Służba > Forum ochotników

Co powinna mieć "idealna" remiza OSP?

<< < (2/7) > >>

Antonio998:
Kanał w garażu.
Pomieszczenie warsztatowe z podstawowym wyposażeniem (stół, imadło, klucze, wiertarka, szlifierka,sprężarka, itp).
Sala konferencyjana.
Zaplecze socjalne (prysznic, wc).
Magazyn mundurowy.
Magazyn na sprzęt (armatura, pompy, itp)

Nie wiem czy istnieje taka techniczna możliwość, coś dla jednostek posiadających selektywne:
alarm włamaniowy wyłączany gdy SK włączy syrene, oprócz tego kodem z klawiatury.

MGNACZUS:
Rachunek ekonomiczny przemawia sam za siebie – sala do wynajęcia! Sala z zapleczem socjalnym. Jednak zaprojektowana w taki sposób, aby bawiący się ewentualni goście nie przebywali w pobliżu ewentualnych wjazdów do boksów garażowych.

Innym dobrym rozwiązaniem jest udostępnienie powierzchni handlowej – na sklep na przykład.

W obu przypadkach mamy zasilenie budżetu znacznymi kwotami.

Tylko wiadomo – ograniczenia dotyczą wysokości budżetu na taką inwestycję.

Dobrym pomysłem jest miejsce na Centrum Zarządzania Kryzysowego wraz z magazynem – dla miejscowości, w których takowe są.

Emil:

--- Cytat: mario68 w Listopad 18, 2007, 20:03:20 ---A czy na przykład nie widzisz uzasadnienia dla jakiegoś pokoju (lub dwóch) gościnnego z węzłem sanitarnym?

--- Koniec cytatu ---

Zależy co masz na myśli? Czy ma to być pokój dla gości z zaprzyjaźnionej jednostki czy dla koleżanek z sąsiedztwa.

mario:
Nie, wcale nie myślałem o agencji towarzyskiej :)

Są jednostki OSP posiadające w remizach takie pokoje - szczególnie przydają się w uzdrowiskowych lub wczasowych miejscowościach.
A czasami po zebraniu też by się mogły przydać ;)

Ajax:
Hehee!
No... Panowie - nie jestem, co prawda dotychczas czł. żadnej OSP, ale coraz bardziej inspirujecie mnie swoimi wypowiedziami na przyszłość  ^_^
Tak trzymać?  :wacko:
Pozdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej