Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 1204616 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3950 dnia: Marzec 03, 2018, 16:21:59 »
Panowie mam teraz zagwozdkę, rok temu odpadlem na dokumentach bo nie zaznaczylem na kopi kazdej strony dokumentu adnotacji "potwierdzam za zgodnosc z oryginalem data i podpis"
Teraz pytanie w przypadku, gdy dokument zawiera tylko jedna strone na odwrocie tego dokumentu tez powienien znajdowac sie taki zapis?
Mocno sie zmeczysz jaj podpiszesz sie ze 3razy? Bo jesli tak to staż to nie miejsce dla Ciebie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3951 dnia: Marzec 03, 2018, 16:30:31 »
Panowie mam teraz zagwozdkę, rok temu odpadlem na dokumentach bo nie zaznaczylem na kopi kazdej strony dokumentu adnotacji "potwierdzam za zgodnosc z oryginalem data i podpis"
Teraz pytanie w przypadku, gdy dokument zawiera tylko jedna strone na odwrocie tego dokumentu tez powienien znajdowac sie taki zapis?
Mocno sie zmeczysz jaj podpiszesz sie ze 3razy? Bo jesli tak to staż to nie miejsce dla Ciebie.
Czytajac twoje posty zastanawiam sie czy jestes takim "ą,ę" - jeśli wiesz co mam na mysli... Czy udajesz takiego kozaka :D
To nie jest kwestia czy mi sie chce czy nie, tylko tego jak ma byc zebym znow nie odpadl
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2018, 16:33:52 wysłana przez wybaczmi »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3952 dnia: Marzec 03, 2018, 16:58:56 »
Czytajac twoje posty zastanawiam sie czy jestes takim "ą,ę" - jeśli wiesz co mam na mysli... Czy udajesz takiego kozaka :D
To nie jest kwestia czy mi sie chce czy nie, tylko tego jak ma byc zebym znow nie odpadl
Nie po prostu odwaliłem kilkudziesięciu takich jak ty za nie podpisanie kopi dokumentu (być może i Ciebie  :rofl: ). I w każdym naborze jest tak samo, że zawsze się znajdzie jakiś "geniusz" który mimo, że teraz już pogrubiamy w ogłoszeniu zdanie o podpisaniu każdej kopi dokumentu to tego nie robi.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3953 dnia: Marzec 03, 2018, 18:28:28 »
Logiczne jest dla mnie, że jesli mam kartke formatu A4 i dokument, ktory zawiera dwie strony A4 to na kazdej stronie podpisuje "za zgodnosc z oryginalem, data i podpis"
Ale jesli mam dokument A4, ktory zawiera jedna strone a na odwrocie jest pusto, to podpisuje tylko ta strone na ktorej jest tresc, czy rowniez na odwrocie tam gdzie nie ma nic tez?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3954 dnia: Marzec 03, 2018, 18:37:17 »
Logiczne jest dla mnie, że jesli mam kartke formatu A4 i dokument, ktory zawiera dwie strony A4 to na kazdej stronie podpisuje "za zgodnosc z oryginalem, data i podpis"
Ale jesli mam dokument A4, ktory zawiera jedna strone a na odwrocie jest pusto, to podpisuje tylko ta strone na ktorej jest tresc, czy rowniez na odwrocie tam gdzie nie ma nic tez?
Logiczne jest to co zawiera ogłoszenie i jeśli jest zdanie że: "każda strona składanych dokumentów ma zawierać własnoręczny podpis składającego i datę" to jeśli ktoś nie rozumie co oznacza każda strona... To potem dzwoni i się tłumaczy jak by to miało na coś wpłynąć... Radca prawny wydał opinie, że niepodpisany dokument to tak jak by go nie było a 01 kazał tą opinię stosować bo się z nią zgadza...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3955 dnia: Marzec 03, 2018, 18:40:07 »
Logiczne jest dla mnie, że jesli mam kartke formatu A4 i dokument, ktory zawiera dwie strony A4 to na kazdej stronie podpisuje "za zgodnosc z oryginalem, data i podpis"
Ale jesli mam dokument A4, ktory zawiera jedna strone a na odwrocie jest pusto, to podpisuje tylko ta strone na ktorej jest tresc, czy rowniez na odwrocie tam gdzie nie ma nic tez?
Logiczne jest to co zawiera ogłoszenie i jeśli jest zdanie że: "każda strona składanych dokumentów ma zawierać własnoręczny podpis składającego i datę" to jeśli ktoś nie rozumie co oznacza każda strona... To potem dzwoni i się tłumaczy jak by to miało na coś wpłynąć... Radca prawny wydał opinie, że niepodpisany dokument to tak jak by go nie było a 01 kazał tą opinię stosować bo się z nią zgadza...
tyle chcialem wiedziec, dzieki

Offline Ratown1k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3956 dnia: Marzec 07, 2018, 17:15:27 »
Jak myślicie można spodziewać się więcej naborów po wprowadzeniu zmian dotyczących przyjęcia do PSP czy raczej będzie to na poziomie takim jak teraz? Czy jednak komendy czekają na zmiany?

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3957 dnia: Marzec 07, 2018, 18:52:15 »
Nie czekają. Robota się sama nie zrobi i jak są wakaty po styczniowych odejściach emerytów to nikt nie będzie nie wiadomo ile czekał z przyjęciem nowych ludzi.

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3958 dnia: Marzec 08, 2018, 06:51:00 »
Wystarczy zerknąć na Śląsk gdzie x KM ogłosiło nabory na maaaase ludzi :D a w dziale Nabory PSP tez widac ze w kraju nikt nie czeka
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline lesek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3959 dnia: Marzec 08, 2018, 22:04:26 »
Będzie płynność. Od dnia wejścia nowego rozporządzenia nowe nabory polecą wg. nowych zasad. Nabory nieskończone lub przerwane wg. starych zasad.

Offline lukas110

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3960 dnia: Marzec 12, 2018, 11:58:37 »
Siema chłopaki. Jak wasze wrażenia i spostrzeżenia   z naborów  w Nowym Sączu  i Tarnowie Nowym Targu? 

Offline RaV0723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3961 dnia: Marzec 12, 2018, 21:09:44 »
Kto nie przebiegł ten odpadł to przebiegł to został, przejdą badania no i przyjęcia;D

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3962 dnia: Marzec 12, 2018, 21:30:12 »
Kto nie przebiegł ten odpadł to przebiegł to został, przejdą badania no i przyjęcia;D
Uwierz że nie zawsze tak kolorowo jest  :rofl:
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline RaV0723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3963 dnia: Marzec 12, 2018, 22:43:06 »
Jeśli masz prawko CE, wszystkie kursy z OSP, i coś jeszcze dodatkowego np Podesty ruchome, i przeszedłeś 50 to masz prawie miejsce w straży pewne;p

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3964 dnia: Marzec 12, 2018, 23:26:34 »
Nawet gdy jesteś na pierwszym miejscu na liście przyjętych to nie znaczy że masz już miejsce w straży. Dopiero po zaliczonych badaniach można tak powiedzieć a tak to wszystko może się odwrócić  ^_^ taka polityka.
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3965 dnia: Marzec 13, 2018, 07:49:04 »
Sam sie o tym przekonalem, przyjęty jesteś dopiero po badaniach 😂

Offline RaV0723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3966 dnia: Marzec 13, 2018, 09:37:46 »
No dokładnie, nigdy nie wiadomo co w Tobie siedzi a Ty nawet o tym nie wiesz a na badaniach wyjdzie.

Offline strażaksanok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3967 dnia: Marzec 13, 2018, 09:50:23 »
No dokładnie, nigdy nie wiadomo co w Tobie siedzi a Ty nawet o tym nie wiesz a na badaniach wyjdzie.

Dla tego warto badać się co jakiś okres, jeśli wyniki badań są złe to jest czas aby podleczyć bądź skonsultować z lekarzem

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3968 dnia: Marzec 13, 2018, 13:35:46 »
Mnie akurat psycholog skreslil, reszta spoko ,:)

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3969 dnia: Marzec 13, 2018, 14:36:36 »
Mnie akurat psycholog skreslil, reszta spoko ,:)

Bastol ale robisz coś jeszcze z strażą ,starasz się ..czy dałeś spokój?

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3970 dnia: Marzec 13, 2018, 17:24:19 »
Bede próbował ale tylko w swoim województwie :)

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3971 dnia: Marzec 16, 2018, 07:00:19 »
Częstochowa zakończyła nabór. Na 17 kandydatów nikt nie zaliczył 50m :gwiazdki: :gwiazdki: wynik najbliższy wymogom = 6,91!!!
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline b3tomek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 466
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3972 dnia: Marzec 16, 2018, 07:33:53 »
Częstochowa zakończyła nabór. Na 17 kandydatów nikt nie zaliczył 50m :gwiazdki: :gwiazdki: wynik najbliższy wymogom = 6,91!!!
To właśnie pokazuje patologie w tym systemie testu sprawności do PSP 😙

Offline strażaksanok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3973 dnia: Marzec 16, 2018, 07:54:18 »
W Tarnowie na 10 miejsc do rozmowy kwalifikacyjnej doszło 4 osoby w tym jedna z tych 4 nie zaliczyla rozmowy kwalifikacyjnej

Offline matgud21

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3974 dnia: Marzec 16, 2018, 09:01:32 »