Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Ilość Startujących.

(1/3) > >>

Mosqu:
Jestem ciekaw ile osób startowało w tym roku w poszczególnych szkołach. Jeżeli mniej więcej wiecie to wpisujcie. Podajcie też przy okazji ile w danej szkole przewiduje sie miejsc :)

Tak więc ja zaczne :

Cspsp - częstochowa

ilość osób startujących ~ 1131
ilość miejsc  ~ 98

 

Waszi:
Ilosc osob startujacych do SGSP biore pod uwage tylko mezczyzn 775 osob z czego na egzaminy pierwszego dnia nie zglosilo sie okolo 70 osob, z tego co mi wiadomo planowanych miejsc jest  60 lub 70

a kobiet bylo chyba 104 na 5 miejsc ale tego nie jestem pewien

Feuerwehrmann:
5 kobiet jest na liście przyjętych, wszystkich ~70

Gość_gość:
Do SA Poznań było 892 ilu nie dojechało nie wiem. Do drugiego etapu czyli testów pisemnych przeszło 440. Ilu przyjmą??? Któż to wie???

Gość_Conan:
Do SAPSP w Krakowie było w poniedziałek 930 chetnych a na drugi dzień zostało 464 :D  :D  Ale mam straszny żal do tych panów którzy byli w komisji przy podciąganiu na drążku bo chłopaczki strasznie sie bujali i nie robili pełnych ruchów a oni zaliczali. Byli tacy cieniasy co niby 15 robili ale oszukiwali i gdyby przyszło imi nie oszukiwać to pewnie by nawet 7 nie zrobili. Ja osobiscie czuje sie poszkodowany bo zrobiłem 24 czyściutkie ruchy, czyli za brode i do prostych rąk. Nie wiem dlaczego jest taka niesprawiedliwość. Gdybym ja był w komisji to na drugi dzień nie byloby 464 tylko 200 kandydatów. Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej