Publiczne > Dowolne tematy

tendencyjni moderatorzy, zlepek bzdur i śmiesznie wyksztalceni

(1/2) > >>

koga:
jestem zona strazaka /nie wazne czy po ciazowce czy po pozarnictwie/ jednak wydaje mi sie bo czesto czytam to forum ze to jakis zlepek bzdur kierowanych przez tendencyjnych moderatorow ktorzy wybierajc stek bzdur chca sie przypodowac nie wiem komu strazakom  podkreslam strazakom czy panom oficerom smiesznie wyksztalceni i zalosnie klocacy sie ludzie ktorzy nie wida podstawowych spraw nurtujacych ta grupe juz od dluzszego czasu .Nie wyksztalcona po ciazo.wce w UJ krakow .

Z pisaniem po UJ jakoś nie najlepiej. Albo piszesz o co CI chodzi albo usuwam wątek, a teraz przenoszę.

bulon:
tlumacza !!!




--- Cytuj ---Jestem zona strazaka (nie wazne czy po ciazowce czy po pozarnictwie),jednak wydaje mi sie, bo czesto czytam to forum, ze to jakis zlepek bzdur kierowanych przez tendencyjnych moderatorow.
Wybierają stek bzdur chcą sie przypodowac, nie wiem komu- strazakom,  podkreslam strazakom, czy panom oficerom??
Smiesznie wyksztalceni i zalosnie klocacy sie ludzie, ktorzy nie widza podstawowych spraw nurtujacych ta grupe juz od dluzszego czasu .

Nie wyksztalcona po ciazowce w UJ krakow .
--- Koniec cytatu ---

zrobilem co moglem :)

Za przysięgłego możesz robić :)

robn:
bulon, jak usuniesz post, to będziesz tendencyjnym moderatorem!!!!!!!!!!!!!!!! i w oczach tej pani tak już zostanie na wieki, pokaż że masz serce i że nie usuniesz tego postu :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
teraz poważniej do koga: to po co pani czyta te forum? Chce sie pani dowartościować tym że my, głąby i nieuki tylko się kłócimy, dajemy sobie minusy i zrzędzimy jaki ten świat jest paskudny? Może jest pani psychologiem? I szuka tematu np na pracę doktorską "frustracja wśród strażaków w nowym tysiącleciu"  :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: Proszę czytać dalej.........
osobiście uważam ten post za prowokację niedorozwiniętego intelektualnie i osobowościowo człowieka. pozdr.

Mariusz_43:
Ja może od razu po imieniu, Panie Piotrku, czyżby kolejne wcielenie? :)
Co do reszty nie komentuje, bo mi klawiatura chce uciekać...

robn:
Mariusz, mówisz ze niechcący nakarmiłem TROLA?????????????????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej