Publiczne > Dowolne tematy

tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni

<< < (2/2)

Raddemenes:
Poza tym że "koga" najwyraźniej ma jakiś kryzys to nie bardzo kumam o co "JEJ / JEMU" chodzi...

Może ktoś mi to spróbuje wyjaśnić?

hubert17:
kurcze czytam te posty na pisane przez owa zone strazaka i wydaja mi sie bardzo smieszne , przeciez jak sie komus forum nie podoba to nie musi na nim siedziec a wracajac do moderatorow to nie jest wcale przyjemna "posadka " to oni pilunja porzadku na forum i z nimi sie trzeba zgadzac !

Butel:

--- Cytat: koga w Listopad 05, 2007, 19:59:42 ---jestem zona strazaka /nie wazne czy po ciazowce czy po pozarnictwie/ jednak wydaje mi sie bo czesto czytam to forum ze to jakis zlepek bzdur kierowanych przez tendencyjnych moderatorow ktorzy wybierajc stek bzdur chca sie przypodowac nie wiem komu strazakom  podkreslam strazakom czy panom oficerom smiesznie wyksztalceni i zalosnie klocacy sie ludzie ktorzy nie wida podstawowych spraw nurtujacych ta grupe juz od dluzszego czasu .Nie wyksztalcona po ciazo.wce w UJ krakow .

Z pisaniem po UJ jakoś nie najlepiej. Albo piszesz o co CI chodzi albo usuwam wątek, a teraz przenoszę.

--- Koniec cytatu ---

Pozdrawiam -->zona -->koga -->strazaka  ^_^

agnieszka112:
no cóż... moderatorzy musicie przyjąć pewnie do wiadomości że nie nadajecie się do rozmów z państwem po UJ...za wysokie progi na Wasze nogi... hmmm.... a ja myślałam że po UJ profesorowie potrafią przynajmniej polskich znaków używać... ale cóż, jak widać więcej strażak na podziale się nauczy niż pan/pani na UJ ^_^  ^_^

a poważnie... po co komentować głupie uwagi??? szkoda klawiatury...

MGNACZUS:

--- Cytat: agusiaczek w Listopad 05, 2007, 21:10:31 ---no cóż... moderatorzy musicie przyjąć pewnie do wiadomości że nie nadajecie się do rozmów z państwem po UJ...za wysokie progi na Wasze nogi... hmmm.... a ja myślałam że po UJ profesorowie potrafią przynajmniej polskich znaków używać... ale cóż, jak widać więcej strażak na podziale się nauczy niż pan/pani na UJ ^_^  ^_^

a poważnie... po co komentować głupie uwagi??? szkoda klawiatury...

--- Koniec cytatu ---


I tym miłym akcentem kończymy ten wątek…

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej