Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Wyniki Z Egzaminów

(1/4) > >>

Mosqu:
Board napisał :

--- Cytuj ---No ja dzisiaj już qrwa powrócilem z Częstochowy, qurwa masakra taki jeden zaliczyl mi tylko 13, a podciągnolem się sie 18 razy. Bieg na 50 m pierwsza próba 7.67, poprawka identycznie. Zabraklo mi normalnie 0,02 s do zaliczenia :/ Do biegu na 1 km nie przystąpilem bo nie zaliczono mi biegu na 50 niestety qrwa. Przesiewka była ładna po biegu na 50m, duuuużo osób odpadlo, tak samo na drążku :|
--- Koniec cytatu ---

Pozwoliłem sobie stworzyć nowy temat coby nie robić off topa. ;)

Ja tez byłem dzisiaj w Częstochowie, moje wyniki to :

50 m - 7.00 sek.
podciąganie - 21 ( jedno niezaliczone i w ogóle drążek śliski i kręcił się  <_<  )
1000 m - 3,13 min.

Ogólnie osiagnąłem gorsze wyniki niż w zeszłym roku, kiedy to brakło mi 3 pkt z chemi żeby zdać  :angry: . W tym roku nie licze na zakwalifikowanie się, bo za dużo sobie odpuściłem, ale przyszły rok to już moja ostatnia szansa ( skończe 22 lata ) więc będzie hardcore   :ph34r:  

Feuerwehrmann:
czemu niby z takimi wynikami masz sie nie zakwalifikowac ?  :blink:  

Mosqu:
Sorry jak zwykle chciałem zbyt wiele informacji umieścić w zbyt małej liczbie zdań    :rolleyes:   Co spowodowało niezrozumienie.

Oczywiście z takimi wynikami na teście sprawnościowym zakwalifikowałem sie do egzaminu teoretycznego.
Nie licze natomiast na pozytywne zdanie całego egzaminu z tego względu że nie przyłożyłem się w tym roku do nauki  :unsure:
Chyba że bede miał farta równoważnego z wygraniem szóstki w totka i obstawię wszystkie odpowiedzi prawidłowo. :lol:  

Feuerwehrmann:
No to wszystko jasne  :D  Juz sie przestraszyłem ze szukają cyborgów i Twoje wyniki były za słabe...

Cóż, pozostaje Ci już tylko bić się w pierś i żałować, że choć trochę nie przyłożyłeś się nauki. Inni idąc znowu z wiedzą na egzamin marzą o takich wynikach testu sprawnościowego. Życze powodzenia za rok (brzmi strasznie, ale szybko zleci   :P )

Mosqu:
Zapomniałem dodać: Jeżeli ktoś startował do którejkolwiek szkoły to może sie w tym temacie pochwalić swoimi wynikami :)

To Board: Musisz stary w przyszłym roku poćwiczyć troche przynajmniej dwa miechy przed egzaminem a będzie dobrze ;)  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej