Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

Konkurs na logo klubu

(1/24) > >>

mario:
Rada Klubu Strazak.pl ogłasza konkurs na znak graficzny - logo Klubu.
Znak ten będzie używany do celów promocyjnych, popularyzatorskich i identyfikacyjnych w popularyzatorskich, reklamowych i  w prasie (!), telewizji (!) i Internecie. :) .
Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum strazak.pl.
Celem konkursu jest pozyskanie w miarę prostego, charakterystycznego logo dla Klubu kojarzonego ze środowiskiem pożarniczym.   

Rozstrzygnięcie konkursu polegać będzie na Klubowym głosowaniu nad trzema projektami wybranymi przez Radę Klubu spośród wszystkich zgłoszonych propozycji.

Nagroda w konkursie oraz szczegóły ...... zostaną ustalone na najbliższym (PIERWSZYM) spotkaniu Rady Klubu.

Ale zacznijcie myśleć i tworzyć.

zeyb0r:
Ciekawe ciekawe nie powiem :rolleye
 Co ma być na tym logo, jakie napisy musza być uwzględnione, jakich rozmiarów?? Krotko mówiąc trochę szczegółowych wymogów jeśli można prosić :wub:

napalony:
Ciekawy pomysł...
Tylko troche mało szczegółów...
Ja juz mam pomysl:D
Może siedzący przy palącym sie komputerze strażak ? A na drugim planie rozebrana kobieta czekająca na niego :D
Mnie się podoba. heheheh  :wacko:

mario:
Wszystkie szczegóły zostaną dograne na spotkaniu Rady - wtorek/środa w przyszłym tygodniu. Ten post jest na razie zasygnalizowaniem tematu.

Ale jedna generalna zasada - logo ma byś maksymalnie proste. Np kombinacja (kompozycja) liter, symboli itp itd.

Butel:
Ogólne jest kilka założeń:
- oryginalność
- prostota!
- czytelność!
- wyeksponowanie nazwy KLUBU

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej