocznym).

yaskoow:
sa kursy dla Osp ale zeby zrobic podstawopwy trzeba miec skierowanie od odpowiedniej jednostki to jest szkola podoficerow www.sppsp.bydgoszcz.pl  tam jest wszystko wyjasnione  -_-

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej