Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!

<< < (2/7) > >>

robn:
księgowy, to napisz wyraźnie czy został oceniony za błędy merytoryczne, wiedzę, czy za nieczytelny charakter pisma???? Będę porównywał kursy KKP do każdych innych kursów, studiów, czy innego poziomy podwyższania wiedzy. Szkoły także podlegają MEN-owi. I mają także prawo wymagać poprawnego przekazu wiedzy podczas testów, egzaminów. I prawo do poprawnej a przynajmniej czytelnej pisowni.
A teraz uderz sie w pierś i zastanów...... Czy chciałbyś mieć przełożonego, który pisze jak kura pazurem i nie potrafi się wysłowić? Miałbyś szacunek dla niego? pozdr.

MIKO:
A wykładowca ma dopłatę za kurs grafologii  ^_^

Jak masz problemy z pismem to nie możesz być strażakiem – ponieważ nie wszystko na „pysk” załatwisz lub na komputerze napiszesz , czasami od ręki też trzeba coś nabazgrać.

Może niezrozumiałe trochę dla adeptów pożarnictwa – ale prawdziwe – strażak musi umieć trochę pisać również  ^_^.

PZDR

Ajax:
Ech...
Jak Cię np: W aptece odeślą /bywa/ ponownie do lekarza, bo coś> tam nieczytelnie nawet dla Nich nagryzmolił to ok. Znów zapis,kolejka - bo ludzie nie rozumieją, że Ja tylko Tu po kolejną /ta samą/ receptę  ^_^. Podobnie jak Ty komuś... przed 15 w biurze - to sobie poczeka do rana lub i poniedziałku  :wacko:
Spójrz na to z innej też strony!
Pozdr.

Ksiegowy:
Hehe i uważacie ze ktoś kto siedział na MSK 20 lat i nie uczestniczył w żadnej akcji może sobie od tak sprawdzać prace z T.D.R czy W.T i spierać się ze ma racje Gdzie technika idzie do przodu i to co kiedyś było jednym rozwiązaniem dziś jest tylko rozwiązaniem jednym z niewielu i to tym niezbyt dobrym A jeśli chodzi o charakter pisma to koledzy skończyli nie jedna szkole i nagle na KKP ktoś ma problem z odczytaniem ich charakteru pisma phhh A może to temu pracownikowi nie chciało się sprawdzając i poszedł po najprostszej linii oporu !!! kij ma dwa końce. Ja wiem jedno Ci co prowadza przedmiot powinni układać egzaminy jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru   i te prace  OSOBISCIE SPRAWDZAC  wtedy by było po sprawie skoro maja taki wielki problem ze sprawdzeniem prac   !!!

Ajax:
Skąd Ty na KP możesz akurat wiedzieć w ilu akcjach ten p. uczestniczył? Osobiście mniemam i jestem pewien, że w znacznie wielu dotychczas od Ciebie, bo do SK nie trafia się zwykle ot... tak z przypadku, ale tego jeszcze widać nie wiesz!
Zresztą nie sam udział w iluś tam - czasem /śmiesznych/ akcjach stanowi... pomyśl trochę i pisz nt. a nie tylko wrrr, bo (mnie) oblali  :angry:
Powodzenia - kolejny raz!
Ot dziś... z forum trochę nt.  ^_^ ^_^ ^_^

--- Cytuj ---Kolejka w aptece.
Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje receptę, aptekarz mów:
• 20 złotych proszę.
Drugi podchodzi, daje receptę, aptekarz mówi:
• 40 złotych.
Trzeci podchodzi, aptekarz mówi:
• 90 złotych.
Czwarty facet w kolejce się lekko podenerwował i mówi:
• Panie mgr, wszyscy idziemy od tego samego lekarza, wszyscy mamy taki sam lek na recepcie, dlaczego jedni płacą mniej, a inni więcej?
Mgr odpowiada:
• No wie pan, mamy taki kod z lekarzem, taką umowę.
Facet się zdenerwował i mówi:
• Panie, niech pan nam powie co to za lek, dlaczego ma inną cenę?
• Na recepcie było napisane: CC NWKCMJDMCC PP.
Klienci zaczęli nerwowo naciskać na aptekarza, bardzo chcieli żeby im przeczytał co to oznacza, co to za lekarstwo...
W końcu aptekarz pod wpływem nacisku zaczął czytać z rumieńcami na twarzy:
"Cześć Czesiek, Nie Wiem Kurwa Co Mu Jest Daj Mu Co Chcesz, Pozdrawiam Przemysław"

--- Koniec cytatu ---
Ps. Jakbyś choć spróbował>>> /obecnie/ studia cywilne to wówczas oczka <oba> się szeroko otworzą odn.  :rolleyes:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej