Rozwój osobisty i zawodowy > Konkursy, Turnieje, Zawody

OTWP - POMOC .. "kto pyta nie bładzi" :)

<< < (2/427) > >>

napalony:
Chlopaki powiedzcie mi bo jestem calkiem zielony,,,,
Czy w OTWP moze startwoać osoba która ukonczyła szkołe srednia już....
I jeśli tak to w jaki sposób moge sie zglosic do turnieju...

Pozdrawiam

Patrycja13:
firefighter935 Dzięki za odpowiedz tak włąsnię o to mi chodzi :):)

A z tego co się orientuje to osoby, ktore ukończyły szkołe srednią nie mogą już brać udziału w Turnieju ..

Pozdrawiam :)

Kogut:
mozesz brac udzial jesli skonczyles szkole srednia (przed czasem ;) )
OTWP jest d o19 roku zycia :P

Backdraft;):
firefighter935 skąd wziąłeś taki podział samochodów?? różne widziałem ale z takim to sie jeszcze nie spotkałem... ja znam taki podział samochodów ze względu na ich masę całkowitą:
Lekkie – do 3,5 tony,
Średnie – od 3,5 do 12 ton
Ciężkie powyżej 12 ton.
i moim zdaniem nie może być inaczej bo jeśli chodzi o rozgraniczenie lekkich od średnich i ciężkich to jest to także różnica w kategorii prawa jaką trzeba posiadać aby prowadzić taki pojazd... do 3,5 tony można prowadzić na kat B później już wymagane jest prawo jazdy kat C...

napalony:

--- Cytat: Backdraft;) w Grudzień 21, 2007, 22:08:24 ---firefighter935 skąd wziąłeś taki podział samochodów?? różne widziałem ale z takim to sie jeszcze nie spotkałem... ja znam taki podział samochodów ze względu na ich masę całkowitą:
Lekkie – do 3,5 tony,
Średnie – od 3,5 do 12 ton
Ciężkie powyżej 12 ton.
i moim zdaniem nie może być inaczej bo jeśli chodzi o rozgraniczenie lekkich od średnich i ciężkich to jest to także różnica w kategorii prawa jaką trzeba posiadać aby prowadzić taki pojazd... do 3,5 tony można prowadzić na kat B później już wymagane jest prawo jazdy kat C...

--- Koniec cytatu ---

No i masz racje Backdraft w tym co mowisz.
Kat. B to do 3.5  a kat. C powyzej 3.5 tony

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej