Służba > Forum ochotników

Co powinna mieć "idealna" remiza OSP?

(1/7) > >>

mario:
Pytanie trochę proste, wręcz głupie. ;)

W związku z pewnym planowanym zamierzeniem Klubowym proszę Was, jako użytkowników remiz, o określenie jaki program funkcjonalny miałaby idealna dla Was remiza OSP.

Na co dzień użytkujecie wiele remiz i Wy najlepiej wiecie co jest Wam w nich niepotrzebne, wręcz zbędne (chyba mało jest takich rzeczy czy pomieszczeń :) ) a czego Wam brakuje najbardziej.

Za wszystkie głosy i sugestie wielkie dzięks!

MGNACZUS:
Musisz mi odpowiedzieć na jedno pytanie – skupiamy się na

a)   Remiza budynek – garaż, kilka pomieszczeń, mała sala konferencyjna, zaplecze socjalne.
b)   Remiza budynek – jw. + sala, miejsce na punkt usługowy.

Do czego zmierzam – wszystko zależy, na co jest zapotrzebowanie.

mario:
właśnie o to mi chodzi - czy ochotnicy widzą potrzebę posiadania we własnej remizie, oprócz "zwyczajowych" pomieszczeń,  dodatkowych pomieszczeń "komercyjnych" czy nie. A jeżeli tak to jakich?

Emil:
Garaż na min. dwa samochody z małym zapleczem warsztatowym a w środku Mercedes Actros i Star 266, szatnia z 18 Nomexami, biuro ala punkt kierowania, planowania z systemem nawigacji.
Świetlica (ale nie za duża) z nagłośnieniem, TV i jakimiś laserami dla bajery + kuchnia z pełnym osprzętowaniem. WC ze złotymi kranami.
No to tak ogólnie. Pomarzyć dobra rzecz  :rolleyes:

mario:
A czy na przykład nie widzisz uzasadnienia dla jakiegoś pokoju (lub dwóch) gościnnego z węzłem sanitarnym?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej