Autor Wątek: Psycholog  (Przeczytany 11557 razy)

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 21, 2011, 20:41:27 »
... Kazdy sie denerwuje tylko najwazniejsze jest sobie z tym stresem radzic!
Tym zdaniem wskazujesz na swoją dojrzałość i tak trzymać.
... Jeśli jest ktoś kto odpowie na pytania kolegi to będziemy wdzięczni. Jeśli nie, ok.
Odpowiedzi udzieliło Wam już kilka osób > na testach i w rozmowie z psychologiem pisać/mówić prawdę, po inaczej się pogubicie i dacie ciała.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline sb11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 21, 2011, 20:43:50 »
Badania psychologiczne do PSP swoją drogą. Rozmawiałem z niektórymi przyszłymi policjantami. Tam to mają dopiero kosmos. Cały ten multiselect to jedno wielkie nieporozumienie.

Offline Morszczyn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:03:51 »
To podczas badania psycholog zadaje aż tak trudne/niewygodne pytania, że niektórzy są zdolni kłamać ?   :gwiazdki:

Offline mellucci

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:40:08 »
skalim1 i jak poszło ? Napisz jak było 3mam kciuki

ja

  • Gość
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 04, 2011, 21:21:23 »
tu macie pytania jakie mogą się pojawić na psychotestach:
http://z1.przeklej.pl/prze1861/39c3eb8a0012f55b4ceacc61/multiselect-doc

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 05, 2011, 07:22:49 »
Chłopaki z tego co tak zaglądam na te pytania to nic tylko pisać prawdę, bo kto jest tak zdolny żeby pamiętać w 151 co było 150 pytań wstecz,

Offline mellucci

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:38:58 »
Badania psychologiczne do PSP swoją drogą. Rozmawiałem z niektórymi przyszłymi policjantami. Tam to mają dopiero kosmos. Cały ten multiselect to jedno wielkie nieporozumienie.

ale to bazuje na testach do policji, zaś do straży słyszałem ze sa inne... prawda or fałsz :D??

« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 15:26:35 wysłana przez mellucci »

Offline Juras056

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2019, 16:15:29 »
Badania psychologiczne w Bydgoszczy? Ktoś może doradzić jak to wszystko wygląda, jakie testy, jak przebiega rozmowa itp? Z góry dziękuję:)

Offline Juras056

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2019, 18:22:42 »
Dziś jestem po badaniach psychologicznych oraz psychiatrze w Bydgoszczy, a skoro nie ma zbytnio informacji jak to wygląda więc napiszę jak to wyglądało u mnie.
Na początek wypełnić ankietę. Imiona rodziców, ich wiek, zawody, czy żyją, rodzeństwo, czy macie tatuaż jeśli tak to gdzie, jaki co dla was znaczy, ukończone szkoły, uprawnienia itp.
Następnie dostajecie test osobowości, było koło 240 pytań. Pytania były typu, czy wzruszasz się podczas czytania poematów. 5 wariantów odpowiedzi (Zdecydowanie nie, raczej nie, nie mam zdania, raczej tak, zdecydowanie tak) Po ukończonym teście, psycholog każe Wam policzyć wszystkie punkty (wytłumaczy Wam jak to zrobić) Na podstawie punktów wystawia ocenę, ja dostałem 4 (dobry)
Dalej kolejna kartka z 30 pytaniami typu. Czy jesteś szczęśliwy, czy często płaczesz?
Widzenia zmierzchowego nie mieliśmy bo powiedziała że nie trzeba.
To wszystko jeśli chodzi o psychologa, u mnie zdolny.
Psychiatra (szybka rozmowa) Dlaczego do straży? Zainteresowania? Czy jesteś kawalerem? Czym się zajmujesz? 3 różnice między drzewem a lasem?

Wszystko :) Pozdrawiam i powodzenia!

Offline Nejo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Psycholog
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2019, 22:09:06 »
Dziś jestem po badaniach psychologicznych oraz psychiatrze w Bydgoszczy, a skoro nie ma zbytnio informacji jak to wygląda więc napiszę jak to wyglądało u mnie.
Na początek wypełnić ankietę. Imiona rodziców, ich wiek, zawody, czy żyją, rodzeństwo, czy macie tatuaż jeśli tak to gdzie, jaki co dla was znaczy, ukończone szkoły, uprawnienia itp.
Następnie dostajecie test osobowości, było koło 240 pytań. Pytania były typu, czy wzruszasz się podczas czytania poematów. 5 wariantów odpowiedzi (Zdecydowanie nie, raczej nie, nie mam zdania, raczej tak, zdecydowanie tak) Po ukończonym teście, psycholog każe Wam policzyć wszystkie punkty (wytłumaczy Wam jak to zrobić) Na podstawie punktów wystawia ocenę, ja dostałem 4 (dobry)
Dalej kolejna kartka z 30 pytaniami typu. Czy jesteś szczęśliwy, czy często płaczesz?
Widzenia zmierzchowego nie mieliśmy bo powiedziała że nie trzeba.
To wszystko jeśli chodzi o psychologa, u mnie zdolny.
Psychiatra (szybka rozmowa) Dlaczego do straży? Zainteresowania? Czy jesteś kawalerem? Czym się zajmujesz? 3 różnice między drzewem a lasem?

Wszystko :) Pozdrawiam i powodzenia!
Z ciekawości, jak odpowiedziałeś na te pytania :D?