Autor Wątek: Podoficerka na stażu  (Przeczytany 10206 razy)

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 31, 2007, 08:29:04 »
przyłączam się do apelu mario68 - my tu sobie luźne gadki, lekko wydłużone, a ktoś to na poważnie :) - trochę humoru :)

Tzw. Luźne gadki klubowiczów to jak już Tu:
Cytuj
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,7267.0.html
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2007, 17:57:34 wysłana przez Ajax »
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

strażak79

  • Gość
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 31, 2007, 09:11:59 »
Traktuj Sobie jak chcesz.
Ewidentnie regulamin pkt.13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".




A jaka jest ta określona liczba osób? Bo jeśli chciałbym wysłać wiadomość do 4527 urzytkowników forum to też muszę na PW  ^_^?
Pozdrawiam

Dobry żart, ale nie przesadzaj!  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2007, 17:53:18 wysłana przez Ajax »

Offline ramzes1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 04, 2007, 19:14:36 »
Słyszałem o gościu co szkołę aspirantów w Poznaniu robił będąc na stażu to dopiero numer, gościu musiał mieć niezłe plecy - można szybko awansować w naszej straży.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 04, 2007, 20:11:55 »
Słyszałem o gościu co szkołę aspirantów w Poznaniu robił będąc na stażu to dopiero numer, gościu musiał mieć niezłe plecy - można szybko awansować w naszej straży.

hehhe - ja nawet znam jednego takiego :) zapewniam cię, że nie był to wyjątek
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline emmil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 16, 2014, 12:59:52 »
czy są jakieś ograniczenia żeby po kursie podstawowym iść od razu na kurs uzupełniający, jak u was wygląda sytuacja, czy strażacy z paromiesięcznym stażem przeskakują chłopaków służących pare lat :gwiazdki:
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2014, 13:03:25 wysłana przez emmil »

Offline lukaszenko

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2014, 19:16:53 »
Ja mam taki przypadek. Świeżak z rocznym stażem, bez st.str poszedł na podoficerkę.
I ósmego dnia Bóg stworzył strażaka

"co nie uśmierci, to podwójnie wzmocni mnie"

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Podoficerka na stażu
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 16, 2014, 19:23:32 »
czy są jakieś ograniczenia żeby po kursie podstawowym iść od razu na kurs uzupełniający, jak u was wygląda sytuacja, czy strażacy z paromiesięcznym stażem przeskakują chłopaków służących pare lat :gwiazdki:

Zdarzają się takie przypadki bardzo często. Niektórzy są po prostu skazani na sukces i to że przeskakują kolegów o kilka lat starszych stażem to żaden problem...