Autor Wątek: Iii Mistrzostwa Grup Szybkiego Reagowania  (Przeczytany 2016 razy)

Offline KiM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Iii Mistrzostwa Grup Szybkiego Reagowania
« dnia: Wrzesień 01, 2004, 11:39:41 »
W dniu 28.08.2004 r na zalewie w Chańczy odbyły się zawody grup szybkiego reagowania na wodzie. Jakie były konkurencje możecie poczytać tutaj: http://kryzys.kielce.uw.gov.pl/Chancz2003.html.
To jest regulamin z ubiegłego roku ale w tym roku także obowiązywał.
Z tego co wiem to są jedyne zawody tego typu w kraju. Organizatorzy planują aby V zawody za dwa lata były rozegrane jako zawody krajowe. Już w tym roku na zawodach startowały dwie  jednostki które są z poza województwa świętokrzyskiego Opole i Tarnobrzeg. Za rok mam nadzieję że będzie więcej "obcych" drużyn. Serdecznie zapraszam wszystkich którzy mają sprzęt i chęci do udziału w zawodach. Jest świetna zabawa no i można sobie popływać po dużym zalewie.
W tym roku ponownie wygrała jednostka z Woli Jachowej. Ale za rok nie pójdzie im tak łatwo.
Pod koniec tygodnia mają być w necie oficjalne wyniki i zdjęcia z tegorocznych zawodów. Zobaczcie jeszcze to http://foto.pap.com.pl/Galerie_Irak/cgi-bi...a=pokaz&id=2703.
Narka mam nadzieję że zaraziłem kogoś tymi zawodami.

Offline KiM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Iii Mistrzostwa Grup Szybkiego Reagowania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2004, 11:51:06 »
Tutaj są jeszcze zdjęcia  http://www.republika.pl/piland/galeria.html

Offline Krzysztof37

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Iii Mistrzostwa Grup Szybkiego Reagowania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2004, 01:30:45 »
Witam!
Choc nie jestem ochotnikiem pozwole sobie wtracisc 3 grosze do dyskusji. Brałem udzial w powyższych zawodach i musze powiedziec ze jestem troszke rozczarowany. Chodzi mi zwlaszcza o konkurencje na łodziach. Wiem zaraz podniosa sie głosy, że wydziwiam ale powiem co myślę:
1) wyścig na łodziach płaskodennych to ktora łódź z jakim silnikiem sie wlosowało od razu wszkazywało na zwycięzce biegu. silniki niby taka sama moc ale jeden był zdecydowanie słabszy. (bardziej wyeksplatowany)
2) łódź pomarańczowa "mariusz" nabierała wody i po paru rundach była znacznie cięższa i kto pierwszy startował ten wygrał.
3) ciekawi mnie tez to czy ci co płynęli na łodziach wiosłowali również na pontonie na pagajach nikt nie sprawdzał tego,
Mam nadzieje ze bede wyniki z poszczegolnych konkurencji bo mam watpliwosci czy zajęta miejsca przez drużyny sa dobrze przyznane.
Ja tez mam nadzieje ze Wola Jachowa w przyszłym roku tez bedzie miala gorzej wygrac.
A poza tym było fajnie zabawa przednia choć mało widzów moze zawody są za późno? lepiej było by może koło 15 sierpnia?
To na tyle pozdrawiam i czekam za rok:)

Offline KiM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Iii Mistrzostwa Grup Szybkiego Reagowania
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2004, 08:03:48 »
Co do sędziowania i zajętych miejsc, jak również właśnie tych łodek płaskodennych to się zgadzam. Było dużo niedociągnięć ale trzeba to traktować jako zabawę. Ja też mam wątpliwości czy drużyny z czoła tabeli powinny się tam znależć ale pomijając wyniki bawiliśmy się świetnie.
:-)

Offline KiM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Iii Mistrzostwa Grup Szybkiego Reagowania
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2004, 14:31:56 »