Autor Wątek: Podział Kasy  (Przeczytany 8437 razy)

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Podział Kasy
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2004, 18:28:26 »
Cytuj
I jeszcze jedna sprawa. Czy jeżeli człowiek nie idzie na demonstracje to juz mu się podwyżka nie należy?

należy się każdemu...skąd takie pytanie?? tylko  Ci którzy są przeciwni takim demonstracją mają najwięcej do powiedzenia i oni są przy dzieleniu kasy.

Myślę że nie ma co mówić o procentach...są różnice w grupie między 1 a 20 wystarczające.
I gdyby wszyscy dostali po równo nic nikomu bu się nie stało.  
 

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Podział Kasy
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2004, 20:20:23 »
Cytuj
Cytuj
I jeszcze jedna sprawa. Czy jeżeli człowiek nie idzie na demonstracje to juz mu się podwyżka nie należy?

należy się każdemu...skąd takie pytanie?? tylko  Ci którzy są przeciwni takim demonstracją mają najwięcej do powiedzenia i oni są przy dzieleniu kasy.

Myślę że nie ma co mówić o procentach...są różnice w grupie między 1 a 20 wystarczające.
I gdyby wszyscy dostali po równo nic nikomu bu się nie stało.
gedeon to co z projektem zz bo z tego wynika że uważasz za niezadawalajace postanowienie zarządu zz
a co z propozycją floriana- jakie masz zdanie
czekam na odpowiedz

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Podział Kasy
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2004, 22:37:47 »
już pisałem że ja reprezentuje swoje zdanie....a nie zz, będę przewodniczącym to będę się wypowiadał.
Moim zdaniem: te podwyżki powinny być podzielone po równo --> pisałem o tym w innym poście  :)

postanowienie zarządu zz - nie mogę ocenić bo nie byłem na naradach i dyskusjach..... o Florianie też nie chce się wypowiadać bo mam na ten temat inne zdanie....na moim podwórku Florian powstał w wiadomym dla mnie celu....
- o tym też pisałem w innym poscie.

PS. A tak poza tym to myślisz że Komendant chciał dać wszystkim po równo a zz chciały głębokich zróżnicowań....??????? w uzgodnieniach istnieje coś takiego jak kompromis..... gdyby była możliwość narzucenia komendantowi woli zz pewne rzeczy wyglądałyby inaczej....tylko od czego byłby Komendant???
Wiele razy miałem zastrzeżenia co do uzgodnień z kom. na moim "podwórku". Miałem też okazje być kilka razy świadkiem tych uzgodnień i wiem jak to się odbywa....(nie z opowiadań kolegi), i wiem że każdy trzyma swoją stronę...i ciężko czasem dojść do porozumienia. Jeśli napiszą obie strony protokół rozbieżności to strona służbowa  zwykle potem twierdzi że " byłyby już wypłacone pieniądze ale zz ciągle ma problemy co do uzgodnień i pieniędzy wypłaconych narazie nie będzie" i wychodzi że to zz są złe a dobry Kom. chce już ludziom wypłacić (chodz nieźle okrojone). A że ludziom się nie przelewa "łapią" temat i nap*****ą na zz że to przez nich. Proste.
to tylko taki przykład....  
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2004, 23:24:17 wysłana przez Geddeon »

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Podział Kasy
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 05, 2004, 11:22:10 »
gedeon ja chciałem znac twoje zdanie a także co myślisz o projekcie floriana i tylko tyle