Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Kurs Podoficerski w Poznaniu weryfikacja wiedzy !!!

(1/7) > >>

Ksiegowy:
 Witam wszystkich którzy maja zamiar skończyć lub będą wysłani na Kurs Podoficerski w Poznaniu. Szczerze mówiąc na ostatnim kursie była NIE MIŁA SYTUACJA. Otóż  jeden z pracowników szkoły który sprawdzał prace z egzaminu teoretycznego kursu który odchodził, nie mogąc się odczytać podczas sprawdzania pracy, skreślił kilka odpowiedzi i dal ZERO pkt lub pominoł w ogóle pytanie i odpowiedz  (najlepsze wyjście) ŻENADA !!!  Pracownik ten  mial duży staż pracy na MSK i był świeżo przyjętym pracownikiem szkoły mało tego dodam ze nie był prowadzącym przedmiot T.D.R a był dopuszczony do sprawdzania prac GDZIE TU LOGIKA I ROZSĄDEK ? Mam nadzieje ze odpowiedni ludzie zajmą się tą sprawa i nie pozostanie ona bez odzewu Koledzy którzy przeżyli chwile grozy sami nie wiedza jak to się stało ale zachowali jasność umysłu. Nie chciałbym być na Ich miejscu !!! Natomiast odbiegając od tematu są tez wykładowcy w Poznaniu w SA PSP którzy pracują w szkole i maja bardzo dużą wiedzę i potrafią ja przekazać przy czym są bardzo sympatyczni  P.S proszę o jasność umysłu w dzień pisania egzaminów a raczej w dzień odczytu ocen !!!
Pozdrawiam

robn:
Powinni dac mu szanse poprawy egzaminu. I tyle. Nic wiecej. Nauczyciel postąpił słusznie nie ważne czy był prowadzącym przedmiot czy dopuszczonym do sprawdzania - Twoje tłumaczenie tego jest beznadziejne. Natomiast co do pisowni (wyraźnej) to myślisz ze na studiach cywilnych ktoś się przejmuje tym, że nie może Cię rozszyfrować???? Tak samo robią - skreślą, przyznają
0 pkt za odpowiedź; przecież nikt nie będzie poświęcał ekstra czasu tylko po to, żeby odszyfrować co autor miał na myśli... I to jest dobra metoda. Przecież człowiek został wysłany na kurs to niech się troszeczkę za to postara a nie robić byle jak. To ze ma xxx lat pracy nie upoważnia do niedbalstwa. pozdr.

MIKO:
@Księgowy ty zostaw „Historyka” w spokoju. bo nie jest taki zły – ciesz się lepiej że testów nie sprawdzał kto inny np. „Dyba” bo na pewno, protesty by już nic nie pomogły  ^_^ .

PZDR

Ajax:
Tak!
Uważam, że dobrze postąpił nie próbując rozszyfrować kaligrafów - to wcale nie najlepsze wyjście, ale przestroga dla tych, co piszą i.. niewielu ich na przyszłość zrozumie :angry:. Wiem jak ludzie potrafią na co dzień gryzmolić, ale egzamin powinien nieco mobilizować!
Skoro miał spory staż na MSK - ja nic więcej nt. nie dodam  :wacko: Wystarczy!
Powodzenia>>>

Ksiegowy:
Co Ty piszesz jeśli ktoś czarno na białym mówi Ci ze to co jest napisane w pracy jest zle!!! A kolo niego stoi kolega ( prowadzący przedmiot ) i przyznaje racje uczniowi to chyba coś tu nie gra albo nie spójność  wiedzy albo jej brak W tym przypadku było to drugie A może Ty jesteś jednym z wykładowców z SA PSP Poznań A swoją drogą jeśli ktoś ma taki a nie inny charakter pisma to nie jego wina liczy się to co ma się w głowie a nie jaki ma się charakter pisma i nie porównuj studiów cywilnych do Kursu Podoficerskiego

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej