Rozwój osobisty i zawodowy > Konkursy, Turnieje, Zawody

OTWP - POMOC .. "kto pyta nie bładzi" :)

<< < (426/427) > >>

zONgler:
http://strazak.org.pl/pliki/wskazowki_do_nauki_na_OTWP.pdf

Zależy, z której kategorii wiekowej startujesz, ale najlepiej wszystkie ( :rofl: ) - przecież taki jest oficjalny zakres.  :wall:

młodykoksu:

--- Cytat: kamcia21 w Kwiecień 19, 2017, 15:22:55 ---mam pytanie: kto nadaje stopień młodszego aspiranta w PSP? Na internecie znalazłam, że minister ds. wewnętrznych i administracji, ale jakoś wydaje mi się to dziwne. Proszę o pomoc.

--- Koniec cytatu ---

Pierwszy stopien aspirancki i stopnie oficerskie nadaje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek Komendanta Głównego PSP, a pozostałe stopnie aspiranckie nadaje Komendant Główny PSP.

młodykoksu:

--- Cytat: Dominikaa w Kwiecień 19, 2017, 16:25:52 ---Jakie ustawy polecacie przeczytać przed wojewódzkimi?
Jest ktoś kto jedzie na wojewódzkie z Wilekopolski ?

--- Koniec cytatu ---

Ustawy najlepiej wszystkie  :kwit:  :szalony:
Ja jadę na wojewódzki z Wielkopolski  :mellow:

Viqxa:
Cześć wszystkim :D Mam pytanie gdzie można szukać takich odpowiedzi do pytań  "Manometr wskazuje:" lub "Wynalazcą gaśnicy wodnej ze zbiornikiem na sprężone powietrze był" było to w tamtym roku na wojewódzkich a na OSP Świebodzin w zakładce gimnazjum jeszcze nigdzie się z tym nie spotkałam, skąd oni biorą takie pytania ?

Eqinox:

--- Cytat: Viqxa w Kwiecień 24, 2017, 18:29:03 ---Cześć wszystkim :D Mam pytanie gdzie można szukać takich odpowiedzi do takich pytań jak "Manometr wskazuje:" lub "Wynalazcą gaśnicy wodnej ze zbiornikiem na sprężone powietrze był" było to w tamtym roku na wojewódzkich a na OSP Świebodzin w zakładce gimnazjum jeszcze nigdzie się z tym nie spotkałam, skąd oni biorą takie pytania ?

--- Koniec cytatu ---
Manometry mierzą ciśnienie. Gaśnice wynalazł Manby

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej