Autor Wątek: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!  (Przeczytany 12231 razy)

Offline waldek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 03, 2007, 20:56:20 »
   Kolego ja kończyłem kursy: podstawowy, podoficerów młodszych, podoficerów starszych, aspirantów  w KRAKOWIE i byli różni wykładowcy. Najbardziej dzisiaj cenie sobie tych co mieli co wykładać i wymagać na egzaminach. Im więcej potu w nauce tym mniej KRWI w boju i żeby to nie był bój ostatni dla nie douczonych  :huh:
POZDRAWIAM
 :rolleyes:
POZDRAWIAM

JOPAS

  • Gość
KURS XVIII DZIEWCZYNY
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 04, 2007, 15:14:50 »
Witam
Co można sądzić o człowieku, który wchodzi do pokoju i w progu mówi, że skończył studia matematyczne dla mnie to już jest debil.
Nawiązując do tematu, który zapodał  na początku chciałem zaznaczyć ze pracujesz dzięki swojemu wujkowi jak nie ty to kolega z pokoju na pewno i w gazetach się o tobie rozpisywali i co ty tu masz wiele do powiedzenia. Jak możesz oceniać kogoś, jeżeli sam jesteś nieuczciwy(czyt. garbus razem z plecakiem).Płaczesz i płaczesz>
Jeżeli wykładowcy przepuścili wszystkich to tylko dobrze świadczy o nich. Podejrzewam ze połowa kursu nad pytaniami myślała by 100 lat i tak by nic nie wymyśliła.
Nikt nie narzeka tylko jakiś debil czasami się znajdzie, czemu nie byłeś taki mądry na zakończeniu i nie wyżaliłeś swojej opini ;ja wiem (dupe miałeś spiętą), a w Internecie jesteś ukryty i szczekasz jak pekińczyk(one właśnie ze strachu szczekają i jak najdalej od przeciwnika).
 DZIEWCZYNY DZIEWCZYNY już nie mieliście się do kogo przyczepić.
A kolega z ***** to cały kurs płakał i po kursie nadal płacze widocznie taka jego natura.
Na kursie każda funkcja służba(dyżurny na dziupli)  i nawet rejony wywoływały płacz i smutek na jego twarzy.
A jeżeli chodzi o kolegów to wasz łącznik ich chyba miał najmniej.
pozdrawiam kolegów
 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2008, 16:15:17 wysłana przez Witold »

XIX

  • Gość
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 04, 2007, 16:12:13 »
Witam. XVIII kurs to zawsze były przewrażliwione panienki. Wiecznie było coś nie tak u nich. A to wykładowcy za bardzo pilnowali na sprawdzianach , a to nie można było ściągać, a to było za zimno na ćwiczeniach. Po tygodniu przestaliśmy nawet ich słuchac bo ich opowieści na temat wszystkiego co dzieje sie w SA to istny horror.My uważamy że nie jest źle i wszystkie opowieści są grubo przesadzone. Spodziewaliśmy sie że "panienki" z XVII bedą nieźle dymić . My z wykładowcami mamy dobry kontakt i chcielibyśmy go utrzymać a niestety niektórym "odważnym" to zwisa.

Offline boorys

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 04, 2007, 17:33:03 »
Elloo !!!
Przyznam racje kolegom którzy twierdza ze 18 to garbusy bo bylo tam kilka osób. Myśle ze ktoś tu probuje kogos wkopac bo jaki by mial sens chwalic sie na forum tym ze  kazdy przeszedl kurs bez poprawek ? bo takich z tego co wiadomo mi nie moze byc A najmniej by mieli Ci do powiedzenia ktorzy byli w  centrum uweagi A wiec Ci poszkodowani mysle ze oni sie ciesza ze wogóle zdali kurs Ale komus to ostro przeszkadza i probuje sie zabawic czyimś kosztem na forum

Troszkę kultury....... 

Offline iglo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 04, 2007, 19:25:04 »
moja propozycja
przeje... gości w jednostce
to jest sluzba placzku
ty a moze jak masz wyjazd do zdarzenia to tez placzesz a moze po prostu zamiatasz tylko plac jednostki bo po wypowiedziach do tego sie chyba nadajesz. kogos obgadujesz a potem sie tłumaczysz ze nie to chciales napisac.
a moze jestes g...m i nie wiesz jak uwolnic swoje uczucia ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 04, 2007, 19:48:40 »
Panowie I Panie bez urazy ale chyba już wystarczy!!!!!!!

Zakończmy ten wątek!!!!!!!  Niczemu i nikomu on nie służy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                 Pozdrawiam