Publiczne > Dowolne tematy

Nowa odsłona Remiza.com.pl

(1/2) > >>

Porta:
Po wielu tygodniach ciężkiej pracy wreszcie http://Remiza.com.pl - serwis pożarniczy ujawnił się na światło dzienne. Zapraszam wszystkich do odwiedzin, wzięcia udziału w konkursie ( do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, w tym gry Emergency 4 ufundowane przez TopWare Polska ). W raz z redakcją prosimy w tym wątku Was o wasze sugestie i opinie.

tommy:
wreszcie! codziennie wchodziłem na remizę, by jedynie znowu zobaczyć wielki napis "Forum dyskusyjne" i przeprosiny z Waszej strony, że strona nie działa.. ale teraz jest ok. co do sugestii, za wcześnie chyba jeszcze na nie. No ewentualnie obszerniejsza Galeria by się zdała (ale wiem, to kwestia czasu);) Pozdrawiam.

Porta:
Co do galerii, jeśli masz jakieś ciekawe zdjęcia - z chęcią dodamy. To kwestia paru dni i coś tam już się znajdzie - musimy po katalogować foty.

Sylwek:
Tak sobie myślę, że skoro strażak.pl pozwala na reklamę konkurencji to wypadałoby, żeby na zasadach wzajemności i współpracy w Remizie też się znalazła jakaś wyraźna informacja o istnieniu tego portalu i tego forum.
Jeśli jest to przepraszam - nie zaglądam tam zbyt często.

Sylwek

strażak79:
Jest, jest!!! Na głównej stronie jest info o zlocie strazak.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej