Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Nabór z ulicy jak wygląda ?

<< < (956/957) > >>

kapec:
Punkty to nie wszystko, po to właśnie jest rozmowa.

bobek998:

--- Cytat: b3tomek w Marzec 16, 2022, 22:55:24 ---Tak przeglądałem sobie wyniki ostatniego naboru z Niska. 3 gości którzy otrzymali 60,55 i 50pkt. za papiery szanowna komisja te osoby wysadzila na rozmowie 😒 sorry musiałem. to napisać..

--- Koniec cytatu ---

Dowiedz się najpierw jakie były ku temu powody, a potem płacz i się żal...

b3tomek:
Nie płacze i nie  żale. Nie mam w tym żadnego interesu. Masz rację pewnie się nie nadawali 🙂

bobek998:

--- Cytat: b3tomek w Marzec 17, 2022, 09:08:37 ---Nie płacze i nie  żale. Nie mam w tym żadnego interesu. Masz rację pewnie się nie nadawali 🙂
[/quote

Pewnie tak , lepiej mieć takich pracowników, którzy ze względu na odległość dojazdów "za chwilę" nie będą chciec się przenosić..
--- Koniec cytatu ---

Klimek112:

--- Cytat: kapec w Marzec 17, 2022, 06:33:23 ---Punkty to nie wszystko, po to właśnie jest rozmowa.

--- Koniec cytatu ---

Podkarpacie to inny stan umysłu zobacz na nabór w Tarnobrzegu 116 osób i 6 miejsc  wiadomo coś odpadło na sprawnościówce 😆  i można powiedzieć że bez 45 pkt za kwalifikacje to nawet szkoda składać  papiery  😆 do rozmowy  kwalifikacyjnej przystąpiło 13 osób z 45 pkt  2 osoby  50 pkt,  1 osoba 55 pkt i 1 osoba 60 pkt. Obserwując to z perspektywy czasu żeby dostać się na Podkarpaciu gdziekolwiek to trzeba wyciągnąć nie mniej niż 70 pkt, na Śląsku i dalej to 60 pkt za wszystko to czasem 1 pozycja 😆

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej