Publiczne > Dowolne tematy

Podsłuch????

(1/2) > >>

madmax29:
przed chwila dowiedziałem sie ciekawej rzeczy. podobno jeśli zadzwonisz z telefonu komórkowego na numer 08 i odezwie sie policja twój telefon jest na podsłuchu.. sprawdziłem na moim telefonie i okazało sie że takie połączenie jest niemożliwe do wykonania, ale gdy sprobowała tego moja siostra z firmowego telefonu odezwała sie policja.. co o tym sadzicie, czy ktoś wie o co chodzi?

bialyKsiaze:
madmax spróbowalem - od razu po nacisnieciu zielonej sluchawki na wysiwtlaczu wyskoczyl komunikat " próba polaczenia z numerem alarmowym" i byl sygnal wołania a nie sadzę ze mój tel jest na podsłuchu:D pozdro

Butel:
Wygląda na bardzo interesujące, technika idzie do przodu
,,rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana,,  ^_^

emer:
u mnie tak: 2 tel w plusie- połączenie nie możliwe, jeden era- połączenie nie mozliwe, 2-gi era- połaczenie z nr alarmowym "policja..."..... ciekawe:)

ile w tym plotki a ile prawdy.... ciekawe, bo niby dlaczego na podsłuch miała by sie zgłaszac policja?

Raddemenes:
Nie wszystkie aparaty telefoniczne i nie we wszystkich sieciach na świecie przeznaczone są do korzystania z nr alarmowego 112.
W niektórych systemach (to sprawa sprzętowa) uruchomiany był/jest nr 08, ale w Polsce i tak kierowany jest tak jakbyś zadzwonił na 112.
To samo polecenie działa gdybyś nie miał karty SIM w telefonie - czyli czy wykręcisz 112 czy też 08 trafisz w to samo miejsce.
Zatem 08 to żaden podsłuch tylko takie inne wywołanie 112.

A na sprawdzanie podsłuchów sieciowych jest innym myk i nieco bardziej skomplikowany. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej