Pożarnictwo > Sprzęt

Karosacja Gbm 3/8 Star 266

(1/3) > >>

hunter:
Witam! w mojej jednostce znajduje sie na wyposazeniu Star 266 z 1978 roku. samochod ten ma bardzo mały przebieg mimo swojego wieku, jak wiekszośc samochodów w OSP. samochod ten jest strasznie nieporeczny jezeli chodzi o miejsce na sprzet. skrytki sa bardzo male, dodatkowo nie maja zaluzji. co sadzicie o pomysle karosacji tego samochodu?szkoda go zezlomowac bo w terenie jest niezastapiony

FDNY:
Just do it!!!!!!

arkadiusz:
bardzo dobre rozwiązanie.zgadzam się.a star 266 to super pojazd.najlepiej jak skarosuje taki pojazd firma OSINY mają duze doświadczenie w karosazu pojazdow pożarniczych.pozdrawiam.a ciekawi mnie jak wygląda wasz pojazd.mas zdjęcie tego stara??

paczmen:
Sprawdz oferte BoCaru (polecam), a co do Osin to... mam przykre doswiadczenia, jednym slowem nie polecam. Jak znajde adres BoCaru to podrzuce. A co do samego podwozia: STAR 266 rulez!!!


A oto i adres: bocar.fm.interia.pl

Zenek:
www.osprybna.republika.pl na tej stronie znajdziesz zdjecia 266 robionego w Osinach. Zgadzam sie z przedmowca drugi raz tam nie zaprowadzimy auta, nie jest zrobione bardzo zle ale sa male niedociagniecia. Takie auto powinno chodzic bez zazutu a nie z jakimis "niedociagnieciami" Jesli chodzi o cene to Osiny wypadaja bardzo dobrze z jakoscia jest roznie. Musicie wybrac cene albo jakosc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej